IN < - Rada izbegla metak - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: cp6hja :
Masovna tuča i pucnjava pokvarile doček u beogradskom hotelu Metropol




Doček nove 2006. godine u beogradskom hotelu "Metropol" za mnoge će ostati u lošem sećanju, a naročito za domaćicu večeri, voditeljku Radu Radenović, koja je za dlaku izbegla metak, ispaljen nakon masovne tuče. U sveopštoj histeriji i vriski nastaloj nakon tuče, voditeljki je preseo doček, te je, kako sama priznaje, jedva čekala da se sve završi i ode kući:
- Uživala sam u muzici i đuskala, kada je najednom nastao metež - kaže Rada za Kurir i dodaje:

- Svi su se tukli, a na tri metra od mene čuo se pucanj. Nastao je mrak, ljudi su trčali na sve strane, a ja sam stajala kao kip. Kada se sve nekako i smirilo, pribrala sam se, privela program kraju i tek kada sam sela, shvatila sam ozbiljnost situacije u kojoj sam se našla. Žalosno je što na veseljima u Srbiji, kao po pravilu, redovno dolazi do pucnjave i tuče, jer možeš da stradaš ni kriv ni dužan - zaključuje naša sagovornica.

Epilog ovog događaja, koji je trebalo da nosi epitet najveselijeg, jesu i dva ranjena mladića, što je doček i novogodišnje slavlje učinilo temom za crnu hroniku.
Autor: cp6hja :
Obo treba premjestiti u Crnu Hroniku. Malo sam pospan. 
Autor: Igor_SD :
  Mesto gde se sada nalazim zove se          Politicki ~ Geopoliticki forum
  Sta ce ovo ovde????
Autor: cg_ac :
 
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo