Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:38:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razlaz! Sta uraditi?  (Pročitano 2243 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Apple iPhone SE 2020
Kakve veze ima koji je ko znak?! To je samo izgovor...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
@agrosaznanje - Lose ces ti proci u zivotu ako se budes vodila horoskopom umesto zdravim razumom...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma ja znam da horoskop nema veze, nego gore neko pomenu kako mi se On nece javiti jer je Riba. Na konto toga kazem...
Pa mislite da treba da se prva javim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Potpuno je svejedno... Cekanje nekog da se javi zbog tvrdoglavi i nepopustljivi ili "ponosa" je detinjasto....
ako imas nesto da mu kazes.... nazovi ga i reci mu.... vrlo jednostavno...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
@agrosaznanje

ako cesh se tako ponashati u svakoj vezi, udaj se za gumenu lutku
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
LAKSMI, nisi me bas dobro razumio... Ja sam ta koja je uvijek imala razumijevanja za njega-za njegov posao, obaveze, drustvo i sl. On je taj koji je brzo gubio razumijevanje onda kada je meni bilo potrebno da budem shvacena. I ocekivala sam da ce se malo vise potruditi oko mene ako mu je stalo-izmedju ostalog shvatanja sam da momak treba da ucini prvi korak, pogotovo kad zna da je on kriv za neke stvari i da je to samo bio trenutak kad je meni pukao film zbog njega. Znam da su Ribe tvrdoglave ali ja sam Vodolija... Kakva kombinacija. Zvala bih ga, ali ne mogu da se otmem utisku da je moguce da nece nista uraditi i da je spreman sve pustiti da prodje ovako.

Zar ljudi mogu biti toliko tvrdoglavi i nepopustljivi? Toliko nespremni na prvi korak? U meni takvo ponasanje budi revoljt, pa onda i ja postajem takva, vjerujem da je tako kod svih.

Prvo,posto se razumem u astrologiju odmah da ti kazem da to ko je koji suncev znak nema apsolutno nikakve veze sa pricom...Astrologija i astrolosko poredjenje dve osobe je mnogo vise od poredjenja dava znaka,tako da kad ej rec o astrologiji nije od preterano velikog znacaja koji je on znak,pogotovo sto kroz zivot idemo ne samo vodjeni zvezdama vec i odgojem,uticajem okruzenja i slicno,astrologija daje predispozicije za nesto...

E sad,vezano za vas dvoje...
Izvinjavam se ako sam pogresila prvi puta,ali iz tvog posta ucinilo mi se onako...
I dalje stojim iza toga da je detinjasto ponasanje tipa''ko ce prvi zvati'' a i to ''muskarac je taj koji pravi privi korak'' vec je davno prevazidjeno...Ako nekoga zelis,zelis mu nesto reci kazi mu to,od cekanja nema vajde...

Ono sto meni nije jasno, ako njega celo vreme nije bilo briga za tebe,cemu uopce trud da se pomiris ili je prekid bio nacin da ga nateras da pomisli kako te izgubio pa da se necemu nauci...Ako si prekinula zbog toga onda si mnogo pogresila,prekidom se nista ne resava a ponajmanje problematican ljubavni odnos,ili nedostatak paznje...Ako sad zelis da se pomiris da sebi dokazes nesto,ono iz tastine,bolje nemoj...

Tvoj bivisi sada mozda razmislja ''Hm,prekinuli smo,pa ok,ionako nismo bili jedno za drugo'' i to je to..Druga bi stvar bila da je to bila neka velika ljubav,da nije bilo kako kazes da je bilo...

Ovako,ili ga ti nazovi ako zelis nesto ili ga zaboravi Smile

Na kraju svega,nauci nesto iz ove price da simptome prepoznas na vreme i ne uprskas drugu vezu ili odes ranije ako ocenis da nije vredno boriti se...
Najvaznije je upoznati sebe,kad znas sta zelis ili ne zelis lakse ces i naci nekoga s kim ce ti biti lepo,s kim ce da potraje...
« Poslednja izmena: 18. Mar 2007, 23:03:15 od Laksmi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:38:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.