Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:01:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: da li ce put kroz vreme biti moguc

Glasanje završeno: 21. Dec 2010, 23:38:21

da
63.9%  (23)
ne
36.1%  (13)
Ukupno glasova: 33
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: put kroz vreme  (Pročitano 22732 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Mitsubishi 111
Citat: stojan111
nemoj biti tako siguran u to
Govorio sam o onome sto covek zna, sto dozivljava, rec siguran/ubedjen se koristi za nesto sto se desilo ili ce se desiti. Covek zna da je zivot u materiji i da zivot definise tu materiju, a ne obrnuto.
Svaki svestan covek takodje zna da on/ona postoji samo sada i ovde, bez obzira na brzinu kretanja.
Covek je tu gde jeste zahvaljujuci znanju a ne zato sto je bio siguran da ce biti tu gde je.


sta god kazem ne postoji u materriji i za neke stvari i jesi u pravu ali za vreme svakako ne zasto, ako vreme ne postoji mi starimo i menjamo oblike zato sto je oblik nastao kretanjem materije kroz vreme i to je njegova prava definicija ako nema vremena neka ni oblika a nema ni vida materije.a to je tako tacno da mi se vrti u glavio od tacnosti. shavati jednom nema materije van prostora i vremena a ako nema prostora i vremena nema ni materije pa ti onda razmisli. Pa pisi novu fiziku i sve ostale nauke pa nebi to procito ni da mi plate
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: stojan111
sta god kazem ne postoji u materriji i za neke stvari i jesi u pravu ali za vreme svakako ne zasto, ako vreme ne postoji mi starimo i menjamo oblike zato sto je oblik nastao kretanjem materije kroz vreme i to je njegova prava definicija ako nema vremena neka ni oblika a nema ni vida materije.a to je tako tacno da mi se vrti u glavio od tacnosti. shavati jednom nema materije van prostora i vremena a ako nema prostora i vremena nema ni materije pa ti onda razmisli. Pa pisi novu fiziku i sve ostale nauke pa nebi to procito ni da mi plate
Da ti ne postojis u materiji ne bi mogao nista da kazes o svemu oko tebe sto postoji u materiji. Materija se krece kroz materiju, zato imamo molekularni sastav da nam to objasni. Starenje je proces koji se odvija u proseku nakon pune zrelosti coveka, pre toga se desava proces koji se naziva "odrastanje" i on je potpuno suprotan od starosti. Radi se o proizvodnji atp energije u koja je u odrastanju povecana u punoj zrelosti idealna
a starenje nastupa usled smanjenja proizvodnje atp energije.
Ti treba da shvatis da nema prostora u materiji.
Ti imas ego, ja ga nemam, ja se ne bavim samim sobom i meni nikakvo priznanje ne treba, cak sta vise necu da niko zna za mene. Istina nema vlasnika van Gospoda Boga ili uzroka uzrocno-posledicne stvarnosti.
Ti si taj koji pricanju daje neki znacaj, ja znam da prica nema nikakav znacaj, osecaj prisutnosti je jedini znacaj.
Najvaznije je da si ti ziv, a ne sta ti o tome mislis.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Mitsubishi 111
Citat: stojan111
sta god kazem ne postoji u materriji i za neke stvari i jesi u pravu ali za vreme svakako ne zasto, ako vreme ne postoji mi starimo i menjamo oblike zato sto je oblik nastao kretanjem materije kroz vreme i to je njegova prava definicija ako nema vremena neka ni oblika a nema ni vida materije.a to je tako tacno da mi se vrti u glavio od tacnosti. shavati jednom nema materije van prostora i vremena a ako nema prostora i vremena nema ni materije pa ti onda razmisli. Pa pisi novu fiziku i sve ostale nauke pa nebi to procito ni da mi plate
Da ti ne postojis u materiji ne bi mogao nista da kazes o svemu oko tebe sto postoji u materiji. Materija se krece kroz materiju, zato imamo molekularni sastav da nam to objasni. Starenje je proces koji se odvija u proseku nakon pune zrelosti coveka, pre toga se desava proces koji se naziva "odrastanje" i on je potpuno suprotan od starosti. Radi se o proizvodnji atp energije u koja je u odrastanju povecana u punoj zrelosti idealna
a starenje nastupa usled smanjenja proizvodnje atp energije.
Ti treba da shvatis da nema prostora u materiji.
Ti imas ego, ja ga nemam, ja se ne bavim samim sobom i meni nikakvo priznanje ne treba, cak sta vise necu da niko zna za mene. Istina nema vlasnika van Gospoda Boga ili uzroka uzrocno-posledicne stvarnosti.
Ti si taj koji pricanju daje neki znacaj, ja znam da prica nema nikakav znacaj, osecaj prisutnosti je jedini znacaj.
Najvaznije je da si ti ziv, a ne sta ti o tome mislis.
tvoj stav je takav pa onda bi ti vremeplov bio idealan otisao bi u srednji vek i tamo bi lupo slicne gluposti kao da se nista ne moze objasniti sve je takvo kakvo je. i o tome ne treba razmisljati pa takvi poput tebe su nas iz idealne anticke proslosti doveli8 u srednji mracni vek. bas takvi kao ti a ti. kazes da se materija ne krece vec da je u pitanju pogresno svatanje energije pa pricaj to nekom drugom meni nikako.tvoj zakljucak je da je vazno da postojimo a ne da otkrijemo kako i zasto.GLUPOST
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: stojan111
tvoj stav je takav pa onda bi ti vremeplov bio idealan otisao bi u srednji vek i tamo bi lupo slicne gluposti kao da se nista ne moze objasniti sve je takvo kakvo je. i o tome ne treba razmisljati pa takvi poput tebe su nas iz idealne anticke proslosti doveli8 u srednji mracni vek. bas takvi kao ti a ti. kazes da se materija ne krece vec da je u pitanju pogresno svatanje energije pa pricaj to nekom drugom meni nikako.tvoj zakljucak je da je vazno da postojimo a ne da otkrijemo kako i zasto.GLUPOST
Ti ne komuniciras samnom, posto komentarises nesto sto ja nisam rekao.
Gde sam rekao da se nista ne moze objasniti ?
Gde sam rekao da ne treba razmisljati kako je nesto nastalo ?
Gde sam ja rekao da se materija ne krece ?
Gde sam ja spomenuo "pogresno shvatanje energije ?

Moj zakljucak je da je vazno da postojimo ?
Zar to nije zakljucak svakoga ko zeli da postoji ?
Da li ti znas nekoga ko zna istinu o tome kako i zasto covek postoji  ??

Da li bi bio ljubazan da odgovoris na moja pitanja ?

( Na tvoje uvrede sam vec navikao i slobodno nastavi posto nema nikoga koga zanima taj segment krsenja pravilnika foruma )
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Mitsubishi 111
to nikako nije krsenje pravila foruma a ti uzmi neku knjgu prepurucujem darvina pa ces naci odgovor na svoje pitanje a eto tebe opet moj zakljucak je da je vazno samo da postojimo. procitaj izmadju redova koje si napisao i skontaces da si sam imas odgovor na 2. pitanje na 1. sad da odgovorim to jes da nisi rakao ali si mislio pod recenicom da je nauka glupa isto kao crkava. pa reko si da prostor i vreme ne postoje ngo kud se onda krece. Pa reko si da mi starimo zbog energije a ne zbog kretanja materije. pa je to pravilno svatanje i de ja krsim pravilnik sto iznosim svoj stav koji nije isti kao tvoj i sto razmisljam logicno ma daj.
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung S4 mini
можда ће се моћи путовати кроз вријеме, али неће то бити буквалан одлазак у прошлост или будућност, јер онда испаде да ми сви живимо вјечно, него биће то неки облик промјене материје, убрзано старење и подмлађивање, барем ја тако сматрам...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Mitsubishi 111
evo jednog mog misaonog eksperimenta mozemo vrlo vrlo lako da odredimo da li ce tokom naseg zivota biti moguce putovanje kroz vreme u svim pravcima (ne mislim na tarot karte Smile) sada ovog momenta se samome sebi zakunete da cete cim budete u mogucnosti doci u svoje sadasnje vreme i pozdraviti samoga sebe posto se to ne desava nece sigurno biti moguce Smile. pokusajte mozda vam se neko i javi LoL Smile Smile
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
E, znate sta mozemo da dezintegrisemo eyepheelYU pa se vise necemo kretati kroz vreme. Ako je definiscija kretanja svaka promena polozaja u odnosu na 2. rerentno telo, a on se ovde (navodno) jedini ne krece kroz vreme onda ako se on dezintegrise mi necemo imati naspram koga da se krecemo i prosto necemo stariti.
IP sačuvana
social share
Im a Gamer i have Many lives
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
Ne glupiraj se.  Smile
« Poslednja izmena: 20. Apr 2010, 21:11:33 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


My imaginary friend says Hi.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1878
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG G2
IP sačuvana
social share
"You, your joys and your sorrows, your memories and your ambitions, your sense of personal identity and free will, are in fact no more than the behavior of a vast assembly of nerve cells and their associated molecules."
--Dr. Francis Crick; Nobel laureate, co-discoverer of the DNA molecule
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:01:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.