Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Radikali: Mozemo i sa LDP, al nikako sa Tomom  (Pročitano 6533 puta)
26. Maj 2009, 15:15:50
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
БЕОГРАД, 26. маја (Тањуг) - Представници опозиционих странка у републичком парламенту, и поред тога што се слажу да извршна власт на погрешан начин води државу, сматрају да уједињење опозиције у овом тренутку није реално.

Коментаришући иницијативу лидера Д С С Војислава Коштунице о уједињењу опозиције, Драган Тодоровић, шеф посланичке групе СРС, каже да је за радикале неприхватљива сарадња са Српском напредном странком (СНС) Томислава Николића.

"СРС може да сарђује са неким опозиционим странкама, пре свега са Д С С, Новом Србијом, а по неким питањима и са ЛДП, али никада нити ћемо, нити можемо да сардајујемо са СНС Томислава Николића, коју воде амерички и енглески амбасадор", рекао је Тодоровић.

Он је навео да су радикали и до сада сарађивали са неким опозиционим партијама и да ће та сардања бити настављена и убудуће, када год за њу буде било политичког интреса.

Тодоровић је истакао да радикали нису разматрали питање о уједињавању опозиције.

Чедомир Јовановић, шеф посланичке групе Либерално демократске партије (ЛДП), указавши да та странка није задовољни стањем у коме се Србија налази, истиче да решење проблема не види у понудама Војсилава Коштунице или Томислава Николића.

Он тврди да су Коштуница и Николић протагонисти политике, због које Србија данас плаћа високу цену. Према његовим речима, враћање на пропалу политике 90-година, коју подражавају повремено радикали, напредњаци и Коштуница, не може бити одговор на проблеме са којима се Србија суочава у 2009. години.

"Не мислимо да је најважније објединити се око бесмислених ставова, влада земљу не води добро, али не сматрамо да се то може поправити са Коштуницом", закључио је Јовановић.

Александра Јанковић (НС) сматра да је свака иницијатива која води уједињавању опозиције добродошла уколико постоје минимални заједнички циљеви. Према њеним речима, позив на уједињење елиминисаће "оне који кокетирају са опозиционим деловањем".

Јанковићева је истакла да је добродошла свака странка која у свом програму има бригу за национални, државни интрес и која не супроставља национално и демократско, него их схвата као основне принципе који се не искључују.

Милош Алигрудић, шеф посланичке групе Д С С, истиче да су држави неопходни ванредни парламентарни избори, "јер се Србија налази у колапсу, а извршна власт и владајућа коалиција нису способни да заштите основне националне интресе, интегритет државе и привреду".

Према његовим речима, ванредни парламентарни избори мање би коштали Србију од штете коју производи владајућа коалиција. Ти избори, према Алигрудићевом мишљењу, непопходни су зарад поштовања Устава и одлука које је донела Скупштина Србије.

"Ових дана у јавност цуре информације да владајућа коалиција, односно Борис Тадић, на скор невиђив, пузећи начин мисли да Србију увуче у НАТО алијасну", рекао је Алигрудић.

Из тих разлога, како је навео Алигрудић, опозиција је дужна да укаже да се о тако важном питању, при постојању резолуције о војној неутралности Србије, може одлучити само на референдуму.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 95
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k550i
sad su mi se toliko zgadili ovi radikali...
moraju realnost da prihvate,oni sada oce srbiju do tokia , a nas smanjuju ! to je realnost,a oni zive u 90im i karlobag virovitica i te fore..ja jesam patriota,ali gledam stvari realno.
jedino jos uvek podrzavam seselja zbog svega sto radi u hagu,bojim se samo da ne prodje kao sloba..
« Poslednja izmena: 26. Maj 2009, 16:09:13 od Milorad230190 »
IP sačuvana
social share
Mnogi ljudi mogu da urade vise od onog za sta misle da su sposobni.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Sve se moze kad se hoce i nista se ne mora.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Dali neko zna da je Patrijarh Makarije Sokolovic prvi tvorac programa Srbije čije su granice Karlobag-Karlovac-VIrovitica i da je nakon njega stradalo nekoliko viđenih Srba do sada a podrobnije pročitajte knjigu "Ko je sledeći" koju je napisaoo gospodin Pejin.Ja nisam radikal ali molim likove na forumu da počnu čitati knjige a manje da gledaju Tv B92 i druge ispirače mozga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Томо ће са ђаволом са којим је тикве садио. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Qtek 小米
Ми вас нећемо изневерити ! А Томине сомине из дана у дан све више тону у блату издаје.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1512
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 
Ми вас нећемо изневерити ! А Томине сомине из дана у дан све више тону у блату издаје.

Шта ти је уметност копирања парола...
IP sačuvana
social share
Παντα ρει και ουδεν μενει
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Qtek 小米
Ми вас нећемо изневерити ! А Томине сомине из дана у дан све више тону у блату издаје.

Шта ти је уметност копирања парола...
''Ми вас нећемо изневерити !'' је наша парола.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia E
Ми вас нећемо изневерити ! А Томине сомине из дана у дан све више тону у блату издаје.

Шта ти је уметност копирања парола...
''Ми вас нећемо изневерити !'' је наша парола.

hahahaah Gambino nemoj molim te da me zasmejavas hahahahhahaah Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1512
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
LG 
Ми вас нећемо изневерити ! А Томине сомине из дана у дан све више тону у блату издаје.

Шта ти је уметност копирања парола...
''Ми вас нећемо изневерити !'' је наша парола.


То да ли је ваша или није не игра никакву улогу. Битно је да си ти овладао вештином копирања парола.
IP sačuvana
social share
Παντα ρει και ουδεν μενει
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Qtek 小米

а сад ваше пароле ...  Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.