Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: pusiti ili lizati? ni sam/a ne zna! ovo je ludo!  (Pročitano 4115 puta)
15. Jul 2005, 15:10:41
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
Thin Sandar, prodavačica pilića iz Burme, oduvijek je sanjala da postane muškarac. Kad joj je prošlog mjeseca narastao penis, počelo ju je pohoditi tisuće hodočasnika.


"Jednog jutra, nakon noći punog mjeseca 21. lipnja, primijetila sam da moja stvar (spolni organ) nije ista kao prije", rekla je Thin Sandar, koja će ubrzo uzeti muško ime Than Sein, u intervjuu koji je u svom domu dala novinaru France-Pressea.

"I moje grudi su nestale. Pozvala sam mamu i tatu i sve im to pokazala. Bilo je vrlo čudno", dodaje.

Dovoljno čudno da je postala atrakcija u ovoj duboko praznovjernoj zemlji u kojoj se neobjašnjive stvari vrlo brzo poistovjećuju sa svetim moćima i spiritualnim značenjem.

Mnogi ljudi misle da je Thin Sandar zapravo hermafrodit. Nekoliko medicinskih stručnjaka ju je već pregledalo i sada čeka rezultate pretraga.

Ipak, nekoliko medicinskih objašnjenja o ovoj neobičnoj transformaciji spola došlo je i prije službenih rezultata, koji se očekuju od ministarstva zdravstva.

"Zasad ne možemo sa sigurnošću reći je li zaista pretrpjela naglu promjenu spola", rekao je neimenovani gradski dužnosnik, dodajući da rodni list ipak pokazuje da je rođena kao djevojčica.

"To ćemo potvrditi kad dobijemo izvještaj, premda su neki medicinski pregledi već pokazali da je ona zapravo pravi muškarac", dodao je.

Hermafroditi, poznati i kao interseksualci, često su rođeni s neodređenim spolnim organima, ili jedna osoba ima i testise i jajnike.

Doktorica Aje Sanda Khaing objasnila je to laički u lokalnim novinama: "Penis se pojavio na mjestu klitorisa."

Svaki se dan u pagodi Aung Mjaj Thar Jar okupi preko 400 ljudi koji čekaju šansu da dodirnu ili čak porazgovaraju s Thin Sandar.

"Nikad nisam čula za tako nešto, pa sam došla vidjeti. Da nisam udana, i ja bih također željela postati muškarac", rekla je jedna od hodočasnica, kućanica Thandar Vin, reporterima France-Pressea.

Thin Sandar povremeno izađe van iz pagode pred uzbuđene posjetitelje, rukuje se s njima i poželi im sve najbolje.

Mjanmarska državna televizija već je napravila intervju i sada čeka dozvolu vlasti da ga emitira.

Dok čeka rezultate medicinskih pregleda, Thin Sandar je rekla da čvrsto vjeruje da je transformirana i da bi sada najviše voljela jedan dio života provesti kao redovnik u kontemplaciji prije nego se oženi i zasnuje obitelj.

"Kad god sam ušla u pagodu, molila sam se Budi da u idućem životu postanem muškarac. Sada sam sretna jer moj san ne treba čekati da se rodim u idućem životu, on je već postao stvarnost."


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.