2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Kojom rekom biste voleli da splavarite?
Ibar
8.7%  (4)
Tara
41.3%  (19)
Lim
21.7%  (10)
Vrbas
4.3%  (2)
Una
8.7%  (4)
Neka druga
15.2%  (7)
Ukupno glasova: 31
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rafting,koliko znate o tome?  (Pročitano 9941 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Drina je zakon, ali za sta? Ako hocete da se zezate i pijancite na camcu, Drina je ok.Ako pak hocete da osetite adrenalin i samaranje talasa planinskih reka onda su Tara i Lim zakon.Na limu postoji jedan buk koji  se zove Tifran , po kome je i klub u kom sam ja dobio ime. Buk je kategorije III i IV zavisno od vodostaja. E kad je IV, tad 70% ljudi odustaju od prolaska kroz njega. Zasto? Morate biti na licu mesta da bi ste saznali sta je uzrok! Clanovi KES TIFRAN su buk kategorije IV prosli bez ispadanja, ali na DČ-u. Sa rafom i najuigranija ekipa morala bi da razmisli.Milsim da je to najekstremniji buk na balkanskom poluostrvu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


u birača nema glasača

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 171
Zastava Free Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
koliko sam ja informisan splavarenje tarom za 1 dan kosta 40 eura i u tu cijenu je ukljucen i rucak...cuo sam da se isplati i da je mnogo dobro  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Bio sam za vikend na splavarenju Tarom. Od Crne Gore do Foce nekih 22km. Ne znam kakva je Tara u cisto crnogorskom toku, ali ovaj bosansko-crnogorski deo plus deo Drine je u ovo doba godine penzionerski! Kazu da je u maju vodostaj veci za jedno 2 metra i da je Tara jedno tri puta brza, tako da ako ponovo budem isao na Taru u obzir dolazi samo taj deo godine, sada sam uzivao u prirodi i zajebanciji, a sledeci put bi voleo i neko uzbudjenje, ako je ikako moguce...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Lim Lim i samo Lim mislim da su sve ostale reke u odnosu na Lim smesne.Ko voli adrenelin u neogranicenim kolicinama neka ide na Lim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Divan jedan burek...ovaj

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Pale-RS/BiH
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson K700i
To je extra sport....adrenalinski......kad jednom probas postajes ovisnik  Smile
Ove sezone sam bio skoro 15 dana na Tari (kamp Brštanovica)...malo se splavarilo,malo se radilo.....lud provod i dobro društvo
Svima preporucujem da probaju ne znaju sta propustaju    [smilie=frisko83d.gif]
IP sačuvana
social share


U slučju građanskog rata bežite avionima JAT-a
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Splavario sam ove godine na Tari  ( 10. jula) od kampa do Scepan Polja i onda jos dalje do Foce i priroda je super i to tako... ima lepih prizora... samo sto je poprilicno penzionerski Smile
Kazu da je Lim mnogo uzbudljivij pa cu i to da probam Smile
Smece mi ne smeta Smile
Aderenalim je zakon :wave:i
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Tacno je da je Lim brzi od Tare, ali je kanjon mnogo ljepsi u toku Tare, a Lim je veoma prljav, jer mnogo fabrika ima koje izlivaju svoje vode u Lim. To jwe veliki problem koji tara nema, jer na bilo kom mjestu u njoj mozes piti vodu iz rijeke direktno.

Ja idem svaki vikend, i jos mi nije dosadilo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 239
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
jel neko zainteresovan za rafting,planinarenje i more 159e 10 dana?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1
mob
Nokia E65
Ja se nevorovatno palim na rafting i hteo bi sto pre da ga isprobam.Samo koliko je starosna?Ako ar postoji neka granica...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 239
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Ja se nevorovatno palim na rafting i hteo bi sto pre da ga isprobam.Samo koliko je starosna?Ako ar postoji neka granica...
ova ponuda koju trenutno imam nema nikakve limite
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.