Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PSV - ZVEZDA 5:0  (Pročitano 10016 puta)
26. Avg 2004, 00:43:28
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
jebem li vam mamu u picku

uprava napolje ... Dzajo odlazi

PSV - C.Zvezda 5:0
 
Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da se plasiraju u Ligu šampiona, pošto su u revanš meču 3.kola kvalifikacija ubedljivo poraženi od holandskog PSV-a sa 5:0.

Golove za domaće postigli su Van Bomel u 9 iz penala i 56. minutu, Bizli u 32,De Jong u 57.minutu i Venegor Of Haselink u 81.minutu. Od 32.minuta crveno - beli su igrali sa igračem manje pošto je isključen Biševac koji je kao poslednji igrač odbrane srušio Parka.

Trener Ljupko Petrović odlučio se za ovih 11 igrača:Crvena zvezda: Dišljienković, Luković, Dudić, Miladinović, Biševac, Perović, Basta, Stančić, Popov, Janković, Pantelić.

 
Jedan od najvećih ispita crveno-belih u poslednjih nekoliko godina, završio se jednom od najslabijih igara beogradjana u poslednjih nekoliko sezona i najtežim porazom u medjunarodnim utakmicama u istoriji kluba.

Oslabljeni neigranjem Žigića, i isključenjem Biševca, crveno-beli (koji su igrali u plavim dresovima) nisu imali izrazitu priliku na „Filips“ stadionu, a da neće biti dobro naslutilo se već posle 8 minuta kada je Park je pobegao Dudiću po desnoj strani, Luković je kasnio i obario korejskog fudbalera na 10 metara od gola. Bomel siguran sa penala – Dišljenković na levu, lopta na desnu stranu 1:0 za PSV već u 8.minutu – kao i u Beogradu !

15-minut - osim sudara Bizlija i Stančića nije bilo uzbudjenja. Fudbaleri Zvezde i dalje igraju nepovezano, plašljivo i posle gola zatečeno. Od gola strane su promenili Luković i Popov, Luković je sada ofanzivniji igrač. Pantelić i dalje usamljen kao duh na polovini PSV-a.

20.munut - Prva prilika za Zvezdu. Dobra lopta Baste, došla je na 30 metara od gola u noge Jankoviću. Igrač crveno-belih (večeras plavih) vukao je fudbal do 14 mjetara, ali je uz "remplovanje" sa Parkom pucao preko prečke.

U 28.minutu Dudić glavom puca preko prečke posle kornera, bila je to najbolja prilika za beogradski tim.

30.minut – Fudbaleri Crvene zvezde činilo se da su se potpuno oslobodili treme i pritiska. Basta i Janković su bili sve angažovaniji, medjutim, fudbaleri PSV-a svaku priliku koristili su za kontre preko Bizlija i De Jonga. Tako je bilo u 27.minutu kada je pogrešio Aleks i izbacio loptu van terena. Odmah pošto je lopta preletela sve u kaznenom prostoru, Holandjani su izveli brzu kontru.

33.minut -  2:0 za PSV. Minut pre gola isključen je BIševac pošto je kao poslednji igrač u odbrani srušio Lija na 18 metara od gola. Samo minut kasnije sjajna akcija Bomela, koji je sa 25 metara odlično uposlio Parka, a ovaj prevario Dišljenkovića. Bizliju je ostalo da “poklon” sa 5 metara ubaci u praznu mrežu.

Od drugog gola nije bilo prilika. Crveno-beli šokirani, nemoćni za bilo kakav preokret ili ozbiljniji napad. Nije bilo odgovora za Bizlija i Parka koji su sa odbranom Zvezde radili šta su hteli.



 
Drugo poluvreme

Na početku drugog poluvremena nije bilo velikih pomaka u igri. PSV je nastavio u istom ritmu, dok su igrači Crvene zvezde i dalje igrali rezervisano. Umesto Lukovića u igru je ušao Milovanović.Ipak posle jedne akcije Baste i Jankovića, Aleks u nameri da izbije loptu u korner umalo nije prevario svog golmana Zutebira. Lopta je prošla blizu stative, a posle kornera nije bilo prilike.

3:0 za PSV  u 57.minutu. Ojer je prošao lako kroz dva igrača Zvezde, uposlio Bomela koji je bio u punom naletu. Kapiten holandskog tima je izašao sam pred Dišljenkovića i lako matirao kapitena Zvezde. Ovo je bio kraj svih nada da će SCG i ove godine imati predstavnika u Ligi šampiona.

Samo minut kasnije 4:0 - katastrofa Crvene zvezde . Strelac je bio Džon De Jong. Samo pošto je krenula lopta sa centra Bomel je odlično centrirao sa leve strane iskosa, loptu je  glavom "podigao" Bizli, a De Jong sa 5 metara lako savladao Dišljenkovića. Tada je bilo jasno da kje to bio kraj...

Iako do kraja meča praktično nije bilo više igre na "Filips" stadionu, vidjeni su još jedan zicer i još jedan gol za domaće.Ojer je u 68.minutu posle duplog pasa sa Bizlijem, izašao pred Dišljenkovića koji je nekako izbacio tu loptu u korner.

U 81.minutu 5:0 - Li je odlično centrirao sa leve strane, a Venegor Of Haselink glavom pogadja sam levi donji ugao.

Na kraju PSV odlazi u Ligu šampiona gde će po osmi put pokušati da se domogne druge faze takmičenja, a crveno-beli se vraćaju u surovu realnost našeg fudbala...

(02. May 2007, 21:47:09)
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Igrači zvezde:"PSV mnogo bolji"

Posle debakla u Ajndhovenu fudbaleri i trener Crvene zvezde nisu imali objašnjenje za slabu partiju na „Filips“ areni ali su istakli da dalje ipak ide bolji tim:

Dragan Stančić: Igrali smo kao najgori tim na svetu, ne verujem da bi ovakvu utakmicu odigrali i nagori drugoligaši.

Nikola Žigić: Osećao sam užasan bol i nisam mogao da igram, nemojte ništa me pitate 10 puta mi je teže od onih koji su igrali večeras“

Janković: „Pobedio je bolji tim, nismo mogli da igramo sa njima, nadam se da se ovo neće odraziti na naše nastupe u prvenstvu“.

Utakmici je prisustvovao i Mateja Kežman koji je na poluvremenu burno pozdravljen od navijača kluba iz Ajndhovena u kome j eproveo 4 sezone:“Razlika u kvalitetu izmedju dva tima  je velika, posle prvog gola bilo je jasno da je meč završen“, rekao je Kežman.

Ljupko Petrović.“Pokušao sam da im pariram. Pobedio nas je bolji protivnik koji nas je u svemu nadigrao. Mi ne treba da žalimo za porazom, sa ovim timom mora mnogo da se radi, sada se okrećemo prvenstvu. Dosta igrača je podbacilo, napravili smo dve neprostive taktičke greške - Luković kod penala i Biševac kod prekršaja. Posle toga sve je bila stvar rutine za PSV“ rekao je Petrović.

SV - C.Zvezda 5:0

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da se plasiraju u Ligu šampiona, pošto su u revanš meču 3.kola kvalifikacija ubedljivo poraženi od holandskog PSV-a sa 5:0.

Golove za domaće postigli su Van Bomel u 9 iz penala i 56. minutu, Bizli u 32,De Jong u 57.minutu i Venegor Of Haselink u 81.minutu. Od 32.minuta crveno - beli su igrali sa igračem manje pošto je isključen Biševac koji je kao poslednji igrač odbrane srušio Parka.

Trener Ljupko Petrović odlučio se za ovih 11 igrača:Crvena zvezda: Dišljienković, Luković, Dudić, Miladinović, Biševac, Perović, Basta, Stančić, Popov, Janković, Pantelić.


Jedan od najvećih ispita crveno-belih u poslednjih nekoliko godina, završio se jednom od najslabijih igara beogradjana u poslednjih nekoliko sezona i najtežim porazom u medjunarodnim utakmicama u istoriji kluba.

Oslabljeni neigranjem Žigića, i isključenjem Biševca, crveno-beli (koji su igrali u plavim dresovima) nisu imali izrazitu priliku na „Filips“ stadionu, a da neće biti dobro naslutilo se već posle 8 minuta kada je Park je pobegao Dudiću po desnoj strani, Luković je kasnio i obario korejskog fudbalera na 10 metara od gola. Bomel siguran sa penala – Dišljenković na levu, lopta na desnu stranu 1:0 za PSV već u 8.minutu – kao i u Beogradu !

15-minut - osim sudara Bizlija i Stančića nije bilo uzbudjenja. Fudbaleri Zvezde i dalje igraju nepovezano, plašljivo i posle gola zatečeno. Od gola strane su promenili Luković i Popov, Luković je sada ofanzivniji igrač. Pantelić i dalje usamljen kao duh na polovini PSV-a.

20.munut - Prva prilika za Zvezdu. Dobra lopta Baste, došla je na 30 metara od gola u noge Jankoviću. Igrač crveno-belih (večeras plavih) vukao je fudbal do 14 mjetara, ali je uz "remplovanje" sa Parkom pucao preko prečke.

U 28.minutu Dudić glavom puca preko prečke posle kornera, bila je to najbolja prilika za beogradski tim.

30.minut – Fudbaleri Crvene zvezde činilo se da su se potpuno oslobodili treme i pritiska. Basta i Janković su bili sve angažovaniji, medjutim, fudbaleri PSV-a svaku priliku koristili su za kontre preko Bizlija i De Jonga. Tako je bilo u 27.minutu kada je pogrešio Aleks i izbacio loptu van terena. Odmah pošto je lopta preletela sve u kaznenom prostoru, Holandjani su izveli brzu kontru.

33.minut -  2:0 za PSV. Minut pre gola isključen je BIševac pošto je kao poslednji igrač u odbrani srušio Lija na 18 metara od gola. Samo minut kasnije sjajna akcija Bomela, koji je sa 25 metara odlično uposlio Parka, a ovaj prevario Dišljenkovića. Bizliju je ostalo da “poklon” sa 5 metara ubaci u praznu mrežu.

Od drugog gola nije bilo prilika. Crveno-beli šokirani, nemoćni za bilo kakav preokret ili ozbiljniji napad. Nije bilo odgovora za Bizlija i Parka koji su sa odbranom Zvezde radili šta su hteli.




Drugo poluvreme

Na početku drugog poluvremena nije bilo velikih pomaka u igri. PSV je nastavio u istom ritmu, dok su igrači Crvene zvezde i dalje igrali rezervisano. Umesto Lukovića u igru je ušao Milovanović.Ipak posle jedne akcije Baste i Jankovića, Aleks u nameri da izbije loptu u korner umalo nije prevario svog golmana Zutebira. Lopta je prošla blizu stative, a posle kornera nije bilo prilike.

3:0 za PSV  u 57.minutu. Ojer je prošao lako kroz dva igrača Zvezde, uposlio Bomela koji je bio u punom naletu. Kapiten holandskog tima je izašao sam pred Dišljenkovića i lako matirao kapitena Zvezde. Ovo je bio kraj svih nada da će SCG i ove godine imati predstavnika u Ligi šampiona.

Samo minut kasnije 4:0 - katastrofa Crvene zvezde . Strelac je bio Džon De Jong. Samo pošto je krenula lopta sa centra Bomel je odlično centrirao sa leve strane iskosa, loptu je  glavom "podigao" Bizli, a De Jong sa 5 metara lako savladao Dišljenkovića. Tada je bilo jasno da kje to bio kraj...

Iako do kraja meča praktično nije bilo više igre na "Filips" stadionu, vidjeni su još jedan zicer i još jedan gol za domaće.Ojer je u 68.minutu posle duplog pasa sa Bizlijem, izašao pred Dišljenkovića koji je nekako izbacio tu loptu u korner.

U 81.minutu 5:0 - Li je odlično centrirao sa leve strane, a Venegor Of Haselink glavom pogadja sam levi donji ugao.

Na kraju PSV odlazi u Ligu šampiona gde će po osmi put pokušati da se domogne druge faze takmičenja, a crveno-beli se vraćaju u surovu realnost našeg fudbala...

Ostale utakmice

Širom Evrope u sredu je odigrano 9 mečeva kvalifikacija za Ligu Šampiona. „Veliki“ su uspeli da se izvuku posle nepovoljnih rezultata u prvim mečevima.

To se posebno odnosi na Juventus koji je preživeo teško iskušenje u Stokholmu i pobedio sa 3:1 golovima Del Pjera, Trezegea i Nedveda.

Dinamo iz Kijeva je bio prežaljen posle utakmice u Ukrajini i 1:2, ali su posle smene trenera igrači najslavnijeg tima sa Istoka uspeli da pobede 2:0 i ponovo udju u ligu najboljih. Prvi gol postigao je Gavrančić.

Da u vrhunski fudbal mora da se uloži mnogo novca govori i podatak Šahtjora. Rinat Ahmetov slavi – „rudar“ iz Donjecka je posle desetina i stotina miliona evra potrošenih na dovodjenje igrača - napokon u Ligi šampiona posle remija u Brižu od 2:2.

Oba gola za „narandžaste“ postigao je Vukić, za domaće oba gola dao je Čeh.

I Izrael ima prvog predstavnika u Ligi u svojoj istoriji. Makabi je lagano i rutinski pobedio Paok sa 1:0 i potvrdio prolaz dalje.

Glazgov Rendžers ponovo nije uspeo da se plasira medju najbolje, jer 1:1 nije bilo dovoljno. Gol nade za Škotlandjane postigao je Tompson u 88.minutu, Rusi su vodili od sredine drugog poluvremena, i tako kompletirali veliki uspeh timova sa istoka.

Real je takodje lako odradio posao sa Poljacima, kao i Bajer u Ostravi posle ubedljivog trijumfa u svojoj „Bay Areni“.


Evo i kompletnih rezultata:

Makabi – PAOK 1:0 (Cohen 7)
Trabzonspor – Dinamo 0:2 (Gavrančić 7,Rinkon 28)
Briž – Šahtjor 2:2 (Čeh 14,34  – Vukić 5 i 53)
Sparta – Ferencvaroš 2:0 (Zelenka 45, Homola 114)
Djurgarden – Juventus 1:4 (Arneng 19 – Del Pjero 10,Trezege 34 i 86, Nedved 54)
Ostrava -  Bajer Leverkuzen 2:1 (Papadopulos 37, Zurek 82  - Berbatov 77)

G.Rendžers – CSKA 1:1 (Tompson 88 – Love 61)
MU – Dinamo Bukurešt 3:0 (Smit 47,50, Belion 74)
Real Madrid – Wisla 3:1 (Ronaldo 3 i 30, Pavon 83 - Goravski 88)

U Ligi šampiona učestvovaće sledeće sezone ovi timovi:

Španija: Valensija, Barselona, Deportivo, Real Madrid
Italija: Milan, Roma, Inter, Juvetnus
Engleska: Arsenal, Čelsi, Liverpul, Mančester junajted
Nemačka: Verder, Bajern Minhen, Bajer Leverkuzen
Francuska: Olimpik Lion, Pari Sen Žermen, Monako
Ukrajina: Dinamo Kijev, Šahtjor Donjeck
Holandija: Ajaks, PSV Ajndhoven
Grčka: Panatinaikos, Olimpijakos
Belgija: Anderleht
Škotska: Seltik
Izrael: Makabi Tel Aviv
Portugal: Porto
Norvesska: Rozenborg
Rusija: CSKA Moskva
Češka: Sparta Prag
Turska: Fenerbahče

Jebiga ne znam sta da kazem... Jedino da ste i vi jednom prilili 5 kom i ako ste dosad to stalno nabijali Partizanu na nos... I, oni plavi dresevi su jako ruzni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
http://www.burek.com/phpbb2/viewtopic.php?p=161254#161254
postavio ja ovde, svejedno zakljucajte jednu koju hocete...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
da su htjeli mogli su 10 golova da daju .
mi sjutra sa otelulom  Smile
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
Ovi su nas dokrajcili!
Dotukli su nas, totalno!

Sudija - govnar... Znao sam ja da su nam Rusi uvek bili "lazni prijatelji"...

Jos cu samo vaterpoliste da odgledam i vise me apsolutno nista ne zanima...
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
На-на-на-на-на-на-на-на Лига шампиона, Лига шампиона, Лига шампиона...
Ви сте бре брука Србије, каква лига шампиона...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ja bih prvo sacekao da vidim, da sam na tvom mestu da li cete da prodjete Otelul iz Pickovca, pa bih onda komentarisao uspehe drugih klubova. A mi smo bar izgubili od dobrog i Evropski priznatog kluba, a sta je sa vama? Pa zar "petarda" nije vas zastitni znak? Zar niste vi to patentirali jos protiv Cibone? E sada o renomeu PSV i Cibone mislim da ne treba pricati, a da po strani ostavimo to sto su to Hrvati za koje je Zvezda penicilin i od kojih nikada ni u jednom sportu, cak i kada je bila najslabija i kada su je svi ostali pobedjivali, nije izgubila. Zato se vi lepo zavucite u misiju rupu, pokrijte se usima i pocnite da se spremate za derbi, posto bi bio red da jednom posle 20 poraza i vi pobedite, mada znam da cemo vas opet urnisati.

Sto se ovog poraza tice. Sramota jeste, narocito tako jadno izgubiti sa 5-0. Medjutim, sudija jeste bio smrad, mogao je da da zuti karton, ali ne i crveni. Drugo onaj imbecil Lukovic je faulirao onog crnca i z PSV-a tako kretenski, da bi ga trebalo proterati iz Zvezde i zabraniti mu da gleda Zvezdu i na televiziji, a ne nesto drugo. Drugi retard u Zvezdi je Dudic, koga ne mogu da smislim jos od kada je dosao u Zvezdu, a to sto je faulirao najboljeg naseg igraca na treningu i to tako da ovaj ne moze da se povrati ni sa injekcijama, to je vec nesto za sta ga treba takodje proterati iz Zvezde. SKOTOVI.

I na kraju, procitajte malo moje prethodne postove, kada sam pricao o svemu ovome, jos kada je Muslin saopstio da podnosi ostavku. Nazalost sve sam ovo predvideo i znao sam da odlazak Muslina, znaci da je Dzajic jos jednom pobedio, a to znaci da je politika Zvezde i dalje, prodaj sve sto zna da sutne loptu, a onda reci za javnost kako se pravi mladi perspektivan tim, koji ce tek u buducnosti pokazati svoje, a onda kada taj tim uspe da pobedi bilo koga, onda opet sve to rasprodaj i tako sve dok to neko ne shvati i ne protera gamad iz Zvezde. Meni stvarno nije jasno kako se ljudi klanjaju tom Dzajicu, kada on iz godine u godinu, pravi istu stvar i Zvezda iz godine u godinu isto prolazi. Ne znam stvarno dokle on misli da zivi od toga sto je osvoji ligu sampiona. To jeste uspeh koji je neverovatno velik, ali da osvajac lige sampiona, posle toga vise od deset godina ne moze da udje u tu istu ligu sampiona, pa to je bruka samo takva i to je nesto zbog cega moralni i casni ljudi i pre svega ljudi koji vole svoj klub, podnose ostavku. Medjutim mi zivimo u zemlji Srbiji u kojoj rec ostavka ne postoji u recniku i gde neko moze da ode samo da ga neko drugi, mocniji od njega najuri sa te pozicije. Evo ja predlazem da organizujemo neki poll, ali neki koji ce nekome kome treba malo zagolicati paznju i da glasamo da li smo za smenu Dzajica? Ajde ozbiljan sam, dajte neki predlog, ali ne ovde kao tema na bureku, vec da to bude nesto malo upadljivije, tako da privuce paznju nekog medija ili mozda i samog kluba, pa da se ako nista drugo, makar malo zapitaju, sta se to desava i da shvate da nisu dozivotni vladari Zvezde, vec da su tu samo dok doprinose dobrobiti kluba, sto oni vec odavno ne rade.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 378
mob
SonyEricsson xperia
Ne boli petarda koliko pristup naših
Ispada da je taj Žigić 99% tima. Kad njega nema možemo da predamo unapred
Sramota!!!
I čemu ona odlaganja prvenstvenih utakmica?
Pa taj PSV je pre samo par dana igrao u svom prvenstvu. Ovo nije trebalo da bude 5. već 7, 8, 10.... utakmica. Kako misle da se uigravaju? Na treninzima?
Bez veze.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Hm, onaj Pantelic djuture los...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma nije Pantelic los. Pantelic je po meni jedan od najboljih igraca u Zvezdi i igrac koga mozda i najvise cenim i volim. Problem je sto je onaj imbecil Petrovic, stavio njega samog u napad, tako da je bio kao na pustom ostrvu. Kako on da da gol, kada ako ste primetili na CELOJ UTAKMICI, nismo imali NI JEDNU SANSU IZ IGRE, ali NI JEDNU. Sve sto je bilo uopste sansa, ako se to tako moze i nazvati, ili bolje receno, kada smo uspeli da udjemo na njihovu polovinu terena, to su bili neki prekidi, gde je opet sve zavisilo od Zigica, jer izgleda ovaj glupi Petrovic, jedino sto je naucio igrace je da svi trce da nad njima naprave faul i onda da u prekidu svi traze Zigica. Jebes ti takav tim, koji zavisi samo i iskljucivo od jednog igraca. Kazem Pantelic je recimo po meni mnogo dobar igrac, ali mora sredina terena da bude sposobna da za 90 minuta prosledi jednu loptu, da bi on mogao bilo sta da uradi.

I sada slusam ovog majmuna i alkoholicara Petrovica, kako kaze, pa pobedio je bolji tim. Pa PI*KA TI MATERINA i tebi i onom retardu Dzajicu, normalno da je pobedio bolji tim kada ste prodali sve sto vredi i najurili najboljeg trenera koga je zvezda ikada imala. Prodali su Vitakica, Vidica. Sta mislite samo da li bi primili 5 golova da su eto samo njih dvojica bili tu, ja vam GARANTUJEM DA NE BI. Onda su prodali Mladenovica koji je bio car na sredini i koji da je igrao, upravo taj Pantelic bi imao sigurno bar nekoliko dobrih lopti i skoro sigurno bi postigao jedan ili dva gola, a ako se uzme ovo od malopre u obzira da ako bi igrali Vidic i Vitakic, nebi primili 5, vec najvise jedan ili dva gola, onda vi sada zahvalite Dzajicu i Petrovicu sto sada niste mamurni od sinocne pobede i sto moramo o ovome da pricamo. Vec sam rekao u drugom topic-u, ali ponavljam, ajde dajte neku ideju kako da napravimo neki POLL, ali da bude dosta javan i da ljudi tu glasaju za smenu Dzajica i Petrovica. Mora neko da da inicijalnu varnicu, a posto nece niko drugi, ajde da to budemo mi.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.