Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:35:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raditi ili ne ?  (Pročitano 10961 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 999
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Постоји много корисних ствари које човек може да ради па је штетно да проводи време у бесмисленим расправама у којима људи избегавају да се разумеју.
IP sačuvana
social share
Сети се одакле си пао и почни да чиниш своја прва дела!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
Nije baš tako...ja sam samo epizodni trol. Smile
Ja bih voleo da dobijem neke kredibilne dokaze, da naučim nešto novo ili proširim staro.
Za razliku od mnogih ja sam spreman na to da moje mišljenje bude promenjeno.
A " epizoda " je svaki tvoj post. Posto u svakom tvom postu izdizes sebe i vaznost onoga sto ovde prodajes.
Ti nisi uopste svestan da se na forumu nista ne moze dokazati pocevsi od osnovne cinjenice da zivot svakog coveka vredi isto. Jedan zivot = 1
Drugi ljudi nisu uticali na tvoje misljenje ( ono je default ) i ne mogu da uticu da se ono promeni.
Recimo i drugi ljudi su citali tvrdnje jevreja da su " oni boziji narod " pa ne dele to misljenje ( verovanje ).
Citat: Predragoon
Nedokazanima se ništa ne može dokazati...čak ni kad posećuju neuropsihijatra..........
Dokaz je iznad nedokazanih, posto sluzi kao dokaz onima koji su svesni tog dokaza. Onaj koji ne shvata dokaze stvarnosti i zavrsi trajno zakljucan na neuropsihijatriji ne mora da shvati da je trajno zakljucan i zbog cega, da bi zdravorazumni ljudi to shvatili.
Ti ovde apsolutno ignorises cinjenice i nastavljas da se u ( naizgled ) raspravljas sa objasnjenjem cinjenica, zato sto ti se te cinjenice ne dopadaju.
Ukoliko ti smatras da Svetu mozes da dokazes da je bilo koja rec Isusa - neistina, ja navijam za tebe, ali to nemozes uraditi na internet forumu.
Isus je rekao da je " ispunio zakon i proroke ( stari zavet ) " tako sto je on ( njegov zivot i smrt ) ispunjenje prorocanstva o Zrtvi Bozijoj.
Isus je rekao " Ne mislite da sam ja došao da pokvarim zakon ili proroke: nisam došao da pokvarim, nego da ispunim.  Jer vam zaista kažem: dokle nebo i zemlja stoji, neće nestati ni najmanje slovce ili jedna titla iz zakona dok se sve ne izvrši. "
Kada ti dokazes Svetu da je Isus pokvario zakon i proroke i da je bilo sta iz zakona uklonio ili nesto dodao,
onda ti po mom misljenju zasluzujes Nobelovu nagradu za pronalazastvo.
Kao sto rekoh Mesijin dolazak je bio prorecen za dane koji se poklapaju sa danima za koje se tvrdi da je Isus postojao. Nisam jos cuo za tvrdnju da neko drugi ko je tada rodjen i ziveo ispunjava tacno opisane dogadjaje koji su proreceni za Mesiju ( kao sto prorice Isaija 53 ).
Nemam ni razlog ni potrebu da ovde ponavljam ono sto sam rekao a ti nicime nisi to osporio / negirao.

Svoju mrznju, pristrasnost, predrasude si toliko puta ovde ponovio da je nekome jedino ostalo da se zapita " zasto ti to moderatori dozvoljavaju ? "
Potpuno si slep za ono sto je pravda i nepravda, da to nazivas " subjektivnim misljenjem ". Za tebe su pljacka tudje imovine, ubistva, silovanja i ostali prekrsaji protiv prava coveka - samo " subjektivno misljenje ", ako to nije stav psihopate, onda ja stvarno ne znam sta jeste.
Citat: blow job bojan
Постоји много корисних ствари које човек може да ради па је штетно да проводи време у бесмисленим расправама у којима људи избегавају да се разумеју.
Svaki covek radi samo ono sto mora da radi, da nije morao radio bi " nesto drugo ", a nijedan covek u istoriji covecanstva nikada i nigde nije radio " nesto drugo ".
Da ova internet komuniciranja nisu morala da se dese, ne bi ih bilo.
A tvoje misljenje o tome je samo tvoje misljenje, a ne cinjenica koja vazi za sve.
« Poslednja izmena: 21. Dec 2013, 11:41:29 od eyepheelYU »
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7064
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Nije baš tako...ja sam samo epizodni trol. Smile...
A " epizoda " je svaki tvoj post. Posto u svakom tvom postu izdizes sebe i vaznost onoga sto ovde prodajes.

Lupetaš po običaju...kladim se da nisi pročitao svaki moj post. Da jesi, ne bi izgovorio ovu laž, čoveče koji tvrdiš da nikada ne govoriš neistinu. Smiley (i još nekome soliš pamet o uzdizanju samog sebe)

Ti nisi uopste svestan da se na forumu nista ne moze dokazati pocevsi od osnovne cinjenice da zivot svakog coveka vredi isto. Jedan zivot = 1
Toliko si zaslepljen svojom ograničenošću (koju smatraš vrlinom) da ne vidiš logički paradoks svojih reči. Ništa se ovde ne može dokazati, a ja vam sve vreme argumentovano dokazujem da sam u pravu. Smiley

Ne znaš pravi cilj života (svakog, pa i ljudskog), pa tako i pričaš.

Drugi ljudi nisu uticali na tvoje misljenje ( ono je default ) i ne mogu da uticu da se ono promeni.
Recimo i drugi ljudi su citali tvrdnje jevreja da su " oni boziji narod " pa ne dele to misljenje ( verovanje ).
Tvoje mišljenje je možda uvek default, jer nisi sposoban (pored osobene oholosti i sklonosti da ignorišeš sve što ti se ne svidja) da zaključuješ drugačije kada se suočiš sa novom informacijom. Nisu svi sposobni (niti spremni) da zaključe nešto.


Ti ovde apsolutno ignorises cinjenice i nastavljas da se u ( naizgled ) raspravljas sa objasnjenjem cinjenica, zato sto ti se te cinjenice ne dopadaju.
Ukoliko ti smatras da Svetu mozes da dokazes da je bilo koja rec Isusa - neistina, ja navijam za tebe, ali to nemozes uraditi na internet forumu.
To što ti govoriš nisu činjenice već tvoje nakaradno i nategnuto tumačenje...tebi ne mogu da dokažem zato što si u zabludi da si uvek u pravu, svetu ne mogu da dokažem jer ceo svet ne čita naše prepiske...ali ovo o čemu pričamo je davno dokazano hrišćanima, koji su zbog svojih finansijskih i ,slično tebi, narcisoidnih interesa odlučili da to ignorišu. Pričali smo još davno o tome.


Kada ti dokazes Svetu da je Isus pokvario zakon i proroke i da je bilo sta iz zakona uklonio ili nesto dodao,
onda ti po mom misljenju zasluzujes Nobelovu nagradu za pronalazastvo.
Nobelova nagrada za razotkrivanje varalice, mnogo je...nauka nije demokratična pa da moraju više ljudi da se slože da li nešto prihvataju ili ne. To što ti ne razumeš šta je Isus pokvario je zato što ne želiš da se pomeriš sa mesta na kojem stojiš. 


Kao sto rekoh Mesijin dolazak je bio prorecen za dane koji se poklapaju sa danima za koje se tvrdi da je Isus postojao. Nisam jos cuo za tvrdnju da neko drugi ko je tada rodjen i ziveo ispunjava tacno opisane dogadjaje koji su proreceni za Mesiju ( kao sto prorice Isaija 53 )..
Već ti rekoh, svojim neznanjem se ne trebaš hvaliti...to je i osnovni problem u tvojim tvrdnjama i zaključivanju. Ne poznaješ puno stvari, krug delovanja ti je ograničen, sa tog malog brda vidiš nešto određeno i na tome formiraš svoje zaključke. Kao u priči o tri slepca i  slonu.

Nemam ni razlog ni potrebu da ovde ponavljam ono sto sam rekao a ti nicime nisi to osporio / negirao.
Ja te sve vreme navodim da sam zaključiš, da istražuješ...ali nakon stava da si nepromenjiv, jasno je da ne moraš da pišeš ništa novo.

Potpuno si slep za ono sto je pravda i nepravda, da to nazivas " subjektivnim misljenjem ". Za tebe su pljacka tudje imovine, ubistva, silovanja i ostali prekrsaji protiv prava coveka - samo " subjektivno misljenje ", ako to nije stav psihopate, onda ja stvarno ne znam sta jeste.
Kako ne primećuješ da namećeš svim ljudima svoje mišljenje...ono što je za mene neprihvatljivo za drugoga možda nije. Ja za razliku od tebe ne tvrdim da svako mora da deli iste vrednosti kao i ja. U nekim društvima prostitucija se smatrala svetom, gladijatorske borbe normalnim stvarima, držanje robova je bila svakodnevnica...i za tebe su svi ti narodi i kulture psihopatske? A mene posle optužuješ za rasizam. Tvoje razmišljanje nije smešno, tvoje razmišljanje je nekorisno i neplodno, ograničeno tvojim znanjem.

Dobro je što si pomenuo psihopate. Isus je svojim učenjem i omogućio psihopatama da rade ono što je zapovestima bilo zabranjeno.

Citat: blow job bojan
Nazvavši mene nekulturnim samo na druge preslikavaš ono što osećaš da si sam.


« Poslednja izmena: 21. Dec 2013, 12:34:54 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
@Predragoon
Potpuno cu ignorisati sve neistine koje ti ovde iznosis o meni ili bilo cemu sto sam rekao. Tvoj kompleks da se na forumu ovako nekome obracas, kada to ne smes u stvarnom zivotu, nemam nameru da podrzavam.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7064
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
 Smile Rastajemo se mi...
I ovo je deo stvarnog života...ne misliš valjda da je sve ovo iluzija, Matrix, ExistenZ, 13-ti sprat...Virtual Boy? Smiley
Ponovo zaključuješ isključivo introspektivno.
« Poslednja izmena: 21. Dec 2013, 13:42:55 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung S8 Plus
Stvarno ne vidim poentu vase rasprave na ovoj temi...Covek je pitao nesto a odgovor na to pitanje moze da da samo vernik.Ostali ce to ismejavati i kraj price  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 999
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
quote author=blow job bojan

Јадно и бедно. Шта ће ти то?
IP sačuvana
social share
Сети се одакле си пао и почни да чиниш своја прва дела!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
Јадно и бедно. Шта ће ти то?
Sta je " jadno i bedno " , sta ce mi sta ? Pogledaj u " urban dictionary " sta je bj.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 999
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Зашто каљаш своју част тиме што повезујеш нечије иницијале са оним што пише у " urban dictionary "?
IP sačuvana
social share
Сети се одакле си пао и почни да чиниш своја прва дела!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia Luvmya 520
Зашто каљаш своју част тиме што повезујеш нечије иницијале са оним што пише у " urban dictionary "?
Zivim u 21. veku, nicime ne kaljam svoju cast, niti sam tebe vredjao tako sto sam naveo sta se koristi kao skracenica u zapadnoj kulturi. Da su ti recimo inicijali umesto bjb - sdb, onda bi mozda tebe citirao kao " sluzba drzavne bezbednosti ".
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:35:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.