Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rakočević potpisao za Real Madrid  (Pročitano 3192 puta)
23. Avg 2005, 22:54:18
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Rakočević potpisao za Real Madrid

Košarkaški reprezentativac Srbije i Crne Gore Igor Rakočević potpisao je u ponedeljak četvorogodišnji ugovor sa šampionom Španije Real Madridom, navodi se na sajtu Evrolige.

Kako saznaje B92, Rakočević će po sezoni zarađivati čak milion i po evra.

O prelasku akočevića u Madrid mediji su pisali tokom celog leta, smatrajući to sigurnom stvari, ali je ugovor potpisan tek u ponedeljak.

Prošle sezone je 27-godišnji plejmejker reprezentacije SCG igrao je za Pamesu iz Valensije. On je sezonu završio sa prosekom od 21 poena po utakmici, čime je izborio drugo mesto na listi strelaca ACB lige.

Pamesa je imala velike ambicije, ali nije uspela da ostvari značajniji rezultat u nacionalnom prvenstvu, uglavnom zbog niza povreda članova prve petorke.

Rakočević je u nacionalnom timu SCG osvojio titulu prvaka sveta 2002. i Evrope 2001. godine. U našoj zemlji osvojio je dve titule – 1998. sa Crvenom zvezdom i tri godine kasnije sa ekipom Budućnosti.

(02. May 2007, 21:40:31)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Svaka cast... stvarno sam presretjan zbog njega... zasluzio je... nadam se da tje na Evropskom biti vodja tima...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nadam se da ce dobiti sansu, setimo se kako je do sad bilo sa njim i zeljkom
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Pa izgleda da hotje... doduse sad na ovom turniru nije igrao nesto puno, ali cini mi se da zeljko ovde probava igrace za koje nije siguran koliko mogu da urade... Na OI je Igor imao malu minutazu jer je njegova pozicija bila bolje popunjena a i on tad nije igrao kao sto sad igra...
Inace imao je ponude iz 2 NBA kluba da predje, ali nije zbog mogutjeg lock out-a... ( ugovor je potpisan mnogo ranije, samo sto je tek nedavno objavljeno)...
mislim da bi sad trebao da on bude na kecu a Jaritj na dvojci... Jaritj se mnogo bolje snalazi kad ne igra keca... dok Igora nema ko da cuva...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ne znam da li je lock-uot razlog sto je potpisao za Real? Ipak, potpisao je na cetiri sezone. Ako je mislio da ide u NBA, sto bi svakako bilo najbolje, onda nije trebao da potpisuje ugovor na cetiri godine, jer on sada ima 26-27 godina, za cetiri godine ce imati 30-31 i onda tesko da ce u tim godinama bas biti preterano trazen u nba-u. Mislim da je pogresio sto je potpisao toliko dugacak ugovor. Trebao je da potpise na jednu sezonu, ili najvise 1+1.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Lock out je razlog, pricao  sa covekom Smiley Ima klauzula u ugovoru da moze da ide u NBA u slucaju dobre ponude i uz obestetjenje... NBA je velika lutrija, a Igor ne zeli bas mnogo da se kocka, jednom se zeznuo...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Pa znam, ali bez obzira koliko je evropska kosarka napredovala, opet je to daleko iza nba. Zato igrac koji se ne dokaze u nba, moze samo da misli da je dobar, odnsono vrhunski igrac. Licno da sam ksoarkas i da mislim da mogu da uspem u nba, isao bih tamo, makar igrao iz a menja para i kao rezerva.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
nije to bas tako... igrao sam profi kosarku... znas sta je najgore... najgore je sedeti na klupi... to ubija, ma koliko svi mislili da je to lako, veruj mi nije... pogotovo kada znas da mozes da igras i da si dobar a trener ti ne ukazuje dovoljnu minutazu... pare u njegovom slucaju nisu bile presudne, nego garancije da tje igrati i biti vodja tima... a to znaci...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Pa pazi, to da ce igrati i da ce biti vodja tima, ja mislim da niko u nba nema, kao garanciju. Cak su i takvog igraca kao sto je recimo O Nil prodali Lejkersi. Znaci, tamo jednostavno ako si dobar tu si, ako nisi dobar nema te. Nema sentimenta i nema spavanja na lovorikama. Narocito niko nece dati takve garancije nekom igracu iz Evrope, a jos i realtivnom anonimusu, cak i za evropske prilike, pricam o periodu kada je Rakocevic prvi put otisao u nba. Naravno da sedenje na klupi ubija, ali u nba ako vredis, postoje velike sanse da dobijes priliku i zapzenu rolu, ako ne onda propadas. E sada ima ljudi koji se dobro pokazauju pod pritiskom i oni koji to ne mogu da podnesu. Da li je Rakocevic takav kalibar, koji stoicki moze da udje u igru i za par minuta pokaze sta zna i nametne se treneru, to je sada vec veliko pitanje. Licno mislim da tada to nije mogao, a doduse nije dobio ni veliku sansu, a sada ako bi otisao sa iskustvom koje je stekao i sa napretkom koji je ostvario, mislim da bi mogao da igra zapazenu ulogu u nekom prosecnom nba timu, a kasnije, ko zna, mozda i nesto vise. Naravno tu ima i one licne sujete i to sto neki ljudi vise vole da budu prvi u svom selu nego poslednji u gradu, ali to je samo pretpostavka. Ja Rakocevica dosta cenim i voleo bih da ga vidim u nba, jer samo tako mogu da bdem siguran da je on stvarno dobar igrac, a ne samo veliki potencijal, nada i tako dalje, kao sto je od kada ga ja pratim, a to je vec deset godina. Ne bih voleo da prodje kao Bodiroga, za koga sam ja oduvek tvrdio da ne bi imao sansu u nba, a neki moji prijatleji su tvrdili da bi bio najbolji igrac i da sve ostane na tom nagadjanju jer on nikada nije tamo otisao i pokazao sta zna.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Gledas li ti uopste NBA ili pricas napamet?
Jedan Iverson ima zagarantovano mesto makar vola ne mogao da ubode cele sezone... Brayant takodje.. Webber ... etc.. svako maltene ko je prva zvezda ekipe ima svoje zagarantovano mesto jer on je taj koji dovlaci publiku.. pobede manje vise.. tamo i onako svaki tim moze da izgubi 30-40 utakmica godisnje i bude uspesan jer je liga takva...
Kako okarakterisati igraca koji daje svojih 30 poena iz 40-50 suteva?
Sto se tice sanse u NBA, i to je glupost.. koliko izuzetnih igraca je nikad nije dobilo?
Za mene je Milicic majmuncina, ali ako je iko gledao kako igra u reprezentaciji, nije jasno zasto covek nije dobio sansu.. Sta je bilo sa tolikim brojem prvih pikova na draftu koji nisu napravili nista?
Jel NBA mera uspeha?! Zasto?!
Pre 10 godina mozda.. danas, nema apsolutno razloga za tako nesto...
Nba ligom i onako caruju timovi koji igraju klasicnu evropsku tvrdu kosarku i odbranu.
Uvek bih pre izabrao da budem Sasa Djordjevic u evropi, nego Alan Iverson u Philadephiji.
Uvek bih pre izabrao da budem Danilovic u Italiji nego Danilovic koji sutira 7-7 trojke i trener ga vadi i ne vraca u igru u Majamiju a posle te sezone ga prodaje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.