Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:28:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prva srpska akciona heroina!  (Pročitano 1740 puta)
04. Nov 2009, 00:14:09
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
 03. 11. 2009

Press

Prva srpska akciona heroina!

Za ulogu u filmu „Gospođica Li spasava svet" glumica i kaskaderka Vesna Paštrović borila se sa atraktivnom denserkom Ksenijom Pajčin


Pesnicama isteruje pravdu... Vesna Paštrović

Prva srpska akciona heroina Vesna Paštrović u filmu „Gospođica Li spasava svet" pesnicama će isterivati pravdu! Atraktivna glumica i kaskaderka, posle brojnih pozorišnih i televizijskih rola, za glavnu ulogu u akcionom filmu borila se sa pevačicom Ksenijom Pajčin!

- Ksenija deluje kao veoma energična i pozitivna osoba, fantastično izgleda i fenomenalno pleše. Ne sumnjam da bi bila odlična glumica, bilo bi mi zadovoljstvo i čast da je imam za partnerku u filmu. Ali, nisam se raspitivala koga je produkcija pozvala na kasting i zašto Ksenija nije dobila ulogu - kaže Vesna.


Film prati život gospođice Li, žene misteriozne prošlosti, koja od uličnog kriminalca, igrom slučaja, postaje telohranitelj veoma uspešnog, kontroverznog biznismena. Stupivši u njegovu službu, gospođica Li upada u niz veoma opasnih situacija i obračuna sa njegovim neprijateljima.

- Sa rediteljem sam se dogovorila da mi nije potreban dubler i da ću sve opasne scene sama odraditi. U filmu ću se boriti pesnicama i juriti motorom i gliserom! Verovatno će biti i povreda, ali navikla sam na to. Svakodnevno treniram kik-boks, a uskoro ću krenuti i u streljanu. Moraću da naučim da pucam jer Li u filmu koristi vatreno oružje - kaže glumica.

Vesna je zanat učila od tragično preminulog kaskadera Željka Božića.

- Verovatno nikad ne bih dobila ulogu da nisam sarađivala sa njim. Željka sam upoznala na prvoj godini studija glume, bio je moj profesor scenskih borbi. Veoma me je pogodila njegova smrt - kaže glumica poznata po ulogama u serijama „Pare ili život", „Lisice", „Bela lađa" i „Ono kao ljubav".

Pored Vesne, u filmu će glumiti i Ana Sakić, Dragan Nikolić, Bane Vidaković, Ivan Zarić, Boris Milivojević, Marijana Mićić...
Sa Sinom Draganom na „Marakani"
Vesna Paštrović bila je na klasi sa Nenadom Okanovićem, popularnim Sinom Draganom iz serije „Selo gori, a baba se češlja".

- Nenad mi je jedan od najdražih kolega sa klase. Za vreme studija snimili smo kratki film „Mamino zlato", u kome smo tumačili glavne uloge. Kao studenti imali smo ekipu sa kojom smo često odlazili u kafane i klubove, ali i na derbije Zvezda - Partizan. Svi smo, naravno, navijali za Zvezdu. Mislim da je Nenadu bog podario veliki talenat. Veoma sam ponosna na njega, ima divnu porodicu na kojoj bi mu mnogi pozavideli - kaže Vesna.

N. MILENKOVIĆ

Izvor : http://pressonline.co.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/85396/Prva+srpska+akciona+heroina!.html
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Bio bih vrlo loše protumačen kad bih napisao da i mi konja za trku u akcionom filmu imamo.Stoga zanemarite ovu prvu rečenicu.Radoznao sam da vidim na šta će sve ovo da liči i šta će glavna glumica prikazati od onog što je kako sama kaže naučila o kaskaderskom zanatu od pokojnog Željka Božića.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Apple iP5
 


Sva sreća te ne izabraše onu propalu Kseniju, ova Vesna ako ništa drugo barem izgleda mlađe i svežije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 128
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.19
Весна је глумица што је за добијање улоге и снимање филма битна ствар. Помињање Ксеније је врло вероватно служило за привлачење медијске пажње. Давање озбиљне филмске улоге Ксенији није озбиљно.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Auuu,ovaj projekat izlete niotuda...Ako sam podrzavao Zonu mrtvih i ovo podrzavam  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
ajde moze
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


...close to the flame...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mislim da je ovo, sto bi stojan rekao, laza... nema nikakvih dodatnih informacija ko rezira, ciji je scenario - samo tako, taj i taj igra to i to i o tome je citava vest...
IP sačuvana
social share
i irsko pile woli borkesa Smiley
osmeh je kriwa linija koja isprawlja mnoge stwari !! Smiley)
The kiss sweetest,And touch so warm,The smile kindest,In this world so cold and strong...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:28:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.