Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raskid preko poruke  (Pročitano 4776 puta)
05. Maj 2005, 06:40:38
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Raskid preko poruke


Upoznate negde dečka ili devojku koji vam se dopadnu. Nakon nekog vremena, počnete i da se zabavljate (nebitno ko je kome prvi prišao). Lepo vam je. Ma, super vam je! Puno se smejete zajedno, tu su i poljupci, maženja, sve je super. Onda vam jednog dana (ili noći) stigne SMS poruka od tog dečka ili devojke. Radosno gledate šta je, naviknuti na gomilu stvarno gotivnih poruka koje redovno dobijate od njih, kad ono - naprasno vas više ne vole i raskidaju sa vama!

Zvuči kao nešto iz loše serije, zar ne, ili iz neke ružne šale? Svakako, ne zvuči kao nešto što bi iko ikada stvarno uradio - hej, pa ne raskida se preko SMS-a! Verovali ili ne, dešava se i to. U stvarnom životu, ne samo u seriji ili nekom tamo članku. Nije nikakva novost da se to dešava; dok još uvek nisu postojali mobilni telefoni, to se radilo preko kratkih pisanih poruka. Čak i tada je to delovalo kao loš vic, kao: "Ma, daj, niko nije toliki kreten da tako raskine!"

Pitanje je šta uraditi kad neko na taj način raskine sa vama? Zbog načina raskida, pitate se da li je to stvarno; da nije možda stvarno u pitanju šala, ma koliko loša i neukusna bila? Slabe su šanse za to. Mada je teoretski moguće da se neko tako ružno našali sa vama (u tom slučaju razmislite da li zaista želite da budete sa takvom osobom), mnogo je verovatnije da se radi o pravom raskidu. Dakle, vraćamo se na pitanje: šta sad?

Ono što bi trebalo da znate, i to odmah, jeste to da je osoba koja na takav način raskida, i tako naglo, još uvek veoma nezrela - običan klinac (ili klinka). Mogu oni da budu i slatki i simpatični, moglo je vama da bude jako lepo s njima - ali u pitanju su jako nezreli ljudi, suviše nezreli da bi imali predstavu o tome šta veza znači. Pošto su tako nezreli, nije nemoguće da su se isprepadali od toga što su uopšte u vezi i pobegli glavom bez obzira.

Na vama je da razmislite koliko vam tako nezrela osoba znači i koliko može da vam znači. Svakako da ne bi bilo loše da još jednom razgovarate s tom osobom, da joj kažete kako se osećate i da joj objasnite da je SMS poruka veoma ružan način za raskid. Šta posle toga? Ako vam se čini da postoji šansa da do veze ponovo dođe i da su taj dečko ili devojka tako postupili iz straha od veze, a ne zato što su arogantni i nije ih briga kako se vi osećate, možda bi čak i obnavljanje veze došlo u obzir.

Ako za sebe ipak želite nekog zrelijeg (ili neku zreliju), ili procenite da se ne radi toliko o nezrelosti koliko o aroganciji, poželite toj osobi srećan put i nastavite sa svojim životom - bez njih.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Mozda jeste ruzan al je praktican!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
kukavicki podmuklo,jadno i odvartno...da nemas hrabrosti da nekom kazes nesto u lice..nego tako... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
upravo tako
totalno bezveze
i to samo pokazuje da taj neko ne potuje tu osobu sa kojom je bio
jer ako je ta osoba bila fer i iskrena onda zasluzuje najmanje objasnjenje zasto i to da joj se kaze u lice
a ne tako preko poruka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Devojke vi ste uvek na kraj srca i sve shvatate mnoogo ozbiljno a i preko poruke moze lepo da se objasni  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
?
a raskid treba de se shvati kao zezanje?
ne razumem sta si hteo da kases ovim "sve shvatate mnoogo ozbiljno"?
zar nije bolje lepo se vidite, ti, ako oces da raskines, lepo kazes devojci u cemu je stvar, ljudski se razidjete i svako svojim putem?
i sta mozes, molim te, da objasnis u poruci (ovim mislim da ograniceni brl. slova koji imas na raspolaganju)?
na taj nacin izbegavas bilo koje pitanje koje devojka ima da ti postavi
ja mislim da je razgovor licem u lice civilizovaniji i naravno da cu vise da postujem lika koj tako raskine
da mi se desio raskid preko poruke - pitala bih se sta sam ja uopste trazila sa nekim takvim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
sto sam starija sve vise smatram da je to sasvim opravdan postupak posle duzeg perioda neprijateljstva i maltretiranja...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Ja mogu lepo da joj kazem i preko poruke u cemu je stvar a ako sam vec resio da to zavrsim onda smatram da je smaranje da se sad nesto objasnjavamo tipa: kako, zasto itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
smorices se ako ispostujes devojku do kraja?!
a kako bi se ti osecao da sa tobom neko raskine preko poruke?
da ti jednostavno kaze
"Bye, nema vise"?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
vidis da je on djavolak Smile ima rogice Smile

pa sta znam,jeste ruzno to uraditi preko poruke ,ali ima i gore od toga,a to je izbegavati osobu kako bi sama shvatila da je ostavljena

Smile
ni jedno ni drugo ne valja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.