Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razlika izmedju FIRMWARE-a i UNLOCK-a  (Pročitano 2570 puta)
DR.
13. Jul 2002, 01:06:26
Gost


E-mail
Moje pitanje je sledece kakava je razlika izmedju menjanja firmware sw i unlocka mobilnog...Posto plniram da kupim jedan mobilni u Nemackoj(M35) i treba da ga skinem sa mreze pa ako moze neko mali hint...
Procitao sam sve zivo oko menjanja firmwarea i upucavanje hr. mneija jedino mi nije jasno kako da ga otkljucam tj skinem sa TD1 mreze da mogu 063 ili 064 karticu da puknem u njega..
Hvala unapred na svim odogovorima!
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Te dve stvari uopste nemaju neke veze jedna sa drugom, bar ne u nekoj znacajnijoj meri.

Promena FIRMWARE-a ili flash-ovanje je menjanje celokupnog software-a telefona i tu ima mnogo stvari o kojima se moze pricati ali otprilike, rezime je da to nema nikakve veze sa UNLOCK-om telefona. Time samo dobijas novi software koji naravno ima neke prednosti u odnosu na prethodnu verziju koje mogu biti manje ili vece.

UNLOCK telefona ili otkljucavanje ili dekodiranje telefona, kako ko to voli da zove je upravo to kao sto mu samo ime i kaze. Znaci ti ako kupis telefon iz Nemacke mreze, on je verovatno KODIRAN tako da moze da se korisi samo u toj mrezi. Ako bi pokusao da ga koristis u nekoj drugoj mrezi nebi mogao upravo zbog toga. Ono sto je potrebno uraditi je dekodirati ga ili otkljucati tako da se moze koristiti u bilo kojoj mrezi ukljucujuci i nase mreze. To se moze raditi na mnogo nacina ali otprilike najbolji je sa ZEE SIEMENS-om programom koji mozes naci gde hoces, a ako neznas gde pokusaj ovde http://siemensx35.prv.pl/ ili jednostavno idi na http//www.google.com i pretrazi ga preko toga, sigurno ces ga naci.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
DR.
Gost


E-mail
Hvala na brzom odogovoru...Otisao sam po preporuci na sajt i skinuo program "ZeeSiemensG3 ili ti X35 Unlocker by Mr.Zee" .Pa cu probati uskoro..Nadams ed a sam skinuo dobar.
Pozdrav!
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
To je to, sa njim ces uraditi posao veoma brzo i bez problema. Javi sta si uradio.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.