Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:46:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prva ljubav, prva suza. . .  (Pročitano 452 puta)
27. Jan 2014, 05:40:31

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1
Browser
Opera 12.10
mob
Samsung 
Pozdrav momci i devojke :flower:

Dakle, imam 18 godina, ona je moja prva devojka i moja prva i prava ljubav, poznajemo se oko 4 godine ali pre godinu dana se desio prvi poljubac i tako procvetala ljubav, trudio sam se maksimalno oko nje, gledao da samo ona bude srecna, skroz sam joj se posvetio,medjutim tokom veze izdesavale se su neke stvari gde jednostano nismo mogli ostati zajedno i nisam mogao toliko da joj verujem kao pre ali isto tako nisam mogao bez nje, morao sam da je vidjam bez obzira na sve, postali smo jako intimni i bliski (ako razumete na sta ciljam) samo sto vise nije to, to. . .  Jednom prilikom mi je uzela telefon i procitala par poruka koje sam razmenio sa drugaricom ali znate kako, bilo je tu srca i poljubaca tako da sam znao da joj nije bilo svejedno i rekla je da ne moze vise da mi veruje kao pre, nije ljubomorna ali joj je krivo sto joj nisam pricao da se dopisujem sa njom i kao sto vidite svi oni lepi trenutci kroz tih godinu dana padaju u vodu, nestajemo! A ja to ne zelim, nikako, ne mogu da zamislim sebe bez nje ili da je ima neko drugi, ma znate kako je kada jednostavno volite. . .  Zelim da joj pokazem da je stvarno volim, da me ne zanimaju druge i da moze da mi veruje u potpunosti, ona sve to zna ali hocu da joj dokazem da je tako ali ne znam vise na koji nacin, pomozite. . .  :(
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:46:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: prva suza ljubav

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.