Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 18:10:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 61 62 64 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prva Burek psiho ambulanta™  (Pročitano 378491 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
И шта је проблем?  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Pa čemu takav stav s njihove strane... ja njih i ne poznajem. To me zbunjuje.
IP sačuvana
social share
“But now and then, a woman walks up, full blossom, a woman just bursting out of her dress…a sex creature, a curse, the end of it all.” ― Charles Bukowski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Што су људи идијоти, пуно питаш  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Што су људи идијоти, пуно питаш  Smile
Pa jes'  Smile
IP sačuvana
social share
“But now and then, a woman walks up, full blossom, a woman just bursting out of her dress…a sex creature, a curse, the end of it all.” ― Charles Bukowski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Zdravo svima.
Ja sam iz manjeg grada (c. 50.000). Položio sam vožnju pre dve godine. Prošle godine u septembru morao sam da vozim moje na jednu kratku relaciju van grada, moj otac nije mogao, imao je nekih zdravstvenih problema. Noć pre toga sam jako slabo spavao.
U povratku, na jednoj raskrsnici u zabačenijem kraju sam skretao u jednu ulicu na ulazu u koju je bio parkiran automobil (tom ulicom prođu kola mesečno). Loše sam procenio ugao (ne vozim često) i ulica je uska - mislio sam da ću proći pored kola, polako i truckavo, ali nisam uspeo, vratio sam se u rikverc, pa napred, pa rikverc, pa napred - put je prometan, mene hvata panika... i nekako i to prevaziđoh.
Elem, dan kasnije moju majku je susrela jedna dobronamerna budala koja joj je ispričala kako je čula da sam hteo da UDARIM U KOLA, da nisma pogledao ima li nekog kad sam išao u rikverc (netačno), da sam IZ BESA da gas posle svega (da jesam) i da mi treba tutor. Znam osobu koja je izvršila prenos.
 Posle sam prolazio tim krajem - ne prolazim tamo nikad, ne poznajem NIKOG. Mene poznaju. Ne mogu da verujem koliko su me ljudi fiksirali pogledom kao zadnjeg krimosa, u prolazu, iz dvorišta... I to da je neko zurio u mene i pamtio svaki moj pokret... Zašto sam baš ja crvena krpa; možda 'zračim' nečim?
Pričao sam mnogima, svi su u fazonu 'Ma pusti nemaju druga posla...' 'Opušteno brate' itsl.
Meni je lično bilo jezivo.

Dobro dosao u realnost  Smile

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Шта је најбоље решење кад си изузетно љубоморан ? Девојка ти за месец дана иде на свадбу код екстра другарице, и ту ће да буде младожењин рођени брат иначе бивши дечко моје девојке. То јој је био иначе једини дечко пре мене. Девојка је скроз на месту значи убеђен сам ту ничега неће бити са њене стране, али колики је овај папан он ће нешто покушати, е сад замислите кад мене хвата еуфорија месец дана пре кад се сетим тога, јер изгледа сам просто оболео, е сад има ли неког решења вашег за то. За мене постоје три солуције, да га угазим пре свадбе, на дан свадбе и после свадбе. Ја њој неизмерно верујем, и толико пута је доказала да немам разлога да сумњам у њу за било шта, чак она треба да буде та која ће да сумња у мене. Имао сам пуно цура, али никад нисам био љубоморан, никад никакав проблем. Ваљда је сад ово зато што ми је пуно стало, и зато што тај лик ми је одавно иритантан чак и пре него што сам упознао моју девојку.
Тако да оно, ако неко има да преложи неку активност коју да упражњавам која ће ми помоћи да ово савладам био бих захвалан, али мени се чини да је неизбежно да он једном заврши угажен са моје стране, то му дође као судбина.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.132
Pa, samo da imas poverenje u nju da ona to nece uraditi(sto vec i imas) i da se ne brines i ljubomorises bezveze. Cim ti njoj verujes nema potrebe da ljubomorises za bilo sta. Doduse neke zene vole to, ono, pokazujes da ti je stalo i tako to.  Smile

Sto se tice aktivnosti lepo uzmes vrecu za udaranje i udaras do mile volje. Za stres(posebno ako su ti misli takve da hoces da odalamis nekoga) nista bolje od toga...

I da, nemoj da bijes decka bezveze. Cak i da te devojka prevari nista ti on nesto toliko nije kriv zbog toga vec vise ona zato sto bi pristala na tako nesto...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Па то за активност тако нешто сам и размишљао, сад ћу видим са другаром мало кик-бокс рекреативно да вежбамо. Него рекох можда и има нека књига која може лепо да умири ово.
Дечко је много велики љаљан пре свега, као и цело његово друштво, који су добијали батине сваком приликом чим су мало нешто урадили, тако да мене плаши докле је спреман он да иде, јер то ће само њему да се обије у главу.

А што се преваре тиче и коначног тог чина не дај Боже, са њом нема шта да разговарам више до краја живота, а он ће сваки викенд у граду да добија батине од некога, ни сам неће знати ко га више бије.

Али за ту превару шансе су стварно минималне, познавајући њу и колико јој је стало и све, тако да остављам стварно мало могућност за тако нешто, али је ипак остављам, да не буде с'неба па у ребра.

Ал најгрђе од свега је што поред свог поверења и све у њу, ја сам Алан Делон и Марлон Брандо за њега, и што се изгледа и понашања и свега тиче  Smile
« Poslednja izmena: 25. Maj 2014, 15:40:50 od grobar kv »
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
A zasto i ti ne podjes na tu svadbu?

Sto se ostalog tice, nema ti pomoci, crcices dok se svadba ne zavrsi jer vec pravis filmove u glavi. Mogu misliti kakav ce horor biti tek tog dana   Smile

Ako je utesno, verujes njoj a i lepsi si od njega. Sto se onda sekiras?  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
A zasto i ti ne podjes na tu svadbu?

Sto se ostalog tice, nema ti pomoci, crcices dok se svadba ne zavrsi jer vec pravis filmove u glavi. Mogu misliti kakav ce horor biti tek tog dana   Smile

Ako je utesno, verujes njoj a i lepsi si od njega. Sto se onda sekiras?  Smile

Па ако би пошао шансе да нешто испадне су 100000 веће  Smile
Секирам се зато што сам оболео  Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 61 62 64 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 18:10:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.142 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.