Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: rad moderatora na podforumu politika?  (Pročitano 993 puta)
11. Dec 2012, 18:44:39
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 184
Browser
MSIE7.0
napravio sam ovu temu http://forum.burek.com/protestni-mars-10-decembra-beograd-t593909.30.html
ali na njoj se niko ne drzi pravili niti zadate teme cak sta vise moderatori koriste svaku ovakvu temu da bi pisali nesto sto nema veze sa istom a na prijave ne odgovaraju...
JELI TOLIKO TESKO ispostovati temu topica i drzati se nje a ne stalno okretati u krug jednu te istu pricu ili ja o smislu i funkcionisanju foruma nista ne znam a procitao sam vasa pravil!

Molim da mi se tema ocisti od stvari koje nemaju veze sa istom ili stvarno nema svrhe ucestvovati na ovom forumu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Sony xperia
Vec sam ti odgovorio na PP:

Citat: Lightsoft
Caos,

Stizu mi tvoje prijave. Stvari su u okviru teme. Poredjenje sa necim drugim. Ne mozes sve tretirati kao vest bez ikakvog komentara. Ne budi toliko krut. Pusti ljude neka malo diskutuju, prozezaju se kroz koji post ... i tema ce ici.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Apple iPhone SE 2020
Uvek smo vazili za forum na kome se vode slobodne diskusije, ne nameravamo da menjamo politiku.

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
MSIE7.0
Vec sam ti odgovorio na PP:

Citat: Lightsoft
Caos,

Stizu mi tvoje prijave. Stvari su u okviru teme. Poredjenje sa necim drugim. Ne mozes sve tretirati kao vest bez ikakvog komentara. Ne budi toliko krut. Pusti ljude neka malo diskutuju, prozezaju se kroz koji post ... i tema ce ici. Smile

i ja sam tebi...hvala na odgovoru!

prevescu ga ovde jer ocekujem odgovor od nekoga!!!!

Ne moze se na jednoj temi pisati o cemu god ko sta hoce....konkretno na ovoj temi se prica o vojvodini fijatu moderatori kao naprimer ova Anea koriste ovakve teme da krse pravila foruma i tu svode sve na politicka prepucavanja



nakon cega se tema utopi u sivilo ostalih tema a karakter teme pretvori u politicka prepucavanja pojedinaca....
slazem se da tema ima svoj tok  ali pogledaj komentare koliko njih se uopste ticu protesta ko je napisao neku poruku sa  namerom da kaze nesto u vezi protesta? gotovo niko svima je namera da se politicki prepucavaju...a to je nezrelo i ljudi nece da gube vreme na ovakvim mestima....a vi se zapitajte onda zasto 10 ljudi ovde komentarise stvari....mada to bi trebalo da se zapitaju vlasnici sajta!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
MSIE7.0
Uvek smo vazili za forum na kome se vode slobodne diskusije, ne nameravamo da menjamo politiku.



sta su to slobodne diskucije_
jel tebi ja branim da diskutujes u okviru teme a ne da upadas kao indijanac sa porukama koje nemaju veze sa istom....ako hoces sad cu citirati ovde sta si napisala...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
Uvek smo vazili za forum na kome se vode slobodne diskusije, ne nameravamo da menjamo politiku.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Sony xperia
Odgovorio si pa sam i ja tebi. Nemamo onda potrebe ovde ponavljati sta je receno na PP-u. Ako se to radi, onda vec poprima drugi smisao i ova tema a i zasto bih ti onda vise odgovarao na PP.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
MSIE7.0
Odgovorio si pa sam i ja tebi. Nemamo onda potrebe ovde ponavljati sta je receno na PP-u. Ako se to radi, onda vec poprima drugi smisao i ova tema a i zasto bih ti onda vise odgovarao na PP.



ako mozes prebaci ovde zadnje dve moje i tvoje poruke i nastavimo ovde odnosno mozes ovde da mi odgovoris kad sam vec otvorio temu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Sony xperia
Citat: divad83
u okviru?
poruka tipa

Boljitak naroda nije u interesu nijedne vlasti.
ili prica o Fijatu
ili prica o vojvodini


Karakter ove teme je postao drugaciji odnosno utopio se u sivilo kao i vecina drugih tema a posebno je interesantno sto moderatori ovakve teme koriste za nepostovanje pravila foruma....

na ovo temi se prica o svemu odnosno o nicemu i odnosno kao i mnoge druge koriste se za prepucavanje a ne konstruktivnu raspravu u okviru teme...

uglavnom ja sam  ovu temu prijavio...videcu sta ce i ko mi odgovoriti a ako niko ne odreaguje onda nema smisla gubiti vreme ovde sa vama...

Citat: Lightsoft
Da ne tupim ovde, svako ce iz svog ugla ili iz svoje sredine navesti primer neki, koji jednostavno moze tebi delovati da nije u okviru teme. Kao sto ce neko reci, ja imam poljske radove sto mi drzava to i to nije obezbedila nego sam moram i nemam vremena da idem po razne proteste. To ti je samo jedan primer. Drugi ce reci sto bih ja isao ako ce to drugi umesto mene i onda se pokrene rasprava oko toga. Kao sto se pokrenula da li izaci ili ne na glasanje. Jer svako ima svoj argumenat.

Na temi koju si postavio kao prijavu, vec sam citirao sta sam ti prvo odgovorio na PP. Da nesto ekstremno izlazi sa teme, kao sto je malopre Crowz opomenuo da postoji druga tema za oslobadjanje Gotovine, ok. Ali ne mozes ljude sprecavati da daju misljenje o protestu i kako ce se i zasto nekome to svidjati ili ne.

Citat: divad83
Citat: Lightsoft
Da ne tupim ovde, svako ce iz svog ugla ili iz svoje sredine navesti primer neki, koji jednostavno moze tebi delovati da nije u okviru teme. Kao sto ce neko reci, ja imam poljske radove sto mi drzava to i to nije obezbedila nego sam moram i nemam vremena da idem po razne proteste. To ti je samo jedan primer. Drugi ce reci sto bih ja isao ako ce to drugi umesto mene i onda se pokrene rasprava oko toga. Kao sto se pokrenula da li izaci ili ne na glasanje. Jer svako ima svoj argumenat.

Na temi koju si postavio kao prijavu, vec sam citirao sta sam ti prvo odgovorio na PP. Da nesto ekstremno izlazi sa teme, kao sto je malopre Crowz opomenuo da postoji druga tema za oslobadjanje Gotovine, ok. Ali ne mozes ljude sprecavati da daju misljenje o protestu i kako ce se i zasto nekome to svidjati ili ne.


kamo srece da neko izadje i kaze da on ima poljske radove znaci mislio je na protest odnosno na temu...toga nema ovde vec upadi na komentare...
ne znam kako ne uvidjate da se sve vrti u krug
a ja iz iskustva ti mogu reci da su dobri forumi oni gde se ljudi drze tema  pogledaj naprimer banjalukaforum vidi kako tamo ljudi komuniciraju bice ti sve jasno zasto i dolazi dosta ljudi i zasto se forum cita...nije sve u masovnosti i brojkama

Mislim ako ne uvidjas da zaista nemam potrebe vise da odgovaram jer sam ti dosta vec rekao ... jer ni najmanje ne mislim da zapocinjem pricu o drugim forumima itd. Mi smo na ovom forumu. Dovoljno si mi rekao zadnjim PP-om da me potsetis na ono, u tudjega tatka ...

Od mene toliko.

Ziv bio.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
MSIE7.0
ostaje cinjenica da se i na ovom forumu doduse mnogo manje teme koriste za politicko prepucavanje i posle nekog vremena nista se vise ne moze procitati pametno a takva moderatura privlaci trolove...
sto se tice drugih foruma izneo sam ti licno misljenje a sve u cilju da posavetujem kao neko ko je obican ucesnik znaci nista protiv ovog foruma dapace...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.