Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 51 52 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Ravna gora" - uskoro nova serija na RTS-u  (Pročitano 62143 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Pre sam mislio na to da nije vesela poput Montevidea, Vojne akademije, pa i Ravne gore koju je smejurija gledati... bar mi se tako čini... u prvom planu je rat i stradanja, zatim sve ostalo... ako bi u prvi plan stavili romansu, promašili bi poentu... a tako se kod nas radi, u centru priče su ljubavne avanture glavnih junaka i te anegdote, a sve ostalo služi kao pozadina... mislim da RTS nije snimio ozbiljnu istorijsku seriju još od Kraja dinastije Obrenović, ako nisam propustio nešto...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, sta ja znam... problem je sto je Ravna gora najavljena kao ozbiljna serija... i ljudi su ocekivali ozbiljnu dramsku radnju... jer se na sva usta pricalo o tome kako je sve to ozbiljno...  Smile

Kada procitas "po motivima knjige MirJam", nemas takvih ocekivanja... iako se glumci trude... zaista trude... i rezultat nije los...

Inace, bicu u manjini reci da je Montevideo za mene smejurija... uglavnom zbog ubacivanja savremenog jezika...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
Citat
Pre sam mislio na to da nije vesela poput Montevidea, Vojne akademije, pa i Ravne gore
Ili one definicije besmisla sa Gagijem Jovanovicem ne mogu da se setim imena...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Pa, sta ja znam... problem je sto je Ravna gora najavljena kao ozbiljna serija... i ljudi su ocekivali ozbiljnu dramsku radnju... jer se na sva usta pricalo o tome kako je sve to ozbiljno...  Smile

Kada procitas "po motivima knjige MirJam", nemas takvih ocekivanja... iako se glumci trude... zaista trude... i rezultat nije los...

Inace, bicu u manjini reci da je Montevideo za mene smejurija... uglavnom zbog ubacivanja savremenog jezika...

Mislim da su očekivali ozbiljnu dramsku radnju, a priželjivali akcioni spektakl, makar većina publike Smile ali pošto nisu dobili nijedno, okrenuli su priču na neozbiljnost... a verujem da dobar deo ne bi ni gledao ozbiljnu, istorijsku, činjenicama potkovanu dramsku seriju... šta god pričali, ljudi vole sina Dragana... zasmejava ih Smile

Kada pročitam po motivima knjige Mirjam, očekujem Šotru i Bosiljčića, inače sam razočaran Smile meni je eto to smešno... to njihovo usiljavanje da zvuče kao da žive u 30-ma time što govore polako i naglašavaju svaku treću reč... sve mi je to nekako izveštačeno... kao pozorište, a ne televizija...

Slažem se za Montevideo, mada je ipak u neku ruku zabavna smejurija... ko Šešir profesora Koste Vujića, samo su precrtali gimnazija i ubacili fudbal... može da se gleda, ali ništa posebno... a i tema je takva da ne zahteva preteranu ozbiljnost...

Citat
Ili one definicije besmisla sa Gagijem Jovanovicem ne mogu da se setim imena...

Moj rođak sa sela Smile meni nije bila loša... Gagi je odlično odglumio egocentričnog kretena koji razara sopstvenu porodicu... iskreno mi se ogadio njegov lik, više sam to video kao crnohumornu priču nego kao komediju...
« Poslednja izmena: 27. Mar 2014, 14:56:25 od dzonipascal »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Moram da kazem da je ovaj novi Sesir profesora Koste Vujica takav da samo izasli iz bioskopa..

To mi se cini mi se desilo samo jednom... "Mala nocna muzika ili tako nesto"  Smile

Obicno stojicki ostanem do kraja... ali u ova dva slucaja sam imala slobodan prolaz tako da sam mogla da umaknem...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Zar je bio i film? Smile

Mala noćna muzika Smile Nikako mi nije jasno što ljudi vole takve filmove... Munje... Kengura... to... zbog par stupidnih replika...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Bila sam primorana da gledam Malu nocnu muziku... ili... je to ipak ono Mrtav ladan... mesam ta dva filma... Smile

I film:

http://www.imdb.com/title/tt2054808/
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Tako sam ja primoran da gledam Vojnu akademiju... 2 na 1, demokratija Smile

Znao sam da je išlo na Prvoj kao mini-serija, nisam ispratio film... mada kod nas nema bioskopa... nemam zašto ni da pratim Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 27.0
Moram da kazem da je ovaj novi Sesir profesora Koste Vujica takav da samo izasli iz bioskopa..

To mi se cini mi se desilo samo jednom... "Mala nocna muzika ili tako nesto"  Smile

Obicno stojicki ostanem do kraja... ali u ova dva slucaja sam imala slobodan prolaz tako da sam mogla da umaknem...  Smile
Smile

Зона Замфирова са научењацима  Smile


Bila sam primorana da gledam Malu nocnu muziku... ili... je to ipak ono Mrtav ladan... mesam ta dva filma... Smile

I film:

http://www.imdb.com/title/tt2054808/
Си ти писала ривју? Smile
« Poslednja izmena: 27. Mar 2014, 16:46:30 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Safari 537.74.9
mob
I-mate 30 Pro
Moram da kazem da je ovaj novi Sesir profesora Koste Vujica takav da samo izasli iz bioskopa..

Palacinke su bile dobre... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 51 52 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.