Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:21:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Radisa pocrveneo...  (Pročitano 10378 puta)
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 3410
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Svaka čast  Smile Smile Smile  Smile Smile
IP sačuvana
social share
             
Sometimes all it takes is another chance to get things right.
za najboljeg admina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Qtek 666
U Radise Ilica urokljive oci!
« Poslednja izmena: 30. Nov 2010, 22:16:55 od apstrahovana »
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lep zgodan nepohodan.....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1122
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 1200
bravo majstore....Smiley
IP sačuvana
social share
Ja baraba,a vile nema...Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Svaka cast Radisa ! Ti si prvi golman Radisa, Radisa !  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


:)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 48
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
SonyEricsson w810i
Cestitke! Smiley  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Cestitam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
 Smile Smile
Bravo za najjachi nick. Sjajno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
SonyEricsson W660i
Bravo Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia N95
Hvala svima stvarno od srca.Evo obecao sam da cu napisati kako sam osvojio ovaj krst kao prvo nisam koristio nikakve pomoci znaci ni puskice, skripte a pogotovo ne gugl od pomoci sam jedino koristio napad iz omiljene oblasti tako da sam u svakoj partiji imao oko 2000 zlatnika i geografijom sam napadao protivnika kojeg procenim da je jaci.Kao drugo da li sam varao pa moram priznati da jesam u jedno 5 partija pre mesec dana i zbog toga mi je sad jako krivo ali u tim partijama sam uglavnom izgubio dosta poena i pao cak ispod 7900 Pi i varao sam na taj nacin sto sam ulazio u sobu sa drugaricom koja mi je pomagala da srusimo treceg i onda rusim nju.Ali jednostavno i dalje smatram da sam ovaj krst ako ne 100 posto onda 99 posto posteno zaradio i samo sam zeleo da dokazem sebi posto sam cuo da je u drugim drzavama Rumuniji i Sloveniji njega osvajali samo oni koji koriste gugl ili na neki nacin hakuju bazu pitanja zeleo sam da pokazem da se i bez toga moze osvojiti i zato mozda zvuci glupo ali ovo nije samo moja pobeda ovo je simbolicna pobeda coveka protiv gugla.Hvala svim dobrim igracima od kojih sam ucio kad su me pobedjivali iz svakog poraza sam naucio nesto moj savet svim igracima je da izaberu oblast koja im najbolje ide i da se ne plase da ulaze u sobu sa najboljim igracima i oni  su samo ljudi grese.Jednostavno ne razmisljajte o tome za koliko ce  npr Djubroni 018 napisati brzo odgovor razmisljajte samo o svom odgovoru samo on je bitan da i neka vam um bude uvek otvoren za nova saznanja(sem ako nisu od Seza) u budite svoji jedinsteveni kao u onoj pesmi Bon Jovi.My heart is like an open highway like Frankie said I DID IT MY WAY.                                                             PS.Izvinjavam se sto ne koristim znake interpunkcije ali nikad mi nije bilo bitno kako ce da izgleda stilski to sto kazem bitno mi je samo da da kazem ono sto mislim.                                        
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Hvala svima stvarno od srca.Evo obecao sam da cu napisati kako sam osvojio ovaj krst kao prvo nisam koristio nikakve pomoci znaci ni puskice, skripte a pogotovo ne gugl od pomoci sam jedino koristio napad iz omiljene oblasti tako da sam u svakoj partiji imao oko 2000 zlatnika i geografijom sam napadao protivnika kojeg procenim da je jaci.Kao drugo da li sam varao pa moram priznati da jesam u jedno 5 partija pre mesec dana i zbog toga mi je sad jako krivo ali u tim partijama sam uglavnom izgubio dosta poena i pao cak ispod 7900 Pi i varao sam na taj nacin sto sam ulazio u sobu sa drugaricom koja mi je pomagala da srusimo treceg i onda rusim nju.Ali jednostavno i dalje smatram da sam ovaj krst ako ne 100 posto onda 99 posto posteno zaradio i samo sam zeleo da dokazem sebi posto sam cuo da je u drugim drzavama Rumuniji i Sloveniji njega osvajali samo oni koji koriste gugl ili na neki nacin hakuju bazu pitanja zeleo sam da pokazem da se i bez toga moze osvojiti i zato mozda zvuci glupo ali ovo nije samo moja pobeda ovo je simbolicna pobeda coveka protiv gugla.Hvala svim dobrim igracima od kojih sam ucio kad su me pobedjivali iz svakog poraza sam naucio nesto moj savet svim igracima je da izaberu oblast koja im najbolje ide i da se ne plase da ulaze u sobu sa najboljim igracima i oni  su samo ljudi grese.Jednostavno ne razmisljajte o tome za koliko ce  npr Djubroni 018 napisati brzo odgovor razmisljajte samo o svom odgovoru samo on je bitan da i neka vam um bude uvek otvoren za nova saznanja(sem ako nisu od Seza) u budite svoji jedinsteveni kao u onoj pesmi Bon Jovi.My heart is like an open highway like Frankie said I DID IT MY WAY.                                                             PS.Izvinjavam se sto ne koristim znake interpunkcije ali nikad mi nije bilo bitno kako ce da izgleda stilski to sto kazem bitno mi je samo da da kazem ono sto mislim.                                        
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:21:06
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.