Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Путин преслишао бизнисмене  (Pročitano 8516 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung 
Људи све више сам мишљења да онако опогањено Косово не желим у Србији...
Зато ми је све ближа идеја о подели и размени територија...

Урбанистички хаос и неред који штакори доле праве стварно превазилази и најгоре људске примере у свету...
Ја видим цело КиМ у Србији једино ако би свима њима показали пут преко Проклетија, па онда руши све што је стока направила...

Управо тако.

Може овде да се шишти и вришти о светој српској земљи, али сурова реалност говори да на тој земљи у овом тренутку обитава два милиона најгорег олоша на кугли земаљској.

Говорим о народу, који се у културно-цивилизацијском смислу не разликује превише од најдивљијих паштунских племена из авганистанских забити.

Народ који је јединствен по томе да га мрзе сви по околини, а и шире. Мрзе их са подједнаком страшћу и у Атини и Солуну и у Скопљу и у Подгорици и преко мора у Италији и свуда по Европи, где су пустили корење.

Онда се поставља питање, да ли је ико спреман да има два милиона те одвратне мешавине Черкеза, Курда, Цигана и ко зна каквог још отпада, за суграђане?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia E
I po cemu se ti razlikujes od ovih "drugih"...ti si da nas Rusi okupiraju, oni bi da nas NATO okupira....sve ljudi slobodarskog duha  Smile
velika je razlika izmedju okupacije Rusa ovde,i okupacije NATO(gamadi).
isto tako je velika razlika izmedju odobrene izgradnje baze i prave okupacije.
Nema razlike bre procitaj sta si napsiao! Necu bre da me niko okupira zelim da zivim slobodno dosta je bilo okupacija, necu da vidim ni Ruske ni Americke baze ovde neka idu i jedni i drugi u vraziju mater odavde koj ce nam djavo, ja ne znam ko vas zalude tom pricom da su nam rusi tolko veliki prijatelji po meni nisu nista bolji od amerikanaca ista su banda samo gledaju da ostvare svoje interese na ovaj ili na onaj nacin, zasto se zaludjujete time ne razumem kad je to velika zemlja i velika sila mi smo za njih samo mrvica na prepunom stolu, nebitni smo pomirite se sa tim Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Nema razlike bre procitaj sta si napsiao! Necu bre da me niko okupira zelim da zivim slobodno dosta je bilo okupacija, necu da vidim ni Ruske ni Americke baze ovde neka idu i jedni i drugi u vraziju mater odavde koj ce nam djavo, ja ne znam ko vas zalude tom pricom da su nam rusi tolko veliki prijatelji po meni nisu nista bolji od amerikanaca ista su banda samo gledaju da ostvare svoje interese na ovaj ili na onaj nacin, zasto se zaludjujete time ne razumem kad je to velika zemlja i velika sila mi smo za njih samo mrvica na prepunom stolu, nebitni smo pomirite se sa tim Smile
imas temu o tome,pa pisi do mile volje tamo.
a slazem se ja sa tvojim misljenjem da ne treba da imamo ni Ruse ni Amere ovde,te cu tebi reci isto sto i @miodragu-onda idi dole,pa zamoli i objasni amerikancima da treba da idu kuci...
« Poslednja izmena: 18. Jun 2009, 01:20:48 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 5
Jesu to oni Amerikanci što su došli nakon što ste vi prognali sopstveno stanovništvo

Ispada da je Evro-Kurton Nikolić direktno radio za Amere™, jer kampanja Beograda protiv Kosmetlara circa 1998. je i stvorila povod za dolazak tih Nato fašista™ dole.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Jesu to oni Amerikanci što su došli nakon što ste vi prognali sopstveno stanovništvo

А Јевреји су сами извршили холокауст да би окривили Гоиме Smile
Иначе јуче био занимљив филм на Авали...

Невероватно докле неки иду у глупости

(чедиста се идентификује са опресором, иначе није то тако чудно у психопатологији...)
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
pa,sta ces...ja se ne zadovoljavam 6icama,kao ti...

One knjizice su dodatna literatura za 10...  pa ti vidi...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Jesu to oni Amerikanci što su došli nakon što ste vi prognali sopstveno stanovništvo

Ispada da je Evro-Kurton Nikolić direktno radio za Amere™, jer kampanja Beograda protiv Kosmetlara circa 1998. je i stvorila povod za dolazak tih Nato fašista™ dole.
hehe... opet zivopisni primeri.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 521
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
http://www.youtube.com/watch?v=UMlsbB33QSc...player_embedded
Део Путиновог обраћања Дерипаски... овако то ради прави Човек, прави Политичар и прави Мушкарац
"...Кад је Дерипаска почео да објашњава узроке таквог понашања, Путин му је пружио уговор којим се гарантује обнављање рада предузећа и буквално га натерао да потпише:

– Не видим овде ваш потпис, дођите и потпишите!Дерипаска је пришао погнуте главе, смркнуто прелистао уговор и потписао.

– А сад ми вратите пенкало – рекао је Путин.

Премијер се потом обратио присутнима:„Радницима се морају исплатити лични дохоци, рок – данас. Мора се поново успоставити јединствен производни комплекс. Ако ви не успете да се договорите за три месеца, то ће бити урађено без вас. Срећно!...”
IP sačuvana
social share
Не дајем никакве  информације о  Ђенералу Младићу и осталим прогоњеним српским херојима.
Не дајем интервјуе ни аутограме.
Презирем скоројевићку нацију преко велике баре.
Волим Русију и Путина.
 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.