Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raskidi & "Kako preboleti..." [Take 205004] + dobre ribe  (Pročitano 33086 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Wildfire S
santa maria ... gospodi pomiluj ... evo ti lekic  Smile  Smile

elem..

 Smile

Znam... jedva čekam budućnost... kloniraću se i jebaću se 3 puta na dan.  Smile

"Love is in the air"  Smile

Gde si Goa, nema te soma godina brate moj... Smile

Đe si bratac...  Smile
Moraćemo da omrsimo nešto nekom prilikom ... puste ove vernike, ovi ovde svi nešto poste...  Smile

Citat
života je predstavila svoj "Kubler Rossov model" po kojem ljudi prolaze tugu i žal za izgubljenom osobom.
Mislim da je KR model prevaziđen, jer su se ostali bili toliko naložili na nabrajanje stadijuma koje prolazi neko ko tuguje, da se stvorio pravi haos, pa je na kraju odlučeno da ne postoje stadijumi nego je to isključivo individualno.  Smile Iako postoje pravilosti, to svakako, stadijumi se mogu zamenjivati, preskakati, vraćati na prethodni, itd. Zato nijedan od ovih modela nije opšteprihvaćen. Wink

Ah, naveo sam ja to negde... sigurno da jesam... iskreno mrzi me da čitam.  Smile
Al kao što takođe negde rekoh... bolje išta nego ništa.  Smile
Shvatio sam da ja, negde duboko u sebi imam potrebu za kategorizacijama... (na isti način na koji si ti najorganizovaniji anarhista kojeg poznajem Smile ) i da sve bude lepo složeno od A do Š... Smile  al' kad su u pitanju međuljudski odnosi, kao što i sama verovatno i mnogo bolje od mene znaš, takav jedan posao je uglavnom uzaludan, naporan, sa dosta slepih ulica i ponekad često komičan. Jer većina stvari u ovoj sferi je poprilično individualno. A opet kad prođeš tu "unikatnu" kapiju i kad ti se ona konačno otvori... naiđeš na predeo koji je manje više isti kod većine ljudi.

Za vreme raskida... ljudi imaju potrebu da misle da su ko snežne pahuljice i da je svaka za sebe i da ih niko ne može razumeti na pravi način. A opet paradoksalno imaju potrebu za tako nečim kao što je razumevanje, da pronađu instant pomoć i naravno utehu. (Ja se zezam i sve ali nije nemoguće da je ovo stvarno dvestapethiljadaičetvrta tema o ovome bez obzira što ih ima samo 6952 ako verujemo forumskom brojčaniku. Smile ) U toj ambivalenciji ponuditi im nešto s čime bi mogli da se povežu i unesu bar malo razuma u ceo taj emotivno iracionalni haos kao i da prepoznaju da nisu ni prvi ni jedini koji prolaze kroz sve to i upoznati ih makar i površno sa sopstvenim osećanjima... nije uopšte loša i naivna stvar za jedan prevaziđen model.   Smile
U nekom trenutku vremena bi zasigurno i poverovali da ovo stvarno i funkcioniše... samo im trebaš ponoviti veći broj puta.  Smile

Jedna stvar podstiče drugu. Nije nužno da prva bude genijalna.

Jedna tako glupa i banalna situacija u kojoj je čoveku pala jabuka na glavu je dovela do zakona koji se uči u većini škola na svetu.  Smile

Citat
tupom kašikom
Kako izgleda oštra kašika, jebem ti?  Smile
Ma bre mislio sam na zarđalu kašiku Smile (ŠekiTM) ...ebala te kašika... šta s' ti uspela da primetiš od ovolikog teksta i da se zalepiš...  Smile

Goa is back  Smile Prosto me prsti svrbe da napisem neki offtopic ali necu  Smile

Uglavnom : "Dr Love" klip je univerzalan sto se tice raskida i vreme zaista leci sve (osim ako ste neko ko jednostavno ne moze preboleti gubitak i upadnete u veliku depresiju koja ce trajati mnooogo i iz koje cete tesko izaci, u tom slucaju preporucujem Bambinu i njene profesionalne sposobnosti kao psihologa Smile )

Inace, odlican tekst (to kazem samo jer je stavio "dobre ribe"  Smile )

Vidi... vratio sam se još nižim stepenom tolerancije...  Smile

Definitivno je vreme pravi odgovor.  Smile

Ljudi koij dugo pate čini mi se da to nekako i vole duboko u sebi.. upoznao sam ljude koji kukaju zbog mase nezadovoljstva u svom životu, pate i kukaju i stalno pričaju o nekim promenama koje nikad ne dođu... na kraju nekog vremena sam sa sigurnošću (i njihovom potvrdom) ustanovio da ili beže od nekih stvarnih problema koje zapravo skoro niko ne zna ili jednostavno vole da ih neko konstantno sažaljeva... ili oboje.

Ali hej... barem će Bambi imati za leba... što je dobra stvar..  Smile

Ova inovativna i nadasve neočekivana tema iz neznanog razloga odiše nekrofilijom i nedostajala nam je ko ledeni breg Titaniku  Smile

Zahvaljujem što sam vam ispunio dan.   Smile Smile
Nadam se da će snimiti i film po ovoj temi.  Smile

Mislim da bi bila super stvar da ga režira onaj tip što je režirao Titanik ... i one Štrumfove.

Neka me glumi Di Caprio!
  Smile

Citat
Evo na primer uopšte se ne setim nijednom na dan da me je jedno izblajhano plavo đubre surovo ostavilo pre 5 godina, 6 meseci, 22 dana i otprilike 7 sati (računajući po tekućem vremenu kucanja ovog post-a)  ... uopšte se ne setim toga i ne pada mi na pamet, niti me opterećuje na bilo koji način.  Nisam samo siguran koliko minuta jer kao što rekoh uopšte se ne opterećujem time.

zbog ovog procitah ceo post, prvi put u zivotu  Smile

Pa ti patis ...Siso jedna  Smile
 Smile

Poprilično.   Smile
Ali ta patnja me drži u realnosti jer mi je ionako teško ponekad da se infiltriram među ljude.  Smile
Zapravo napravio sam od te sićušne patnje jednu veliku golgotu.  Smile
Uz pomoć te jedne navodno ogromne se branim od svih drugih ne davajući im podjednaku vrednost.  Smile

Ebeš mi sve ako si ti razumela šta sam ja 'teo da kažem ovde.  Smile

nemam nista vise osim ....what goes up must go down  Smile

Da.  Smile
U akademskim krugovima se to često naziva - gra-vi-ta-cija.  Smile 
To je sila koja dolazi od Zemljine mase i drži nas sve prizemljene.  Smile

Svaka cast na strpljenju za post ( to govori da ce te zapasti neka lujka koju ces morati da trpis, vidis da ti nije problem)  Smile Smile
Ne bih se baš kladio u to. Smiley
Al' ko će ga znati... kad se čovek zaljubi, radi poprilično glupe stvari. Smiley

Text je super. Smile
sjajno, Goa  Smile  volim da čitam tvoje postove
Smile




@Dane smaraču mali odjebi s teme...  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Vrlo si lepo obradio taj post period malog izblajhanog djubreta ali...Sve jwe to relativno kako bi to Marko jedno 16000 puta ponovio na ovom forumu. Ipak, moze da postane prirucnik mladim momcima (jbg jesi inteligentan al' si mali  Smile )...Treba patiti, kako rece jedna moja sa Fejsa i to po 1000 put joj status: Ko nije patio nije voleo. Jbg nju su izgleda zesce zajebali jer pati negde oko 5 godina  Smile
Iskreno, te klinke zamene koje vatate po klubovima mogu da vam zadovolje primarnu musku zelju. Ali, eto, tebi zelim jednu koja ce te intelektualno oduvati ..I icices za njom kao zombi ..Ja sam za tobom, ja sam za tobom  Smile
Ono sto sam htela da ti pozelim u narednoj godini, ako me nisi razumeo, je da se ponovo zaljubis!
Posto vidim da ti to vatanje izblajhanih nije strano , mozda je vreme za neku ...Malo drugaciju. Smile Smile
Ako je vec nemas  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung S4 mini
Dobre ribe  Smile Smile
A i post je sam po sebi dobar... iako ne znam sto sam ga citao...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Izdrzi Goa Smile

Znam sad kakve ti ideje padaju napamet.. Ali pre nego uradis bilo sta razmisli dobro, da s ene kajes pose Smile

Jebote ovo kao da sam ja pisao tekst Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
LG KU990
bravo majstore,dobar text Smile eto ipak nisam jedini koji je htio da se obesi o kvaku hahah Smile  pozz iz CG Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.224
Kako mi je super kad pokažete svoje slabe strane, priznate da patite zbog ljubavi i da ste i vi ustvari nežna bića koja žele nežnost i ljubav. Znamo mi to, ali je i lepo čuti iz prve ruke. ♥
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Bas ume da oraspolozi
Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Kako mi je super kad pokažete svoje slabe strane, priznate da patite zbog ljubavi i da ste i vi ustvari nežna bića koja žele nežnost i ljubav. Znamo mi to, ali je i lepo čuti iz prve ruke. ♥

punis gorivne celije pre liberalizacije trzista,treba poso zavrsiti
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Cim ga ostavila devojka, setio se Bureka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Kažu da ljudi postanu malo emocionalno stabilniji i iskusniji u kontaktu sa velikim brojem drugih i u zrelijim godinama. koliko je to istina dokazuje i Dženifer Aniston

Citat
Jennifer Aniston niko ne smije prići bliže od šest metara
Glumica namjerava kupiti stan u New Yorku jer smatra da će joj izlasci na Manhattanu omogućiti da upozna novu ljubav
Veličina slova: Decrease font Enlarge font
Redakcija 24/12/2010 14:00:00
image Aniston: Bez zaštitara ni do prikolice

Tokom snimanja filma “Wanderlust”, glumici Jennifer Aniston  se navodno nije smjelo prići na bliže od šest metara. Izvor blizak glumici rekao je za američke medije kako je unajmila zaštitare koji su je cijelo vrijeme pratili u stopu i okruživali je. O tome se nije pričalo, ali je to navodno bilo nepisano pravilo.

Bez zaštitara nije išla sa seta ni do prikolice. Glasnogovornik glumice rekao je kako ništa od toga nije istina, te da se glumica tokom snimanja filma odlično zabavljala.

Inače, Jennifer namjerava kupiti stan u New Yorku jer smatra da će joj izlasci na Manhattanu  omogućiti da upozna novu ljubav. Lijepa Jenny opet  očajnički pokušava pronaći pravog muškarca.

avaz

Dakle draga i ljupka Dženi stavila  je na iskušenje pravu ljubav. Samo onaj ko može da joj pruži ljubav sa više od šest metara osvojiće srce dive  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.