Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rastko Aksentijević snima za Pitera Gabrijela  (Pročitano 3273 puta)
28. Jul 2005, 05:44:40
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Rastko Aksentijević snima za Pitera Gabrijela

Rastko Aksentijević sa svojom grupom „Biber“, koja izvodi tradicionalnu srpsku muziku upakovanu u moderne aranžmane, planira proboj i na svetsko tržište.

- Pregovaramo sa producentskom kućom Pitera Gabrijela koja objavljuje albume etno muzike iz celog sveta. Uskoro planiramo nastupe po skandinavskim zemljama, nastupićemo i u Sloveniji na jednom festivalu - otkriva Rastko Aksentijević koji je nedavno na „Sunčanim skalama“ u Herceg Novom dobio nagradu za najbolji album etnomuzike kod nas.

Nedavno su snimili i spot za pesmu „Prijo, kako ćemo“ u kojoj je specijalni gost čuveni beogradski kafedžija Rale Laredo.

- Rale u svom klubu često uzme mikrofon i na svoj specifičan način zapeva „Nisam te se nagledao, nisam te se naljubio...“ Kada smo ga čuli, shvatili smo da je on idealan za pesmu „Prijo, kako ćemo“. Zajedno smo nastupili i na „Egzitu“. Pojavio se u odelu, sve sa kravatom, kao najveći profesionalac. Posle nastupa delio je autograme i slikao se sa publikom.
S. S
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
mob
Nokia 
Prijatna informacija, no na svu srecu nije iznenadjenje. Do sada smo se bavili i paznju posvetili prvenstveno lokalnoj strukturi publike vracanjem na stare korene drevne nam muzike i kao finalni proizvod ga profurmulisali aktuelnim vremenom. Sada je na redu da svet prijatno iznenadimo i "zarazimo" onim cime smo opstajali a i dalje opstajemo, a to je eto balkam music. Da, svakako nije da to vec u neku ruku ne funkcionise, no zasluzuje mnogo vecu paznju i postovanje. Rastko je imao tu srecu da bude sin neprikisnovenog  (Dragoslava) Pavala Aksentijevica. No to mu pored prednosti daje i veliko odgovornost da opravda poziciju i odrzi obraz takvog velikana etno i duhovne muzike. Kada je u pitanju Mr.Gabriel njemu nije prvi put da se bavi muzikom naseg podneblja. ljudi koji prate njegov muzicki duh nisu svakako iznenadjeni, tako da se adekvatno treba baviti pripremom za tek sljastece aktivnosti koje ce se baviti nasom drevom muzickom istorijom. Ali, pazimo se gordosti kojoj smo skloni i kojom se sve moze izgiubiti, cak i pre pocetka bilo kakvog proizvoda i doprinosa, prvenstveno kulturog i drustvenog. Nadam se da ce se ovom opsirnom tematikom, ne vezano sam za Gabriela pozabaviti vise ucesnika ovog foruma, bez nekog potencijalnog formiranja striktne tematike..................... u ostalom, na korenima proslosti gradimo i buducnost
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Uf.. skidam im kapu... Slusala sam Biber uzivo u Noci Muzeja...
Mislim da sam definitivno i nepovratno zrazena njihovom muzikom Smile
U svakom slucaju, svaku sansu treba iskoristini...  Umetnost Balkana je velika nepoznanica ne samo za zapadnjake, vec i za nas koji ovde zivimo.. Ipak, srpska muzika se ne svodi samo na trube i sumadijske dvojke Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Biber slusam dan i noc i nikako da dosadi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
mob
Nokia 
Dragi moji istomisljenici ne mogu da vam opisem kakvo mi je zadovoljstvo sto neposredno nakon mog komentarisanja konkretne teme dobijem tako kadre istomisljenike. Rado bih razmenjivao kolekciju etno ili muziku srodna tome, u zavisnosti od vaseg interesovanja, potrazivanja i naravno kojim putem, mada se ja polako borim za oblik finansijske potpore kako bi to cvetalo.Tako sam se , sto se tice Bibera, u pocetku trudio da to na ovaj ili onaj nacin poskidam sa sajta. No, ako se vec borimo za preporod i ozivljavanje svega toga onda cu se i tekako pozabaviti direktnom kupovinom, narocito ako je nesto i tekako dostupno. Pa nisu to fic-firic proizvodi za jednokratnu upotrebu (da sad ne imenujem sta bi to sve moglo da bude). Mada sa druge strane mnogo drevnih riznica cezne za nama i ceka da im se ponovo posvetimo a ponekad za sve to ili nema izvora a jos cesce adekvatnih sredstava tako da alternative su razne. Izmedju ostalog i ovaj vid komunikacije, sem sto razmenjuje informacije sluzi za jos po nesto. Eto tako...pa vi vidite[img][/img][flash=200,200][/flash]
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Biber je extra  Smile
mada sam ja pomislio da Rastko snima za Piterov album... ali ni ovako nije lose...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Ceka malo- Piter Gebrijel je i zasnovao svoj zvuk na africkom zvuku kad je batalio sa Dzenesis. A i vidi se na spotovi da je domacin covek, ne da radi sa barabe zato i oce oveg naseg. Ne mos se bez nas.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
jel ima neko doticni spot? Ako ima nek okachi please!!!!!!!!!!!!!!
Najjachi je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.