Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razlika u godinama...  (Pročitano 13192 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
E sad, meni je pre nekoliko godina (dok nisam malo odrastao Smile ) bilo vazno da devojka bude starija od mene. Mozda zbog toga sto sam ja mislio da sam nesto bolji, ali i (najvise) zbog toga sto devojke moje godiste a i mladje se nisu ... khm khm, kako da kazem, nisu imale seksualne odnose. Pa sam ja zato uvek jurio starije. E onda je dosao trenutak kada sam ja MALO odrastao i ukapirao da sam klinac u odnosu na devojku koja je starija 3-4 godine, i onda sam se malo spustio na zemlju. Sada mi to nije bitno, a i skoro sam imao jednu super vezu sa devojkom koja je mladja 3 godine.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 126
pa da vecina devojaka dok su mladje su mamine i tatine mezimice i fine curice i neinteresuju se za pivo, cigare, sex (da se ne bi okaljalo ime porodice i da se ne bi izneverili roditelji). Vecina smatra da pre 18 ne bi trebala da izgubi nevinost itd. Meni je sve to malo glupo, ali sam ceo moj zivot (do predprosle godine) zivela u takvom okruzenju. Samo sto je kod mene, mislim u tom mom okruznju i muski bili slicni. (mislim po pitanju sexa) Nije bas iz istog razloga kao devojcice, ali su i oni sonje
IP sačuvana
social share
One ring to rule them all
One ring to find them
One ring to bring them all
And in the darknes bind them.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ili sam ja luda ili je neko brisao moje postove?!
Bila sam ubedjena da sam sinoc ovde ostavila poruku?!
Zna li neko od moderatora nesto o tome?!

@ Sanjica

Znam zasto si postavila temu i da ti odgovorim sta sam resila....
Mislim da nije neko bas resenje ali privremeno...Treba da se vidimo i onda cemo skontati kako cemo i sta cemo, mislim da je tako najpametnije, znam da cemo verovatno biti zajedno ali.. zivot ide dalje, ljubav je lepa stvar, meni treba ljubav, ljubav mi se desava i nepada mi na pamet da je sprecavam da mi bude lepo!!!
Moj savet tebi, treba da se vidite i ako je to to shvaticete kad se budete videli...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
-SAnja rekoh ti vec,ja stvarno nisam ni videla da si napisala nesto ovde,sinoc sam bila online,ali sam radila nesto na kompu za firmu i bila sam na chatu... Ja nista nisam brisala niti imam razloga za to...

A ovo drugo... mislim da si donela pravu odluku jer rekoh ti vec,nas razdvajaju 3000 km!!! Nije isto sto i 100  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
To za postove to cu ja da vidim sa SF, neko je obrisao moje dve tri teme i sinocni post ovde, mozda je i on ali sumnjam, rekao bi mi, ako iko ista zna o tome neka mi javi da znam razlog, nije u redu da brisete a da ne kazete razlog....

A za odgovor na temu...
Ima tu ona tema o sudbini, ja stvarno verujem u sudbinu i kad ti je nesto zapisano da ce ti se desiti verujem da ce se desiti pa makar se ceo svet okrenuo naopako. Tako isto gledam i na ovu moju ljubav, ako je to ono pravo precicemo preko svih prepreka, isto mogu i tebi da savetujem, da daleko je ali ako je sudjeno bicete zajedno! Nasa najveca vrlina je strpljenje, onaj ko ima strpljenja ima sve!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
SAnja ne znam ko ti je i sta brisao ali ja nisam nista video ... ali ko jeste neka se oma javi. Nije u redu jer SF ne dozvoljava da se (skoro) nista brise, pa ni skretanje sa teme. (pitao sam ga za ovo jos pre koji dan!)

Nadam se da ste obe donele pravu odluku jer se ona ne moze kasnije vracati nazad !!!
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Pricala sam sa njim on kaze da on nije nista brisao, obrisane su mi teme sa kulinarstva, dve tri ni ja ne znam koliko, tj sve one koje sam tamo postavila, mada rekao mi je sf da je moguce kad je pao burek da se tad nesto zeznulo sa bazom... ne znam pogledace on sta je bilo... ali bas sam poludela jutros... mislim ok ako je neko obrisao ali neka kaze zasto je brisao...

A za ovu temu....
I ja se nadam da sam donela pravu odluku!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Pohvala za temu, Moje misljenje je sledece:
Ako je ralika u vezi PLAFON +-5god, to jos i pije vode.
A preko toga ja mislim da nema smisla, bar je to neko moje misljenje,
jer treba da imam devojku receimo 10god stariju?? (pa da me zovu serviser bakuta?) Mozda sam ja malo konzervativan ali eto to je to...
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
PONAVLJAM: Ja bas nista nigde nisam brisala,da jesam rekla bih da jesam!!! Neznam zasto bi bilo ko brisao iciji post...
Sto se tice SAnjinih tema u kulinarstvu,ja sam tamo zadnja postavila temu,i tada su bile teme koje su i sad tamo... nisam videla nijednu SAnjinu temu tamo...  Smile:  Smile

A odluka... neznam vise ni ja (pricam o sebi) "kad stidnem do mosta onda cu razmisljati kako da ga predjem" zamara me jako ovo sto razmisljam o tome toliko... ima jos vremena Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@Sanjica

Ma ok je Sanjice, moguce je da su postovi obrisani jos pre... nismo utvrdili zasto ih nema ali nestali su... Bilo je pisano o salatama i predjelu.. cak se i puky tu raspisao... no nije ni bitno...

E vidis odluka.... otprilike na istom smo... kad dodjem do mosta resicu kako da ga predjem:)Ali preci cu ga svakako!!!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.