Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:03:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prvi put  (Pročitano 64625 puta)
26. Dec 2003, 21:30:32
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
mob
SonyEricsson K530i
E, ljudi, ovo jeste skakljiva tema, ali ne u onom smislu koji vam izprve padne na pamet... Ja evo, otvoreno priznajem da sam jedini sex imao sa rukom, ali sam ovu temu pokrenuo iz sledeceg razloga: Moja djevojka nece ni da pomisli na sex, za razliku od prosle koja je htjela, dok ja (o, budale) nijesam bio spreman. Samo hocu da joj dokazem da u tom nema niceg loseg... A nju zanima boli li prvi put, pa, please, ko voli- nek izvoli...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
To je individualna stvar od devojke do devojke...
Ima devojaka koje ne boli kao i onih koje jako puno boli.
Jebiga cudan je taj zenski rod.. znas i sam... veci deo nema problema onih dana, ali ima devojaka koje iz kreveta ne mogu da ustanu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
mob
BlackBerry bold 9000
Brale, slusaj pazljivo, prenosim ti licna iskustva...

U vezi sam sa devojkom koja pre mene nije bila ni sa jednim muskarcem (naravno, ni devojkom)... Secam se da sam bio prilicno iznenadjen kada mi je to rekla... Prva stvar koju sam tada pomislio bila je: "Auuu, brate mili, oprosti se od svake pomisli na sex..." Medjutim...

Posto mi se zaista svidela, a kako sam razumeo njene razloge za opreznost, strahovanje i sve sto uz to ide, nisam vrsio ama bas nikakav pritisak na nju sto se toga tice... Jednostavno, bilo mi je toliko lepo s njom da nisam zeleo da svojom "aktivnom seksualnom politikom" ugrozim nas odnos. Umesto da navaljujem, ubedjujem je, govorim joj kako to ne boli, kako je to potpuno noramalno - opustio sam se, ne razmisljajuci o tome kada ce to da se desi, ako se uopste i desi. Naravno - desilo se... Cak, mnogo pre onoga sto sam ja predvidjao kao neki "razuman period da se TO dogodi"... Secam se da je ona danima bila uzrujana oko iste stvari oko koje je sada uzrujana tvoja devojka... Danima se bojala da ce bol biti neizdrziv, da nece uspeti to da pregura. Bojala se da nece biti dovoljno jaka da stisne zube i sama sebi kaze da mora da izdrzi... Da ce bol trajati u nedogled, da ga se nece dugo osloboditi...

E, sad... Ovde dolazi odgovor na drugi deo tvog pitanja...

Vidis, koliko ja znam, sto se samog bola koji oseca devojka prilikom svog "prvog puta" tice, to moze da se desi, ali i ne mora... Iskreno, meni je ovo bio prvi put da spavam sa devojkom koja to jos nije uradila, i moje iskustvo nece narocito ohrabriti tvoju devojku... Brate, kada se to prvi put desilo, moja devojka je jauknula, zaplakala, i to je bilo sve sto se prvog puta tice... Ni drugi put nije bio mnogo razlicit... Tek se prilikom treceg pokusaja malo opustila, nije plakala, bila je nesto smirenija... Sada je, naravno, sve kako treba, i ja (mozda po prvi put) imam takav seksualni zivot da bolji ne bih mogao ni pozeleti...

Pokusavam da se setim jos neceg sto bi ti moglo biti od koristi, ali, ako mi nesto kojim slucajem, kasnije padne na um, javicu ti...

P.S. Na kraju bih te samo zamolio da iskreno napises koliko godina imas, kao i to koliko godina ima tvoja devojka... Prosto receno, radoznao sam...

Take your time,
Dell boy...
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
DellBoy ti si bas neki iskusan momak Wink

Ja nisam imala neke strasne bolove prvi put,nisam ni jaukala ni plakala,bolelo jeste ali je bol bio izdrzljiv tako da mi nije bilo bas toliko strasno.Drugog puta se ,iskreno receno ne secam  Smile Sad pokusavam da se setim i nikako mi ne ide   Mnogo zavisi od momka,koliko je iskusan i koliko zna sta radi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
I kod mene slicno kao kod Sanjice. Bolelo jeste, ali se moglo izdrzati... Ja se secam drugog puta posto smo tada tri puta za sat vremena...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
Moj prvi put je bio glup i bezveze i bilo aj smao da ga odradimo, sda mi se cini...
On je bio neiskusan, sto mozda i ne bi bio problem da sam bar ja malo bila, ali onda mi ne bi  bio prvi put...mnogo sma ja ovo zakomplikovala...

--
Ove poruke usera [erica] su vracene iz backupa, nakon sto je isti pokusao da edituje sve svoje postove ne bi li narusio komplet diskusiju na forumu. Zbog toga erica je banovana.- main-admin
IP sačuvana
social share
[Ove poruke usera [erica] su vracene iz backupa, nakon sto je isti pokusao da edituje sve svoje postove ne bi li narusio komplet diskusiju na forumu. Zbog toga erica je banovana. Ima ljudi koji imaju probleme sa mozgom, zaista je niko nije dirao, sto se moze videti i po postovima ostalih, tj niko je nije dirao vise nego sto je to sama trazila.] - main admin.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Au Erica Smile Meni nista nije jasno, kad bi mogla uzivo da rukovodis ovim procesom bilo bi mnogo korisnije  Smile  

Moj ti je savet brale da poslusas svoj razum a njeno srce, i da se okanes savetovanja i mudrovanja od toga samo glava ume da zaboli
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Slazem se sa Pablom!
Kad si se rodio nisi znao da govoris, a sad ...

Nadam se da razumes
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Prvi put ... nista posebno , bila je starija devojka Uciteljica Smiley ..... ali zato svaki sledeci je bio odlican . Kad vodim ljubav trudim se da i njoj i meni bude sjajno .... sve ostalo je lako ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
mob
SonyEricsson K530i
Hvala svima na savjetima... Odgovor Del-u: Ja imam skoro 17 a ona 16.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:03:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.