Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: razlika izmedju nokie 8800 i 8801  (Pročitano 4468 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC Desire S
Znaci ja sam budala ako imam pare da trosim na cega hocu? Svaka tebi cast ako si ti ovde moderator ali da me vredjas posle jednog normalnog posta to nije OK..

Za N70 moze vecina vlasnika da potvrdi da je farba na maski jako losa, i guli se prvo zadnji deo maske koji je ispupcen a zatim i coskovi.. i sve to od dzepova, bar meni.. PDA ima futrolu jer se koristi za posao na terenu.. N70 je prodat i njegovo mesto je zauzeo 8800..

I kineska majca ti pokrije telo kao i Gucci.. svaka roba ima svog kupca, postoje razni stalezi ljudi, pare nisam ukrao nego posteno zaradio sa svojih 10 prstiju stoga s'punim pravom smatram da nemas razloga da me nazivas pogrdinm imenima na javnom mestu..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
HTC HD2
Citat
N70 je prodat i njegovo mesto je zauzeo 8800..
Onda lepo promeni naziv telefona u potpisu!
Citat
svaka roba ima svog kupca, postoje razni stalezi ljudi,
Da takvi staleži tamo u zapadnim zemljama troše svoj novac koji su pošteno zaradili "sa svojih 10 prstiju" na takve gluposti koje samo gomilaju bez preke potrebe onda bi smo mi bili Amerika i Evropa zajedno a oni Srbija.
Ali kao što vidiš oni se zadovoljavaju samo sa stvarima koje su im korisne i funkcionalne(iz prve ruke informacija), ali jedino na Balkanu i ponajviše u Srbiji ljudi pate od kompleksa niže vrednosti tj., pate od svojekakvih kompleksa koje misle da rešavaju time što kupe skupoceni mobilni telefon koji jedino služi za pokazivanjem i dokazivanjem u društvu, stave ga na astal i time dokazuju svoju moć i "stalež" kako sam tvrdiš!
To je bolest zvana "balkanski mentalitet"!
Bolje taj novac koji si dao na taj telefon da si uplatio u dobrotvorne svrhe, pomoć ugroženoj deci(jer ma koliko dao nikada dovoljno) ako nemaš šta raditi sa njim i nije ti potreban - bolji utisak bi ostavio!
« Poslednja izmena: 10. Avg 2006, 00:32:45 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC Desire S
I sta sad treba da ti saljem sve zahvalnice i uplatnice u dobrotvorne svrhe? Bavim se proizvodnjom hrane, tako da ni jedna manifestacija u okolini moga mesta nije prosla bez mog doniranja... Ustvari ko si ti da se ja tebi pravdam?!?!? I sve to samo zato sto sam kupio jedan telefon koji ti smatras da nije vredan para.. UZAS!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.