Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Radnik ''Čistoće'' našao pištolj-olovku i ostao bez oka  (Pročitano 4722 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
žao mi ga,al' gde je naučio da se olovka gura u nos?zato decu u školu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
sta ima da se dogovaraju... Smile zakon je jasan po pitanju bilo kakvog oruzja  Smile
sto se mene tica... ja bi njega i optuzio...tj uradio ono ---shodno... zakonu o ovakvim stvarima...
kreten,....i kraj price...
zatvoriti ga na minimum 8 mjeseci u neku kaznenu ustanovu....kaznirti sefove...njegove...
pre svega sto je mozda unistio potencijalne tragove...koji bi mozda mogli da "rasvjetle" neki zatrpan i zaboravljen predmet...

krivicno je odgovorno svako lice..(ovakav slucaj) koje dodirne najdeno vatreno ili hladno oruzje...
definicije vatrenog i hladnog oruzja ..nema potrebe...da predoocavam... Smile

olovka-pistolj...se vizuelnio razlikuje od bilo kakve olovke...pa i od takticke olovke predvidjene za samoodbranu...
tj ne lici na nju...

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
ali,on je rom,nije išao u školu i on ne može znati šta jeste,a šta nije olovka,a o oružiju mislim da je bezveze da pričamo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Nokia 6300
Оловка-пиштољ, иако звучи безазлено, прави веома гадне и често леталне ране.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
ali,on je rom,nije išao u školu i on ne može znati šta jeste,a šta nije olovka,a o oružiju mislim da je bezveze da pričamo?

djecko..svi zaposleni u gradskoj cistoci i na deponijama su obavjesteni o tom pitanju...
jedan nedovoljno razvijen (vecina mozgova) mozak reaguje instiktivno...posebno kad se radi o klasicnom
roditeljskom odgoju..smece u smece...on ide smece da baci u smece...takve naprave u 80% slucajeva zavrasvaju na deponijama...
i jasno je svakom radniku takvih ustanova predoeco...i objasnjeno..da takve stvari ne treba da dira...
to je duznost..to mu objasne pre nego zaduzi lopatu i odiljelo na kojem pise kp...
u druge stvari ne ulazim..zakon je zakon i kao takav..mora da se postuje..
pismen -nepismen -nascitan -nenacitan..to ne pije vodu u prici o krsenju zakona...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
žao mi ga,al' gde je naučio da se olovka gura u nos?zato decu u školu.

Pa ja sumnjam da je gurao u nos...  Smile  Smile

Verovatno je video da je nešto različito,okrenuo ''otvor'' ka sebi,da pogleda šta je to i zašto je tako debelo,i pritisnuo onda ''okidač''.

Meni ga je stvarno žao,jer nastrada čovek ni kriv ni dužan zbog nekog bolesnog idiota.Ili pak nekog kriminalca koji bi da ukloni dokaz.Jer sumnjam da bi iko pravio takve naprave i bacao ih po gradu,barem u mirnodopskim uslovima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.152
da  je upotrebljena ne bi bila napunjena.

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
postoje naprave slične prirode,koje su sakrivene u liku mob.telefona.namena,funkcija i kalibar su isti.sreća da to nije našao,prosvirao bi sebi vugla.jer gde ćeš sa mob.telefonom ili telefonom uopšte,nego  na uvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
ali,on je rom,nije išao u školu i on ne može znati šta jeste,a šta nije olovka,a o oružiju mislim da je bezveze da pričamo?
Pa ja sam išla u školu (8+4+5 godina), još sam malo i u vojsku išla, pa opet nemam pojma šta je olovka-pištolj, kako izgleda i kako se koristi.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
ali,on je rom,nije išao u školu i on ne može znati šta jeste,a šta nije olovka,a o oružiju mislim da je bezveze da pričamo?
Pa ja sam išla u školu (8+4+5 godina), još sam malo i u vojsku išla, pa opet nemam pojma šta je olovka-pištolj, kako izgleda i kako se koristi.
Хм, а да не личи на оловку?  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.