Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:34:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Psihologija labuda  (Pročitano 49631 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Nokia 
Jao...ma ne...necu.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Izmedju "ne zeleti" i "traziti pogodan trenutak" postoji velika granica  Smile

Pogodan trenutak za skes je svaki trenutak  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Izmedju "ne zeleti" i "traziti pogodan trenutak" postoji velika granica  Smile

A šta je pogodan trenutak?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Nokia N97
Odmah, sada, odmah ?  Smile

Pogodno je kad se dvoje zaljubljenih šetaju pored mora, a odsjaj punog meseca pukne preko površine ... u kadru mora da bude i neki sladak pas lutalica ... i onda zaneseni odu u hotel i vode ljubav.

Loš film ? Ne bre, živa istina ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Linux
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
A šta je pogodan trenutak?

To jos ni ja nisam odgonetnuo, a glupo mi da pitam  Smile

---

Mada, sta se svi zapeli oko toga, citava prica koju zelim da odgonetnem je struktura takvog uma i specificnost takvog puta. Naglasak je na karakteru i principima, ne zalazi mi se u njihovu intimu.
« Poslednja izmena: 05. Maj 2011, 18:22:58 od ThePhilosopher »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Aman, sta vama bode oci sto se dvoje nekih ljudi tamo ne jebu...Ili sto cekaju neki svoj trenutak...Ili stagod... za tako nesto  Smile

Koliko god meni ovo dvoje ljudi i njihovo ponasanje bili nepojmljivi i cudni i stagod, cvrsto verujem u to da svaki covek treba da nadje neki svoj put i da se ponasa onako kako mu njegova unutrasnjost i njegova priroda nalazu pa ma koliko god se to razlikovalo od nekih opsteprihvacenih puteva i drustvenih normi. Nekome (mnogima), verovatno nisu normalne stvari koje ja radim, ili neko drugi, pa sta, to ne znaci apsolutno nista, to ne znaci da ja ne zivim kako treba ili da su moji postupci losi ili nenormalni, sta uopste znaci ziveti kako treba, to je valjda ziveti u skladu sa sobom  Smile I ne smatram uopste da se svi ljudi koji se nesto preterano razlikuju od svega sto smo navikli i sto je nama normalno samo trude i prave da su takvi i da nemaju stvarne pobude za tim sto rade.

Jedino ne verujem u to da su oni sad nesto preterano bolji ljudi ili iznad nekoga zbog toga sto su oni izabrali takav zivot i sto su takvi, to je prosto njihov put i njihova priroda, a moj ili tudj je drugaciji drugaciji su ljudi, to je sve, drugaciji senzibiliteti i drugaciji zivoti, nema tu bolje-gore  Smile
« Poslednja izmena: 05. Maj 2011, 18:34:36 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Citat
Aman, sta vama bode oci sto se dvoje nekih ljudi tamo ne jebu...Ili sto cekaju neki svoj trenutak...Ili stagod... za tako nesto

Sta tebi bode oci sto nama bodu oci  Smile


Citat
Mada, sta se svi zapeli oko toga, citava prica koju zelim da odgonetnem je struktura takvog uma i specificnost takvog puta. Naglasak je na karakteru i principima, ne zalazi mi se u njihovu intimu.

Sta je specificno na njima ?

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

Mada, sta se svi zapeli oko toga, citava prica koju zelim da odgonetnem je struktura takvog uma i specificnost takvog puta. Naglasak je na karakteru i principima, ne zalazi mi se u njihovu intimu.
Pa za karakter im svaka cast. Eto, shvataju neke stvari drugacije(kao sto je to "cekanje") ali ako njima odgovara...

Aman, sta vama bode oci sto se dvoje nekih ljudi tamo ne jebu...Ili sto cekaju neki svoj trenutak...Ili stagod... za tako nesto  Smile
Pa, ljudi imaju prirodni naviku da odbacuju sve sto ne razumeju kao nesto sto je lose iliti imaju princip "if you don't understand it, get rid of it..."

Inace, slazem se. Ako su to zaista oni i tako im ide, ko smo mi da sudimo njihovom zivotnom putu, posebno zato sto nikako ne ugrozava nas i nije nista sto bi trebalo tolerisati(mislim, ne hebu se i verovatno su veoma duhovno orijentisani, pa sta  Smile )
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Kad bih vam sad rekla šta bi Frojd rekao za ovaj slučaj, spalili biste me na lomači.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Naglasak je na karakteru i principima, ne zalazi mi se u njihovu intimu.

Hoces da kazes da osobe koje se ne ponasaju kao njih dvoje nemaju karakter i principe iliti da njih dvoje imaju jak karakter, "vise" stanje svesti, prevazisli su neke stvari koje mi obicni smrtnici ne uvidjamo itd?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:34:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.