Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Radnik KDP Lipljan o "akcionom" planu i patriJotama i Rusiji  (Pročitano 7896 puta)
02. Apr 2008, 00:38:16
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Link

Skinuto sa komentara na vest o neisplacenim platama radnicima KPD Lipljan koji su napustili isti na naredbu Samardzica:

Niko nije napustio posao da bi sedeo kući i primao platu. Ljudi su napustili posao i ja sam jedan od njih, zato sto nam je jasno i glasno rečeno, da neradimo više za bilo koju instituciju koja nije srpska.To nije nikakva tajna.Svako ko je mogao da prisustvuje bilo kom protestu na Kosovu mogao je to da čuje. A u kojim institucijama da radimo to nam nisu rekli. Ako je to bio deo akcionog plana trebali su da razmisle iz kojih će to novčanih da nas plaćaju.Pa valjda su taj plan radili naši skupoplaćeni eksperti, nije ga radila moja baba. U pravu ste braćo Srbi iz srbije. Nedajte da Vas globe da bi nama dali neki minimalac.Mnogo su nam pomogli. Dok smo radili za UNMIK podelili su nas na izdajnike i patriote. Patriote su oni koji ništa nisu izgubili, a mnogo su dobili od 99-e od države Srbije.Podelili su posao svojim rodjacima "patriotama", a mi "izdajnici" koji smo prognani iz svojih kuća,koji smo ostali u velikom broju da živimo sa svojim porodicama na Kosovu "ostali smo da bi služili okupatoru", sada UNMIK više nije okupator. Ja znam šta su nam uradili Albanci i to nezaborvljam, ali opraštam. Ali nisu uspeli 10 god. da nas oteraju sa Kosova, a ovi naši neka mole Boga da im oprosti, ako znaju za Boga. Ne smemo ni da pitamo šta je s našim poslom i platama. Nećemo da sedimo kući i čekamo da se nekome u Srbiji uzima hleb iz usta i daje nama. Ne, mi hoćemo da radimo bre. Ne zanima nas ni DS ni DSS, zanimaju nas naši životi. Šta će nam ta pomoć iz Rusije. Neću bre više te paketiće sa špagetama, pirinčem i pastom za zube.Jel to ta pomoć za koju su se nadali od braće Rusa. Koji bre njihovi Rusi. Ja ne znam koliko to vekova treba još da prodje, a da se nadje bar jedan pametan Srbin i shvati šta je globalizacija.Oni bre i tu pomoć ne dele kako treba. Mnogi Srbi na Kosovu su svedoci da se i sa tim manipuliše.SRAMOTA.Hoćemo posao.Nećemo milostinju. Akcioni plan je trebalo napraviti 2000-te. Obezbediti da ljudi ne prodaju svoja imanja i kuće na Kosovu.Da su to sprečili, mogli bi da se nadamo da će Kosovo ostati naše. Ovako ostaće samo grobovi naših najmilijih. Ako se nastavi ovakva politika prema Srbima na Kosovu, za par godina neće ostati ni jedan Srbin. Pa i neka bude tako, ali bar da nam daju azil da odemo daleko odavde. Šta ćemo u našu maticu, kada ni tamo nema posla. Omladina propada, raste kriminal, deca se drogiraju, jer ne mogu da nadju sebe u rasutim porodicama koje propadaju zbog nemaštine. A zdrava porodica je stub zdravog društva. Nadam se da su Rusi uzeli u obzir da nam je nacija bolesna, pa kad nam šalju te medikamente neka nam pošalju nešto za smirenje. Pošto nam je to najpopularniji medikament.
« Poslednja izmena: 02. Apr 2008, 00:42:46 od alexnikolic »
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Tragično.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Tragično.

је чиме се ЛДП-овци служе не би ли поделили народ, да Бог да поцркали сви до једног.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
  i shta predlazu LDP i DS povodom toga : da se lepo vrati chovek na posao u policiju nezavisnog kosova ,i  da mi uspostavimo diplomatske odnose sa njima ove godine ( a sledece sa vojvodinom , one tamo sa sandzakom ... )  Smile

i onda 2020. krug dvojke ulazi u EU sigurno (ako se prethodno razgraniche sa kraljevinom dorcolom  Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ne brate nego da se tučemo u grudi kao planinske gorile, kezimo krezave zube i arlaučemo pa će se svi prepasti i pobeći od nas.

Mi, ti i ja, svako od nas moramo biti svesni i konačno misliti velikim mozgom. Šta smo uradili ako svi Srbi odu sa KiM? Kako ćemo onda vratiti naše?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
ako srbija prizna nezavisno kosovo , srbi ce sigurno da odu odatle - pa makar im albanci obecavali i zlatna ljudska prava  Smile .

politika DS je upravo to - precutno priznavanje - jer se ponashamo kao da se nishta nije desilo . i jednog dana samo ce tadic da kaze : realnost ... ulazak u EU zahteva ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ma ima i bolje rešenje, priključimo se mi u lepu Tačijevu Šipniju, onako samoinicijativno kako se on isključio. Ali prvo sačekamo ustav koji pozitivno diskriminiše Srbe. I zajebemo ih totalno.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung 
Koje gluposti !!!  Smile Smile
Komentar anonimnog lika na sajtu B92 i jos se otvara tema na osnovu tog tzv "komentara"  Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
ako srbija prizna nezavisno kosovo , srbi ce sigurno da odu odatle - pa makar im albanci obecavali i zlatna ljudska prava  Smile .

politika DS je upravo to - precutno priznavanje - jer se ponashamo kao da se nishta nije desilo . i jednog dana samo ce tadic da kaze : realnost ... ulazak u EU zahteva ...  Smile

Јасно као дан.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
SonyEricsson P910i
Koje gluposti !!!  Smile Smile
Komentar anonimnog lika na sajtu B92 i jos se otvara tema na osnovu tog tzv "komentara"  Smile

Sta su ti stase... Kad se skupi pola miliona ljudi onda nista, ali ovo, ovo je vazno!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.