2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prvenstvo Evrope u odbojci - Rusija 2007.  (Pročitano 11696 puta)
03. Sep 2007, 20:45:32
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
"Orlovi" ciljaju polufinale EP

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije putuje u utorak na Evropsko prvenstvo u Rusiju, sa ciljem da se plasira u polufinale i tako umeša u borbu za medalje.

Na spisku selektora Igora Kolakovića su tehničari Nikola Grbić i Vlado Petković, primači Slobodan Boškan, Miloš Nikić, Nikola Kovačević i Bojan Janić, blokeri Andrija Gerić, Marko Podraščanin, Dragan Stanković, libero Marko Samardžić i korektori Ivan Miljković i Saša Starović.

Na EP u Rusiji, koje počinje u četvrtak, 6. septembra, Srbija će igrati u Grupi A u Sankt Peterburgu sa Holandijom, Grčkom i Nemačkom.

Na konferenciji za novinare u Beogradu pred sutrašnji put, selektor Kolaković je istakao da je borba za polufinale i dalje cilj njegovog tima, bez obzira na to što ekipa u pripremnim, prijateljskim utakmicama, nije prikazala željeni nivo igre.

"Imamo obavezu i želju da se na ovom EP damo sve od sebe na svakom meču. Teško je proceniti domete, a optimizam, na žalost, ne možemo da preterano da posle turnira u Poljskoj i donekle utakmica u Italiji. Ipak, optimizam ne sme da nas napušta, borba za polufinale je naš cilj, od toga nećemo odustati", rekao je Kolaković.

Na turniru u Poljskoj Srbija je zauzela peto mesto, posle poraza od Holandije, Nemačke i Poljske, a pobedila je Veliku Britaniju i Slovačku. U Italiji je u jednom meču slavila, a u drugom je izgubila.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Rodjendan Grbića, želja - pobeda

Kapiten odbojkaške reprezentacije Srbije Nikola Grbić izjavio je da bi pobeda u prvom meču na Evropskom prvenstvu u Rusiji protiv Holandije bila lep poklon za njegov 34. rodjendan.

Pre dve godine 6. septembra na EP u Beogradu SCG je pobedila Holandiju sa 3:0, a Grbić je proslavio tada 32. rodjendan.

"Neka bude 3:1, ne 3:2 da se ne nerviramo previše. Šalim se, svaka pobeda je velika i ako je ostvarimo biće mi to lep poklon od mojih drugova za 34. rodjendan", rekao je Grbić.

Kapiten reprezentacije Srbije istakao je da se ekipa približava optimalnoj formi.

"Mislim da su poslednja dva-tri treninga bila, da tako kažem, u usponu i što se brzine tiče i kretanja. Mislim da se polako približavamo nekoj optimalnoj formi. Sad smatram da ćemo spremni dočekati ovo Evropsko prvenstvo, bez obzira što smo svi bili oprezni u davanju izjava pred sam polazak", rekao je Grbić.

Prema njegovim rečima, ekipa će sa velikom željom i entuzijazmom prebroditi neke tehničke nedostatke, koje je pokazala u pripremnom periodu.

"Holandija ima dobar trenerski tandem, kao i trojicu, četvoricu igrača koji su standardni prvotimci u italijanskim klubovima", rekao je Grbić.

Na poslednja dva Evropska prvenstva Srbija je pobedila Holandiju, ali je ukupan bilans i dalje na strani protivnika.

"Mislim da nama nije važno koje su mane Holandjana. Nemaju ekipu koja je toliko ubojita da ne možemo da je pobedimo. Ako ne možemo da savladamo Holandiju, nemamo čemu da se nadamo", rekao je Grbić.

Selekcija Jugoslavije, a kasnije Srbije i Crne Gore odigrala je od 1951. godine na evropskim prvenstvima 11 utakmica sa Holandijom od kojih je četiri pobedila, a sedam izgubila.

Utakmica Srbija - Holandija, u prvom kolu takmičenja u Grupi A na Evropskom prvenstvu u Rusiji, počinje u četvrtak u 15.30.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Danasnji raspored:

13:00
Bugarska - Hrvatska
Španija - Slovenija

15:30
Rusija - Belgija
Srbija - Holandija

18:00
Francuska - Slovačka

18:30
Italija - Finska
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Za sada stvari stoje vrlo dobro:

Holandija : Srbija
23:25
11:16
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Rodjendanski poklon za Grbića!

Kao i pre dve godine na Evropskom prvenstvu u Beogradu i Rimu, srpski odbojkaši su maksimalnom pobedom nad Holandijom 3:0 (25:23 , 25:21, 25:18) otvorili kontinentalni šampionat u Rusiji.

Lep poklon za Nikolu Grbića, koji je upravo u četvrtak proslavio 34. rodjendan!

Nova generacija odbojkaša, predvodjena kvartetom iskusnih asova - Grbić, Gerić, Boškan i Miljković, "oduvala" je sa parketa Holandjane.

Kvalitetna igra srpskog tima u kojem gotovo da nije bilo slabog mesta.

Naredni meč Srbija igra u petak od 18 časova protiv Nemačke.

Izvor: MTS-Mondo

 Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Svaka cast momcima na pristupu i pokazanoj igri!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
 Smile Smile Smile

Ne mogu da se otmem utisku da su odbojkasi (godinama unazad) nepravedno zapostavljeni... I da cak i posle titule evropskog prvaka 2001. nisu dobili zasluzeni publicitet...

A zemlja sa 10 miliona selektora kao da je jedva cekala da krene posrtanje i odmah krene (svaki selektor sa svojom) sa teorijama i objasnjenjima...

Zasto je sve ovo bitno - zato sto su recimo mediji bili puni natpisa i ulicarskih nastupa selektora, kapitena itd. kosarkaske reprezentacije, a jedva ponegde najave evropskog prvenstva u odbojci...  Smile

Valjda je razlog to sto su jedino odbojkasi zadrzali neku kulturu i sportski sarm (bez obzira na rezultat) koji se izgleda u drugim sportovima polako gasi...
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Jel bese Nikolic onaj mali sto je na kraj zabi, sto ga Korac falio  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Nikic...
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6

Polako ali sigurno nasa odbojka se vraca na puteve stare slave.Svaka cast samo nek se nastavi. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.