Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pušenje – ta prokleta zavisnost!  (Pročitano 16697 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Nesto je mozda preskoceno o skorpijama, naime , sve se do jedne plase samo toga sto je smrt neizbezna...
... i kada se suoce sa situacijama u kojoj znaju da ne mogu da izadju kao pobednik, pre ce sami sebe unistiti, nego da to dopuste protivniku... tj. smrti, tj. zivotu... par skorpija ce razumeti sta pricam, jer i sami znaju koliko smo ponekad nalik Don Kihotu... ostali nece Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia the best
ja ne pusim vec dva i po meseca, dakle ovnovi su karakteri kada je ova zavisnost u pitanju Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Imam dva druga koji su ovnovi, ne mogu da se skinu sa alkohola  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia the best
mogu, ali ne zele  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 807
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Strastveni sam pusac....
Neptun (u V kuci) kvadrat Mars (u I kuci)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Mislim da neptun može dati fatalne teške pušače, ali sam uvjeren da na jednoj nižoj razini i venera mora imati utjecaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung D500
Uff...ja sam alergična na to.
 Smiley 1 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Svi bi mi bolje kada bi mogli...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da neptun može dati fatalne teške pušače, ali sam uvjeren da na jednoj nižoj razini i venera mora imati utjecaj.
Uopšte se ne slažem za VE, jer ona daje ljubav prema slatkišima, moj slučaj to potvđuje imam izuzetno jaku VE u vagi koja je još uz to i vladar pa obožavam slatkiše, no isto tako nije istina da slatkiši debljaju 190cm-75kg definitivno nisam bucko...a VE u lošem aspektu sa NE je uvijek ljubavna konfuzija ma kojim poljima da vladaju i ma gdje da se nalaze, pitanje je samo na koji način...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Mislim da neptun može dati fatalne teške pušače, ali sam uvjeren da na jednoj nižoj razini i venera mora imati utjecaj.
Uopšte se ne slažem za VE, jer ona daje ljubav prema slatkišima, moj slučaj to potvđuje imam izuzetno jaku VE u vagi koja je još uz to i vladar pa obožavam slatkiše, no isto tako nije istina da slatkiši debljaju 190cm-75kg definitivno nisam bucko...a VE u lošem aspektu sa NE je uvijek ljubavna konfuzija ma kojim poljima da vladaju i ma gdje da se nalaze, pitanje je samo na koji način...

Ma htio bih samo pojasniti malo, možda si me krivo shvatio. Činjenica je da je Neptun cigareta. Definitivno. Mislim da se oko toga svi slažemo. No kada se zapitamo što je zapravo Neptun ? On ima sjedište u Ribama, koje vladaju svim mogućim ovisnostima, alkoholom, cigaretama itd...Venera je egzaltirana u znaku Riba, pa prema toj analogiji smatram da ukoliko je ugrožena može doprinijeti ovisnosti. Na isti način je Uran viša oktava Merkura, kao što je Pluton viša oktava Marsa.

Najbolje bi bilo da pogledamo kako stvari stoje u praksi. Moguće je da Venera nema neki utjecaj. Recimo, ja pušim oko kutije dnevno, imam Neptun egzaktno na AC-u.

Hedonizam i svi oblici uživanja su pod vladavinom Bika, pa ih u tom smislu on predstavlja.
Najteži oblici ovisnosti, zaluđenost opijatima, cigaretama, alkoholom je pod vladavinom Neptuna.

Oni koji puše zbog Neptuna za njih nema spasa  Smile umrijeti će sa cigaretom u ruci. Za one koje je na to natjerala Venera - ima još nade.

Zanimljivo bi bilo da svi pušači napišu gdje im stoji Neptun a gdje Venera i kako su aspektirani.
Ako ste za naravno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Ne ponosim se time...ali sam pušač oko 18 godina.
Prestajala više puta, ali opet počinjala.
Uvijek je stres prethodio ponovnom početku pušenja.

Ne mi je na 2°strijelca (stupanj bika) u 5.kući i pravi 120 sa Ve u prvoj na 10°lava(stupanj jarca).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.