Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ray Donovan / Rej Donovan (2012)  (Pročitano 25726 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
  Serija je odlična i nadam se da će biti više od pet sezona. Autori dobro i ekonomično koriste likove u ozbiljno-bizarnim situacijama. Rejova deca su se do sada pokazala kao najslabija karika i ja se nadam da neće dobiti svojih pet minuta kao što je to slučaj sa ostalima. Dž.Vojt onako mator briljira a ni ostali ne zaostaju mnogo.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
  Izašao je prevod za zadnju epizodu ove sezone ja sam je kompletirao.

  Prvi uitisak mi je da je mnogo bolja od prošlih jer ima mnogo više starog dobrog crnog humora. Isto važi i za zaplet iz naizgled bezizlazne sizuacije za koju tata Rej ima originalna i efikasna rešenja. U ovoj sezoni je gostovala neprepoznatljva L.Bonet i za nju je sezona defitivno gotova.

  Čeka se peta sezona, svi članovi porodice su na broju a od mene samo apsolutna preporuka.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 175
OS
Linux
Browser
Chrome 52.0.2743.98
Završio prvu sezonu u jednom dahu. Koja je ovo ludnica. Bacam se na ostale.
Preporuka i od mene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
  Videćeš kakav je tek nastavak.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.116
mob
Samsung 111111
Procitao sam razne preporuke za seriju i odlucio da je pogledam.

Prvo sto imam da kazem je da...nije ni blizu Sopranovima Smiley Sopranovi su 3 koplja ispred ove serije Smiley
I to u svemu. U Sopranovima mi se svidja i doza, ne dobrog vec odlicnog humora..koga ovde nema, ili ga ima ali je los.
Uglavnom, da ne pricam o Sopranovima ali koristicu paralelu.

Rej Donovan nije losa serija za onog ko se odluci da gleda. Drzi paznju, nema praznog hoda..odnosno nije fora da  su interesantne prve 3 epizode pa se na kraju sezone zavrsava radnja. Dakle 12 epizoda, sve povezano i prica tece ravnomerno.
Glumci svoje odradili odlicno. Najbolje ubedljivo odradio najstariji.

Mane...Neubedljivo Smiley Mislim..Rej Donovan je lik slican Betmenu Smiley Moze da se pobije pola grada ili da se eliminise pola USA ..lesevi ne mogu da se nadju a u policiji rade majmuni Smiley

Drugo, uz svu tu pricu...Rej Donovan, koji je mozda pobio pedest coveka...je jedan izuzetno moralan covek  Smile I zato su taj lik usrali u startu.  Smile
Na pr..Kod Sopranovih se vidi da je toni najobicniji psihopata Smiley I svi ti oko njega su predstavljeni kao ljudi bez kompasa u glavi.
A ovde ? Rej je izuzetno moralna osoba kao i svi oko njega..nerealno.
Da ne pricam o tome..da svi zajedno u pojedinim momentima kao sto je kraj prosle sezone pobiju jedno 30 coveka pa kasnije imaju neku malu organizovanu zurku kao da nista nije bilo..
Jos ako se uzme u obzir da od cele porodice..nikog nisu ubili samo ona dva deteta i teri  Smiley 1

Da rezimiram..ko zeli da pogleda akcionu seriju sa elemtima porodicne drame..svaka preporuka.
Ko zeli da pogleda seriju nalik sopranovima, nema sta ovde da trazi.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
  Ne znam kome je uopšte palo na pamet komparaciija sa Sopranovima. Toni je mafiozo koji se bavi legalnim i sumnjivim poslovima dok je Rej nešto sasvim drugo. Ne bih ga okarakterisao kao moralnog čoveka jer mi više liči na pravednika, on je nešto poput naših hajduka i uskoka. Radi ono što mora da bi preživeo a takav je zajedno sa braćom zahvaljujući tatku. To radi da bi mora da bi preživeo i da bi sačuvao porodicu na okupu. Koliko sam primetio čak mu se i tatko promenio na bolje pored njega.

  Dobar je kao pojedinac ali još je bolji kao timski igrač i to može da zahvali društvu iz firme. Posao kojim se bavio i koji je držao dalje od kuće polako se uvlači u istu i to će kako mi se čini biti zanimacija naredne sezone.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Posle pete smaracke do jaja, ova sesta sezona je ODLICNA! Kida! Rang Sopranosa, ako ne i bolje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
sve sezone su dobre na svoj nacin
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.