Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: radikali pozivaju na jos jedan rat koji se ne moze dobiti!!!  (Pročitano 8515 puta)
Pocetnik

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
Danilobg..ja sam RADIO u US..primao platu i ziveo od toga. Ti si radio tamo..ili sta mali Perica milsi na zadatu temu? Od tih postdocova..PhD studenata VECINA nije planirala da skonca zivot u US. Ajd ove evropljane da ne racunam (zbog uslova zivota u evropi, mada je "funding" nauke u je USA mnogo veci)..ali Indijci, Pakistanci...
  Ja znam nekoliko ljudi koji su se vratili iz US. Nije to tako uprosecno "razocarli se"..nisu to mala deca pa da su otisla da se oduseve pa se razocarali. Vec ozbiljni skolovani odrasli ljudi. A od onih koji su tamo mnoogo bi ih se vratilo samo vise ne mogu.... poceli su neke karijere tamo a ovde opet iz pocetka...krediti itd. Pogledaj malo nase iseljenicke forume.
  I opet ponavaljam...u USA NE POSTOJI opoziciona stampa/mediji.I to nisam primetio samo ja jer sam bio skeptican prema svojoj  percepciji zbog svega sto smo preziveli. Molim, ne relativizuj  tu pricu niti poredi to sa evropom (Nemackom, GB itd)..normalno da se novine razlikukuju- US Today tablod za mase, New York Times za obrazovaniji sloj itd. To sto se razlikuju prema pravima gay populacije ili abortusu ne znaci da postoji ono sto se u evropi zove opoziciono misljenje. Mogu na primerima (a ima ih za ne poverovati ) da ti pricam ceo dan. Samo jedan podatak...Njihov CNN (ne ovaj "nash" CNN Intranational koji daleko blaza varijanta prilagodjena svetu) se smatra LIBERALNIM (tj ne ratno husakchikm itd itd) medijem.  Ma....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 124
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ovi iz B92 mnogo seru  . Montiraju  mu nesto sto covek nije rekao . Izvlace pojedine reci ne napisu ceo  govor .
Onaj slepac od Petrovica je  imbecil  koji nije bio niko i nista sve dok nije poceo onom Tadicu da  se uvlaci u dupe . Sad kao nesto filozofira a glup je k'o noc.I ima debilnu facu .
 Smile
ti seres pa sve zapljuskujes
IP sačuvana
social share
ako vam je dobro,
onda nista
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Danilobg..ja sam RADIO u US..primao platu i ziveo od toga. Ti si radio tamo..ili sta mali Perica milsi na zadatu temu? Od tih postdocova..PhD studenata VECINA nije planirala da skonca zivot u US. Ajd ove evropljane da ne racunam (zbog uslova zivota u evropi, mada je "funding" nauke u je USA mnogo veci)..ali Indijci, Pakistanci...
 Ja znam nekoliko ljudi koji su se vratili iz US. Nije to tako uprosecno "razocarli se"..nisu to mala deca pa da su otisla da se oduseve pa se razocarali. Vec ozbiljni skolovani odrasli ljudi. A od onih koji su tamo mnoogo bi ih se vratilo samo vise ne mogu.... poceli su neke karijere tamo a ovde opet iz pocetka...krediti itd. Pogledaj malo nase iseljenicke forume.
 I opet ponavaljam...u USA NE POSTOJI opoziciona stampa/mediji.I to nisam primetio samo ja jer sam bio skeptican prema svojoj percepciji zbog svega sto smo preziveli. Molim, ne relativizuj tu pricu niti poredi to sa evropom (Nemackom, GB itd)..normalno da se novine razlikukuju- US Today tablod za mase, New York Times za obrazovaniji sloj itd. To sto se razlikuju prema pravima gay populacije ili abortusu ne znaci da postoji ono sto se u evropi zove opoziciono misljenje. Mogu na primerima (a ima ih za ne poverovati ) da ti pricam ceo dan. Samo jedan podatak...Njihov CNN (ne ovaj "nash" CNN Intranational koji daleko blaza varijanta prilagodjena svetu) se smatra LIBERALNIM (tj ne ratno husakchikm itd itd) medijem. Ma....

Dragi Roadrunner,

Zaista nema potrebe da gledam iseljenicke forume..Deo familije i deo prijatelja mi zivi tamo, tako da imam poprilicno dobar insight o tome. Oni jednostavno ne dele tvoje misljenje. Takodje imam drugare iz drzava EU - mlade i obrazovane Spance i Engleze koji su otislii u Ameriku i ostali zbog boljih uslova za rad i napredovanje u karijeri u odnosu na Evropu. Nisam primetio da Amerikanci masovno odlaze u Evropu ili negde drugde u potrazi za boljim zivotom.

Sto se tice medija, nisi pruzio nijedan konkretan argument kojim bi ukazao na postojanje onoga sto nazivas evropskim opozicionim medijima koji nemaju svoj pandan preko okeana. Koji su to mediji, kako se zovu? Po cemu ih smatras unikatno i istinski opozicionim? Uopste ne vidim razlike u podeli mainstream medija u npr. Nemackoj i Engleskoj u odnosu na one u Americi. Svuda vlada ista podela - liberalniji ili konzervativniji. Razlike izmedju americkih i evropskih medija postoje u onim elementima koji su vezani za razlicitosti stavova javnog mnjenja na dva kontinenta po nekim specificnim pitanjima poput Bl.istoka, ali to je sasvim jedna druga tema.



« Poslednja izmena: 07. Avg 2006, 00:01:12 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.