Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 58 59 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Put u rat - Pronađen Kuran iz vremena pre Muhameda  (Pročitano 66573 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
Browser
Ucweb 2.0
mob
LG Frizider
Minimum je dva. A tri je sto se protona i neutrona tice skroz ok Smile

Pa nek se neki svestenik poveze, i to je lepo Smile
« Poslednja izmena: 17. Nov 2015, 18:49:38 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
mob
Nokia Luvmya 520
ti kazes da to nije niciji stav, ja kazem da jeste tvoj.
mozes d se vratis ponovo na ovo sto si citirao od mene u vezi shvatanja toga sta je definicija i nemogucnosti filozofske komunikacije
Sta je " moj stav " ? O cemu ti pricas ?
Uopste ne zelim da citam nista od tebe posto mi se od takve " filozofije " baca pegla.
Tvrdio si neopevane nebuloze, lepo sam te pitao da to bilo cim argumentujes i sve sto dobijam od tebe su dalje nebuloze koje sa tvojim tvrdnjama i mojim pitanjima nemaju blage veze.
Citat
kako da ti objasnjavam sta mislim ako te ne interesuju moje definicije. onda mozemo da razgovaramo samo o onome sto ti mislis na osnovu svojih definicija. Odgovor na tvoj zahtev je: "Postoji nešto". Nije moguce recni tacno sta ali je sa velikom sigurnoscu moguce reci da necega ima.
Ovo je vec neoboriv argument da ti stvarno pojma nemas sta ti govoris - " Postoji nesto, nije moguce reci tacno sta. "

Citat
uh, pojmovi su razliciti ali povezani, tako da nema razloga da objasnjavam misao bez reci i rec bez misli. ostavi se toga

Koja je razlika ?!?!?! A da, cuj mene i ja svasta pitam - " postoji " neka razlika ", nije moguce rec tacno koja " !!
Jel' tako ?
Citat: abenaz
šta je sa rečima,ljubavlju i slično, je li sve to ne postoji pošto nema molekularni sastav i lokaciju?
Materijalno ima objektivno postojanje ( svi posmatraci imaju objektivan identican osecaj tog postojanja ) a nematerijalno ima subjektivno postojanje ( subjektivni osecaj postojanja koji nemaju svi )
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
mob
Ericsson jeste
Citat
Pa i ljubav ima molekularnu funkciju i mehanizam. Endorfin, beta endorfin, protein i odgovarajuce aminokiseline.....
ne baš
Citat
Materijalno ima objektivno postojanje ( svi posmatraci imaju objektivan identican osecaj tog postojanja ) a nematerijalno ima subjektivno postojanje ( subjektivni osecaj postojanja koji nemaju svi
pa dobro, znači da POSTOJI i nešto što je nematerijalno,samo,po tebi,subjektivno postoji a ne objektivno
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows XP
Browser
Chrome 46.0.2490.86

Ovo je vec neoboriv argument da ti stvarno pojma nemas sta ti govoris - " Postoji nesto, nije moguce reci tacno sta. "

ja nemam problem sa tim
toliko ti nedostaje strpljenja i pristojnosti da se i to pojavljuje kao prepreka komunikaciji
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 42.0
mob
Nokia Luvmya 520
ja nemam problem sa tim
toliko ti nedostaje strpljenja i pristojnosti da se i to pojavljuje kao prepreka komunikaciji
" problem " je subjektivni osecaj koji ti nemas zato sto ignorises pitanja koja sam ti postavio. Garantovano bi imao " problem " kada bi pokusao da odgovoris kako bilo sta postoji bez svesnog posmatraca ili kako misao postoji bez reci ili rec bez misli......
" strpljenje i pristojnost " su takodje konstrukti tvog subjektivnog misljenja, bas kao da postoje " prepreke u komunikaciji ".
Ne ocekujem / zahtevam da od tebe dobijem odgovor na pitanja koja sam ti postavio, samo navodim da ih nisam dobio, tako da mi nije jasno o kakvom " strpljenju " ti pricas ( a takodje ni o " pristojnosti " ).

IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows XP
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Uopste ne zelim da citam nista od tebe posto mi se od takve " filozofije " baca pegla.
necu da te teram da povracas


inace, treba neko da ti iskljuci znakove navoda da vidimo dal bi bilo moguce da komuniciras bez njih. mozda bi prosirio sposobnost izrazavanja misli
« Poslednja izmena: 30. Nov 2015, 14:22:25 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.11.1
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
Naravno da nije isto...jel sam proces kroz koji telo dolazi do izlucenja tih supstanci takodje utice na krajnji rezultat...

Covecanstvo se tu postavlja opet u tu funkciju da je zadnja rec njegoda i da posle njega nista ne moze da postoji...

To je ogromna greska...

Priroda je jasno dala smernice...sve sto treba je pratiti...zar ima nesto lakse od toga...

Priroda ce naci nacina...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 42.0
Pogresili ste temu, ovo je o ludim bradonjama, obrezanim izrodima i ludackim spisima, nauku saljite negde drugde, jer nema potrebe mesati nauku i Islam, ta dva ne idu nikako.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.11.1
Browser
Safari 601.2.7
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.97
mob
Samsung S7
 

A muslim who raped a 13-year-old girl he groomed on Facebook has been spared a prison sentence after a judge heard he went to an Islamic faith school where he  was taught that women are worthless.

Adil Rashid, 18, claimed he was not aware that it was illegal for him to have sex with the girl because his education left him ignorant of British law.

Yesterday Judge Michael Stokes handed Rashid a suspended sentence, saying: ‘Although chronologically 18, it is quite clear from the reports that you are very naive and immature when it comes to sexual matters.’
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 58 59 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.