Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Radnik KDP Lipljan o "akcionom" planu i patriJotama i Rusiji  (Pročitano 7895 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ja predlazem da se Srbija podeli na dva dela:

severna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli u EU
juzna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli da bude u sklopu Rusije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Link

Skinuto sa komentara na vest o neisplacenim platama radnicima KPD Lipljan koji su napustili isti na naredbu Samardzica:

Niko nije napustio posao da bi sedeo kući i primao platu. Ljudi su napustili posao i ja sam jedan od njih, zato sto nam je jasno i glasno rečeno, da neradimo više za bilo koju instituciju koja nije srpska.To nije nikakva tajna.Svako ko je mogao da prisustvuje bilo kom protestu na Kosovu mogao je to da čuje. A u kojim institucijama da radimo to nam nisu rekli. Ako je to bio deo akcionog plana trebali su da razmisle iz kojih će to novčanih da nas plaćaju.Pa valjda su taj plan radili naši skupoplaćeni eksperti, nije ga radila moja baba. U pravu ste braćo Srbi iz srbije. Nedajte da Vas globe da bi nama dali neki minimalac.Mnogo su nam pomogli. Dok smo radili za UNMIK podelili su nas na izdajnike i patriote. Patriote su oni koji ništa nisu izgubili, a mnogo su dobili od 99-e od države Srbije.Podelili su posao svojim rodjacima "patriotama", a mi "izdajnici" koji smo prognani iz svojih kuća,koji smo ostali u velikom broju da živimo sa svojim porodicama na Kosovu "ostali smo da bi služili okupatoru", sada UNMIK više nije okupator. Ja znam šta su nam uradili Albanci i to nezaborvljam, ali opraštam. Ali nisu uspeli 10 god. da nas oteraju sa Kosova, a ovi naši neka mole Boga da im oprosti, ako znaju za Boga. Ne smemo ni da pitamo šta je s našim poslom i platama. Nećemo da sedimo kući i čekamo da se nekome u Srbiji uzima hleb iz usta i daje nama. Ne, mi hoćemo da radimo bre. Ne zanima nas ni DS ni DSS, zanimaju nas naši životi. Šta će nam ta pomoć iz Rusije. Neću bre više te paketiće sa špagetama, pirinčem i pastom za zube.Jel to ta pomoć za koju su se nadali od braće Rusa. Koji bre njihovi Rusi. Ja ne znam koliko to vekova treba još da prodje, a da se nadje bar jedan pametan Srbin i shvati šta je globalizacija.Oni bre i tu pomoć ne dele kako treba. Mnogi Srbi na Kosovu su svedoci da se i sa tim manipuliše.SRAMOTA.Hoćemo posao.Nećemo milostinju. Akcioni plan je trebalo napraviti 2000-te. Obezbediti da ljudi ne prodaju svoja imanja i kuće na Kosovu.Da su to sprečili, mogli bi da se nadamo da će Kosovo ostati naše. Ovako ostaće samo grobovi naših najmilijih. Ako se nastavi ovakva politika prema Srbima na Kosovu, za par godina neće ostati ni jedan Srbin. Pa i neka bude tako, ali bar da nam daju azil da odemo daleko odavde. Šta ćemo u našu maticu, kada ni tamo nema posla. Omladina propada, raste kriminal, deca se drogiraju, jer ne mogu da nadju sebe u rasutim porodicama koje propadaju zbog nemaštine. A zdrava porodica je stub zdravog društva. Nadam se da su Rusi uzeli u obzir da nam je nacija bolesna, pa kad nam šalju te medikamente neka nam pošalju nešto za smirenje. Pošto nam je to najpopularniji medikament.
Ovo se odavno zna ... nije to nikakva tajna

Pa ista situacija kao i sa RSK i RS ... potpuno ista. Samo su Metiljavko i sloba zamenili mesta.

Kao da namerno hoce da dozivimo sto vece gubitke ... to mi nije jasno.

 Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ja predlazem da se Srbija podeli na dva dela:

severna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli u EU
juzna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli da bude u sklopu Rusije

Potpuno podrzavam. Beograd da udje u severnu Srbiju, bar centralni delovi i deo prema Vojvodini. Sumadija moze da ide sa Kosovom, sto se mene tice.
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ja predlazem da se Srbija podeli na dva dela:

severna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli u EU
juzna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli da bude u sklopu Rusije

Pogrešna ti je podela. Radikali i ostale rusko-azijatske opcije tradicionalno najbolje prolaze u Vojvodini, a koliko vidimo i u BG su sve jači i jači.

Znači, podela treba da izgleda ovako:


južna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli u EU

severna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli da bude u sklopu Rusije, Kine, Indonezije itd.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1086
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ja predlazem da se Srbija podeli na dva dela:

severna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli u EU
juzna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli da bude u sklopu Rusije

Pogrešna ti je podela. Radikali i ostale rusko-azijatske opcije tradicionalno najbolje prolaze u Vojvodini, a koliko vidimo i u BG su sve jači i jači.

Znači, podela treba da izgleda ovako:


južna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli u EU

severna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli da bude u sklopu Rusije, Kine, Indonezije itd.

Nikako, samo iz Vojvodine izbeglice preselimo u centralnu Srbiju jer ce ih to odvesti gde i zele - u Rusiju.

Beograd gde LDP u nekim opstinama dobija i po 12 % ne moze u Kinu. Ista stvar i sa dobrim delom Vojvodine.
IP sačuvana
social share
Profil glasaca Tome Nikolica: 27% osnovna skola (citaj nepismeno), 17% zanatske skole, 45% srednja skola, samo 11% visa skola ili fakultet.

Zakljucak: Ako ume da procita sta pise na glasackom listicu - dobar je.
(Izvor: CESIDovo istrazivanje za predsednicke izbore 2008, strana 9, videti na CESIDovom sajtu)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Link

Skinuto sa komentara na vest o neisplacenim platama radnicima KPD Lipljan koji su napustili isti na naredbu Samardzica:

Niko nije napustio posao da bi sedeo kući i primao platu. Ljudi su napustili posao i ja sam jedan od njih, zato sto nam je jasno i glasno rečeno, da neradimo više za bilo koju instituciju koja nije srpska.To nije nikakva tajna.Svako ko je mogao da prisustvuje bilo kom protestu na Kosovu mogao je to da čuje. A u kojim institucijama da radimo to nam nisu rekli. Ako je to bio deo akcionog plana trebali su da razmisle iz kojih će to novčanih da nas plaćaju.Pa valjda su taj plan radili naši skupoplaćeni eksperti, nije ga radila moja baba. U pravu ste braćo Srbi iz srbije. Nedajte da Vas globe da bi nama dali neki minimalac.Mnogo su nam pomogli. Dok smo radili za UNMIK podelili su nas na izdajnike i patriote. Patriote su oni koji ništa nisu izgubili, a mnogo su dobili od 99-e od države Srbije.Podelili su posao svojim rodjacima "patriotama", a mi "izdajnici" koji smo prognani iz svojih kuća,koji smo ostali u velikom broju da živimo sa svojim porodicama na Kosovu "ostali smo da bi služili okupatoru", sada UNMIK više nije okupator. Ja znam šta su nam uradili Albanci i to nezaborvljam, ali opraštam. Ali nisu uspeli 10 god. da nas oteraju sa Kosova, a ovi naši neka mole Boga da im oprosti, ako znaju za Boga. Ne smemo ni da pitamo šta je s našim poslom i platama. Nećemo da sedimo kući i čekamo da se nekome u Srbiji uzima hleb iz usta i daje nama. Ne, mi hoćemo da radimo bre. Ne zanima nas ni DS ni DSS, zanimaju nas naši životi. Šta će nam ta pomoć iz Rusije. Neću bre više te paketiće sa špagetama, pirinčem i pastom za zube.Jel to ta pomoć za koju su se nadali od braće Rusa. Koji bre njihovi Rusi. Ja ne znam koliko to vekova treba još da prodje, a da se nadje bar jedan pametan Srbin i shvati šta je globalizacija.Oni bre i tu pomoć ne dele kako treba. Mnogi Srbi na Kosovu su svedoci da se i sa tim manipuliše.SRAMOTA.Hoćemo posao.Nećemo milostinju. Akcioni plan je trebalo napraviti 2000-te. Obezbediti da ljudi ne prodaju svoja imanja i kuće na Kosovu.Da su to sprečili, mogli bi da se nadamo da će Kosovo ostati naše. Ovako ostaće samo grobovi naših najmilijih. Ako se nastavi ovakva politika prema Srbima na Kosovu, za par godina neće ostati ni jedan Srbin. Pa i neka bude tako, ali bar da nam daju azil da odemo daleko odavde. Šta ćemo u našu maticu, kada ni tamo nema posla. Omladina propada, raste kriminal, deca se drogiraju, jer ne mogu da nadju sebe u rasutim porodicama koje propadaju zbog nemaštine. A zdrava porodica je stub zdravog društva. Nadam se da su Rusi uzeli u obzir da nam je nacija bolesna, pa kad nam šalju te medikamente neka nam pošalju nešto za smirenje. Pošto nam je to najpopularniji medikament.

Pismo podrške iz unutrašnjosti voljenom vođi  Smile
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13


Nikako, samo iz Vojvodine izbeglice preselimo u centralnu Srbiju jer ce ih to odvesti gde i zele - u Rusiju.

Beograd gde LDP u nekim opstinama dobija i po 12 % ne moze u Kinu. Ista stvar i sa dobrim delom Vojvodine.

Što bi selili izbeglice iz Vojvodine???

Stvar je u tome da se tradicionalno "južnjaci" smatraju za seljačine, a istina je da je Vojvodina u 20. veku masovno kolonizovana najmanje 3 puta, tako da je poseljačena u tolikoj meri da se ni po čemu ne razlikuje od ostatka Srbije.

Najviše me nerviraju dogme kako je Vojvodina "najevropskiji" deo Srbije, a ta evropska Vojvodina je "umrla" odavno tj. kad su dođoši sa Balkana prevladali u ukupnoj populaciji i kad su njihovi običaji i mentalitet postali najdominantniji u Vojvodini.

O Beogradu da ne pričamo. Jesi li skoro prošao Knezom? Imaš osećaj kao da si na Baščaršiji ili eventualno na Lovćenu, a ne u sred Srbije.

Nema ništa od "podele" Srbije, to nije rešenje za naše probleme.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
LG Nexus 5
i molio bih modove ako budu eventualno brisali moje poruke da navedu razlog...

A ako te eventualno banuju zbog vredjanja ostalih clanova? Jer i za to treba razlog da se navede?

Tebi poslednja opomena pred ban, zbog ponasanja.


[Off topic obrisan.]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ja predlazem da se Srbija podeli na dva dela:

severna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli u EU
juzna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli da bude u sklopu Rusije

Pogrešna ti je podela. Radikali i ostale rusko-azijatske opcije tradicionalno najbolje prolaze u Vojvodini, a koliko vidimo i u BG su sve jači i jači.

Znači, podela treba da izgleda ovako:


južna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli u EU

severna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli da bude u sklopu Rusije, Kine, Indonezije itd.

Nikako, samo iz Vojvodine izbeglice preselimo u centralnu Srbiju jer ce ih to odvesti gde i zele - u Rusiju.

Beograd gde LDP u nekim opstinama dobija i po 12 % ne moze u Kinu. Ista stvar i sa dobrim delom Vojvodine.
dzaba ti masteri i ostala sranja kad si samo obican fasista Smile
selio bi kao i hitler...a verovatno i streljao? Smile
ti dodji da selis a ja cu mog prvog komsiju koji je izbeglica da branim svim sredstvima Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 5610
Ja predlazem da se Srbija podeli na dva dela:

severna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli u EU
juzna Srbija - da se preseli polovina srba koja zeli da bude u sklopu Rusije


Potpuno podrzavam. Beograd da udje u severnu Srbiju, bar centralni delovi i deo prema Vojvodini. Sumadija moze da ide sa Kosovom, sto se mene tice.

Сва срећа па се такав сој попут тебе ништа не пита.  Smile Smile Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.