Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 09:39:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: psihologija "malih zelenih"  (Pročitano 18472 puta)
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ja sam ti odavno odgovorio. Nije znao. tacka. u pitanju je falsifikat.
a ovo o otvaranju arhiva i prikazivanju "istine"... ok, gde ? daj mi link .
mora da ima neko saopštenje vlade USA, pa majku mu, nismo sami, najzad je dokazano !
gde piše ?!
i nemoj samo molim te opet one sajtove tipa weeklyworldnews
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Pa ako je vec o tome sta je u tim ljudskim glavama ... jedno, mozda dva pitanja. Vi pricate o obicnim ljudima. Ti ljudi su nesto videli ili culi ili procitali. I sada je pitanje sta je u njihovim glavama ?? Hm  Smile jedno pitanje.
Pilot, treniran naucen, izvezban, ... da reaguje u raznim situacijama, uslovima, ... leti iznad neprijateljske teritorije, i podnosi izvestaj o vidjenju. Izvidjacki let. I njemu se veruje. Medjutim, isti taj pilot, ako prijavi nesto sto je neuobicajeno, sto ima potvrdu i radara, ... zar onda ne vazi nista od onog predhodnog, vec se svrstava u ....
Koja je tu logika ?

Drugo pitanje. zasto drzave decenijama poricu postojanje tako necega, a onda zadnjih godinu dve se otvaraju tajni arhivi o tome ?? Ako toga nije bilo, poricali su, zasto su otvoreni tajni arhivi ?? Da li su oni koji su decenijama pricali o necemu da su videli nesto, pored obicnih ljudi i vojna lica, piloti i civilni i vojni, radaristi na kontrolnim tornjevima, policajci, ... i koji su pravljeni ludim i da nisu nesto videli, bili zaista ludi, ili ih je neko pravio ludim ?? Ako su oni bili ludi, kako to da sada se otvara nesto, ciji su oni ocevici, sta je negirano, ... sada postaje stvarno ??

Pitanje je i oko naslova teme, o cijim glavam bi se trebalo govoriti ??

I sam pokretac teme mi na jednoj temi jos nije odgovorio na pitanje:
"Kako neko 50 god pre zvanicnog otkrica necega, moze znati to sto se potvrdi nakon toliko godina"

Pa je onda mozda jos adekvatnije pitanje, sta se uci u skolama, sta se prezentuje  i kako se prezebtuje, kako sve to moze uticati na oblikovanje misljenja pojedinca ili mase.

Uostalom, ko ce ispasti lud i glup nakon ovog virusa sada? neko ce biti bogat to sigurno, ali ce se onda opet postavljati svakakva pitanja, bez da se udje u sustinu.

Jer i onaj ko kaze da nema nicega je procitao o tome da nema nicega, kao i onaj ko je procitao da ima necega.

--------------------------------------------------------------------
Da ja sam postavio temu. Koja je razlika od tema drugih postavljenih na ovom forumu ?? Da li postoje zabranjene teme, one o kojima se ne moze i ne sme pricati ??

http://www.southparkstudios.com/clips/255329/
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
Opet nekakve teorije zavere  Smile

Cini mi se da se to sve radi da se narod izmanipulise...

Nikad nisam imao dodirnih tacaka sa tim.

Udaljismo se od teme. A i tema je takva da se o tome ne moze pricati...
Stoga se udaljavam i ja.

@ Light svaka cast kako stizes da citas sve zivo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
ja sam ti odavno odgovorio. Nije znao. tacka. u pitanju je falsifikat.
a ovo o otvaranju arhiva i prikazivanju "istine"... ok, gde ? daj mi link .
mora da ima neko saopštenje vlade USA, pa majku mu, nismo sami, najzad je dokazano !
gde piše ?!
i nemoj samo molim te opet one sajtove tipa weeklyworldnews
Nije znao ?? Kako mozes ?? Da li je neko od njih opovrgao da on to nije napisao ?? Ili je vodjena polemika oko izvora informacije ?? Za tebe ta razlika izgleda nije bitna.
Sramota. Mislis da nekog ovde pravis budalom ?? Davao sam ti linkove i tada, pa ti nista nije odgovaralo, sve dok nisam postavio ono sta tebi ide u prilog.
I zaista mislis da cu se opet upustati i postavljati ti linkove, za koje bi ti ocenjivao da li su relevantni ili ne ?? S tobom kao ozbiljnim sagovornikom sam zavsrio. Kada budes od svojih profesora trazio relevantnost i tacnost njihovih predavanja i onoga o cemu te uce, i da li su se i oni direktno u to uverili ... mozda cu, kazem mozda, te prihvatiti za ozbiljnog sagovornika.

Izvinjavamj se kolegenicama, mislio sam da ce tema biti drugacijeg karaktera. Medjutim, koliko mogu primetiti, jos jedna od onih pljuvackih na sve i svasta.


Jos jednom moje izvinjenje za upad na temi, povlacim se sa nje.

« Poslednja izmena: 14. Nov 2009, 01:15:58 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N-shurnaest
Ja sam volO dosije-X.  Smile

@lightsoft ima pravo btw...
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
radulac

jel mislis da je zemlja jedina naseljena u vasioni ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Veruju iz prostog razloga..Moja pretpostavka,da oni to povezuju na neki nacin sa onim zivotom gore..Tj ljudi zele da veruju jer im to daje nadu da nesto postoji.Mada je to vise prepostavka za one koji veruju u vampire,vestice i ostala cuda nego za vanzemaljce...mada ni vanzemaljci nisu dalje od toga 
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Praviti ''psihološke profile'' onih koji veruju u vanzemaljce je podjednako ''logično'' kao i praviti profile onih koji vole ajvar, ili koji mrze mačke, ili su, recimo, vernici. Dakle, nemogućno i bespotrebno. Čemu to - radi etiketiranja?

Što se tiče neke moje vere u vanzemaljce, nemam neko veliko poznavanje te tematike, osim odgledanog serijala Dosije X-a i nekoliko emisija na Exploreru.

E sad, ono što je mene u tim emisijama uvek nerviralo jeste to što su vanzemaljci manje ili više predstavljeni kao čovekoliki, i uvek su se pravile pretpostavke da će oni kontaktirati/posetiti nas, putem radio talasa ili neke nama još uvek nedostižne tehnologije.

Okej, da se razumemo, jeste malo uskogrudo smatrati Zemlju jedinom planetom koja ima žive stanovnike.

Ali, nije li, isto tako, potpuno egoistično (a egoizam je svojstven čoveku, nije to ništa čudno) misliti kako su oni neka forma života kao mi, samo su, eto, druge boje i oblika (malo karikiram), i obavezno, kao po stereotipu, kontaktirati nas putem radio talasa?  Smile

Šta ako su oni ustvari, lupam, u obličju tečnog gasa... ako komuniciraju telepatijom, ako imaju sasvim drugačiju svest od naše? Ili su, pak, amebe, ili neki niži organizmi (niži od nas)? Ili, ona epizoda iz South Parka - da smo mi u stvari njihov reality show?  Smile

Dakle, nemam ništa protiv ljudi koji veruju u bilo šta (boga, vanzemaljce, Deda Mraza), ali me je, kada su ET u pitanju, uvek nerviralo to što ih bezrazložno toliko poistovećujemo sa nama samima (što je donekle i logično, jer za drugo i ne znamo).
« Poslednja izmena: 14. Nov 2009, 03:16:51 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
nismo sami, najzad je dokazano !

U stavu da "nismo sami" nije potreban nikakav dokaz.. to je mozda potrebno nekome ko ne razume fizicke zakone, astronomske pojmove i cistu logiku. DOvoljan je jedan pogled u samo jednu udaljenu galaksiju da ti momentalno bude jasno kolika bi mogla biti ta Vasiona i sta smo mi u njoj .. koji zanemarljivi deo, na nivou statisticke greske .. ne mogu da cenim osobu koja bi izjavila tako nesto, a da nije bar naucnik koji je svoj zivot posvetio tom i drugim fenomenima.
pravo je cudo da takvih nema medju astronomima, astro-fizicarima, astrometristima, matematicarima, hemicarima itd .. tacnije, ima ih zanemarljivo malo i to su uglavnom neki ekcentrici koji uvek tvrde da je crno u stvari belo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ne treba mesati babe i žabe. jedno je razmišljati o mogućnosti nastanka života tamo negde i to je ok. ali mislim na ove što histerišu da nam se svemirci obraćaju, šalju nam poruke, tu su, među nam... mislim da uopšte nije teško napraviti profil takve osobe...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 09:39:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.