Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:34:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Radiestezija  (Pročitano 19331 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Da li je neko ovde imao iskustva sa viskom u dobijanju prostih odgovora sa DA i NE ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Da li je neko ovde imao iskustva sa viskom u dobijanju prostih odgovora sa DA i NE ?

Postavi pitanje malo jasnije!

Misliš na ono, neko drži visak, pa se postavi pitanje, pa kako se visak kreće to je odgovor na pitanje, visak "odgovara" na pitanje, recimo levo-desno, ili u krug. Nisam se time bavio u smislu upućenosti u detalje.

Znam da ima fora sa burmom okačenom o končić (burma mora da bude "prava" tj venčana ili prsten što se stalno nosi) i čaša od dva deci, što jednostavnija, najbolje ona kafanska. Onda se burma spišta u sredinu čaše i kreće pitanj i gleda se kretanje burme. Tu sad ima raznih tumačenja i načina kako se pita i gleda odgovor.

Da budem iskren to je nekad bilo popularno po većernjim sedeljkama, a ja sam slabo pratio gatanje, već sam šmekao ženske.  Smile
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Misliš na ono, neko drži visak, pa se postavi pitanje, pa kako se visak kreće to je odgovor na pitanje, visak "odgovara" na pitanje, recimo levo-desno, ili u krug. Nisam se time bavio u smislu upućenosti u detalje.
Da na to sam mislio. Malo sam citao o tome, nije me nesto zanimalo, pa sam isprobavao sa kljucem. Kazu kada se vrti u jednu stranu odgovor je DA. Kada se vrti u drugu, odgovor je NE. Meni kad se vrti u krug, odgovor je DA, a kada se klati levo-desno odgovor je NE. To sam isprobavao na prostim pitanjima kao koji je danas dan, da li ce za 10 dana biti ponedeljak itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ono što je postojalo po selima (i sada ih ima) su "rašljari" to ne može biti svako već posebno obdareni ljudi. Glavni cilj im je bio da otkriju gde pod zemljom ima vode, da se baš tu kopa bunar, a gatali su rašljama i za mesto nove kuće, tamo gde su sela naširoko pa se može birati po većem placu gde je najbolje za kuću.

Recimo pouzbdan metod koji može svako samo treba biti strpljiv. Gde sazidati zgradu ako se već ima veći plac? Uzeti veće kamenje (veličine giter bloka) i rasporediti po mestima gde bi se možda zidalo. Sačekati mesec dva po letnjem dobu, a onda podizati kamenje. Ako je ispod puno crva i buba to mesto ne valja. Ako je bez buba a jako vlažno tu ne graditi podrume, već samo nadzemno sa dobrom izolacijom. A ako je pod kamenom suvo i čisto to je najbolje mesto. Ako je problem naći kamenje, može da se stave i giter blokovi.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kazu da su  stari rimljani koristili raslje da bi odredili gde da postave logor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6


      Bravo,Bravo Veoma oštoumno
 
  Radiesteyija se bazira na pitanja i odgovore(da,ne,ili).Koristimo li to pravilno dobijamo i dobre odgovore.Ja lićno proveravam pre svakog rada dali je osoba pozitivna ako jeste idemo dalje u suprotnom odustajem,jer zašto da se ja mućim i sebe i njega a nema rezultata.poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
   Ogovpor imaginelu :Bravo kamen je jedan od pokazatelja ima još a evo nekoliko ogledalo,zova drvo,samo zemljište, ponašanje životinja i sama preporuka starijih osoba.
   Danas to je potpuno drugačije dođe geometar izmeri,promeri i to vam je to.Kasnije kada treba da uživamo u plodovima mukotrpnog rada obično nastaju problemi.
   U svom dosadašnjem radu na pstima jedne ruke mogu da izbrojim gde sam proverio pre početka gradnje.Hvala bogu i oni i ja smo zadovoljni time.poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:34:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.