Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:28:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rashomon - novi srpski pištolj!  (Pročitano 32985 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Sa onom "plavom", mislim jos dve; dakle ukupno 3 (koliko je meni poznato) Smile
« Poslednja izmena: 03. Maj 2010, 21:13:43 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Odosmo u off sa lastama, ali samo da javim da je kolega sa Palube u subotu oko 11:30 video jednu iračku Lastu na kamionu sa rasklopljenim krilima kako se kreće kroz Savsku ulicu u pravcu ka železničkoj stanici. Ovo bi moglo da znači da će uskoro biti objavljena vest o primopredaji prve Laste u Iraku Smiley
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Eh, sto nije slikao Smile
Znaci na voz, pa na brod... a ja mislio da ce to da trpnu vise komada u neki transportni avion... e, jeb Smile
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 267
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
sam da ovaj pistolj uspe u silnoj konkurenciji... h&k .45, s&w 45, glock, H&K USP, HS 2000/ spr xd taurus 24/7 .45... kimber, vilson, sti itd. ipak su visa klasa.

mozda je malo najasno sto se nije napravio dolican custom pistolj od modela top XX.
IP sačuvana
social share
"...ja sam samo prolazio i neam` pojma..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N70
Msm da mi i ne jurisamo na zapadno trziste,a vala ni na istocno.Nas rejon je tamo,Irak,Iran,Libija...Kuvajt...
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Grešiš, upravo sa ličnim naoružanjem jurišamo na zapadno tržište, pre svega SAD koji su i najveći kupci istog.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 267
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Grešiš, upravo sa ličnim naoružanjem jurišamo na zapadno tržište, pre svega SAD koji su i najveći kupci istog.

iskreno top XX je mozda tu imao vece sanse.

ameri vole .45 ali u celicnom izdanju...    za njih je colt m1911a1 najbolji pistolj ikad ( celicna konstrukcija + sporo i tesko zrno ).
IP sačuvana
social share
"...ja sam samo prolazio i neam` pojma..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N70
Citat
h&k .45, s&w 45, glock, H&K USP, HS 2000/ spr xd taurus 24/7 .45... kimber, vilson

Mislis da pored ovih pistolja nas moze da prodje na zapadu?Sumnjam...
Mada,prodje i nasa municija pored zivog Vincestera i Remingtona...
Hm...Voleo bi jako da to uspe,pogotovu na zapadu,mada sumnjam u to.

Lepo posluje nasa namenska industrija.Malo aviona Iraku,opravimo koji ten'ak Kuvajtu,koji metak uvalimo SAD-u.Radi se,nema sta da se prigovori!
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla (lucid)
Idu odavno Zastavini pistolji u SAD, pre 90-ih su bili prilicno prisutni u oblasti licnog i lovackog naoruzanja. Ako je suditi po sajmu u Nemackoj, najzainteresovaniji za ovaj pistolj su upravo iz zapadnih zemalja i Japana.

Mozda nece brzo i lako da se vrate u SAD, ali su poceli, a neka vas ne vara pitanje kvaliteta, izvozni pistolji i domaci su nebo i zemlja, kao da najbolje prodaju na strani a nama uvaljuju restlove.

Inace, jedna je Lasta vec u Iraku a ima ih ukupnpo sa tom tri njihove i jedna nasa (koja ce zauvek ostati u opitnom centru), druge se zavrsavaju. Ugovorom  je Utva obavezana da ove godine isporuci u Irak 10 kom. (sledece ostatak) i da nekoliko ove godine isporuce i VS, koje bi usle u upotrebu pocetkom iduce godine.
Inace, Iracani su prezadovoljni i kazu da smo do poslednje tacke ispostrovali postavljene zahteve i reklamirane performanse. Nezvanicno, jos jedna zemlja (koja je ispoljavala interesovanje i ranije) ozbiljno pregovara o kupovini.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 267
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Citat
h&k .45, s&w 45, glock, H&K USP, HS 2000/ spr xd taurus 24/7 .45... kimber, vilson

Mislis da pored ovih pistolja nas moze da prodje na zapadu?Sumnjam...
Mada,prodje i nasa municija pored zivog Vincestera i Remingtona...
Hm...Voleo bi jako da to uspe,pogotovu na zapadu,mada sumnjam u to.

Lepo posluje nasa namenska industrija.Malo aviona Iraku,opravimo koji ten'ak Kuvajtu,koji metak uvalimo SAD-u.Radi se,nema sta da se prigovori!

amerikanci kupuju oruzje po tri osnove...
prva je da u oruzju vide alat i tako ga koriste dok ne prestane da bude funkcionalno. tu se gleda sto niza cena i sto veci kvalitet i tu zastava ima veliki prolaz. (ovde  uglavnom ide oruzje iz vojnih viskova)
druga grupa kupaca ili korisnika su oni sto traze vrhunski kvalitet i imaju novca da plate... po meni TOP XX je tu mogao da se ukljuci jer je custom oruzje.
treca je grupa onih koji oruzje koriste za samoodbranu i traze sto vecu pouzdanost i zaustavnu moc za razuman novac... ovde je sigurnost i pouzdanost na prvom mestu... opet, to zastava ima, i tu mogu da uzmu deo kolaca.

po pitanju sluzbenog oruzja u amarici mislim da mi nemamo sta da trazimo jer je mali politicki uticaj naseg proizvodjaca tamo bez obzira na kvalitet i cenu.


u sustini kako rece jedan nas poznavalac prilika na americkom trzistu... dok zastava nastavi da odrzava kvalitet i cenu na USA trzistu imace i zagarantovanu prodaju. kad se ovaj odnos narusi u korist cene recimo, pasce i prodaja.
IP sačuvana
social share
"...ja sam samo prolazio i neam` pojma..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:28:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.056 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.