Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:28:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 60 61 63 64 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prva Burek psiho ambulanta™  (Pročitano 378822 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Jeste, ko shto Arijada kaze, idealno za svaku vezu je da se napravi brejk...

Pred povlacenje svake crte, to je prvo logicno resenje. Hladna glava bolje razmislja....

Nije, ako napravish brejk onda si napravio brejk. Ne privremeni, nego za stalno. Ono, the end, finito, konjec...

Svi mrze kad im druga polovina saopshti da su na brejku... da se necemo vidjati neko vreme... Onda se chovek oseca kao u frizideru... Ni tamo ni ovamo, nit je u vezi a posebno nije slobodan, a brejk obichno ide sa rechima: "treba mi neko vreme da odluchim" bez vremenskog okvira...

Zapravo, brejk znachi sledece:
- htela bih da se smuvam sa kolegom koga vec duze vreme merkam. Ali ne bih da ostanem sama i nedojebana ako izvisim kod njega. A ako se sve zavrshi samo na tucanju, uvek cu imati izgovor da smo bili na brejku... elem, ti sa druge strane imorash da me chekash, ne smesh da se okrenesh za dobrim dupetom i nemoj sluchajno da si pomislio da mi pojebesh cimerku kojoj vec 15 pada peshkir kad izlazi iz kupatila i koja te vec 20 put zove da joj namestish neshto na facebooku, jer na smo na brejku nismo raskinuli. A i trebacesh mi da mi prenesesh  vesh mashinu na 4 sprat, a za to tek necu da ti dam pi*ke negoi necu ni kahfu da ti skuvam, po zavrshenom poslu cu nazvati nekog telefonom a tebe izbaciti napolje "jer mi je teshko da budem bez tebe dok smo na brejku"

Dakle, brejk je sharena laza za naivne idijote...

I da, ne uspevam da se setim ijednog para koji se vratio sa brejka...

Pa brejk podrazumeva rizik da se kresne sa nekim. Zato i jeste brejk, presabiranje utisaka etc  Smile

U konkretnom slucaju, problem je malo drugaciji.

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
г е н и ј а л н о Smile

 Smile
i spomenik da mi podignete kad me ne bude bilo...

пази... улетео сам у неку лову тренутно па би и могли да направимо тај неки споменик... Само под условом да обезбедиш повод за исти пре него ли што распичкам ово мало пара... а ја ћу то брзо јбга  Smile

Citat
samoobmana

и способност да понос и држање до себе не представљају проблем ... а можда и мрки изгледи да ће вагине наћи на другоме месту...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Nokia 

marko gde se seti prijatelja  Smile Smile

jebao vas brejk, mada meni kad bi decko dosao i reko da oce pauzu, ja bi to svatila kako neki kraj..
jednom kad krenes da razmisljas o tome da ti treba pauza to je to..
« Poslednja izmena: 20. Mar 2014, 09:02:51 od leonora87 »
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Nokia 6630, valjda

@mune,
pa ono, ima tu malo psihologije: "jbte koji sam ja jebach kad mi se vratila..."

jel moguce ovo  Smile cemu tolika samoobmana  Smile

Pitanje ega i erekcije, nema ega nema erekcije a kad mu se vec vratila onda mora da je zbog erekcije...

@jZma, jerbo treba i zito da kuvam?


jebao vas brejk, mada meni kad bi decko dosao i reko da oce pauzu, ja bi to svatila kako neki kraj..
jednom kad krenes da razmisljas o tome da ti trebao pauza to je to..

Eto, lepo sam ja rekao...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 577
Zastava ser
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Znam neke koji tako brejkuju ,osveze se malo sa strane, onjuskaju, omrse se....  pa nastave opet....to je kao  izgovor da se bude sa nekim drugim,ali u nastavku price nema tu `leba....ili ako nije to u pitanju, taj brejk dodje kao eufemizam za dovidjenja prijatno. Tako da treceg nema...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 33.0.1750.166
zato treba naci nekog sa kim se vidjas tri puta godisnje  Smile  uvek si na brejku, a u stvari uvek je sve super sveze i kao da ste se juce sreli .. ako i ne valja izdrzis malo, stisnes zube (  Smile ) i nakezis se, alkohol pomaze.. i mnogo testa, brza hrana, pa alkohol pa cokolada  Smile i ovako preksutra putujes nazad kod svoje pete kombinacije koja te ne smara svojim sranjima Smile

i kad se probudis.. ruka ti u noshi..  Smile
« Poslednja izmena: 21. Mar 2014, 01:09:14 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 27.0
То је тај-брејк  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Evo jedan pravi brejk i secanje na Bambinu:   Smile



IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Zdravo svima.
Ja sam iz manjeg grada (c. 50.000). Položio sam vožnju pre dve godine. Prošle godine u septembru morao sam da vozim moje na jednu kratku relaciju van grada, moj otac nije mogao, imao je nekih zdravstvenih problema. Noć pre toga sam jako slabo spavao.
U povratku, na jednoj raskrsnici u zabačenijem kraju sam skretao u jednu ulicu na ulazu u koju je bio parkiran automobil (tom ulicom prođu kola mesečno). Loše sam procenio ugao (ne vozim često) i ulica je uska - mislio sam da ću proći pored kola, polako i truckavo, ali nisam uspeo, vratio sam se u rikverc, pa napred, pa rikverc, pa napred - put je prometan, mene hvata panika... i nekako i to prevaziđoh.
Elem, dan kasnije moju majku je susrela jedna dobronamerna budala koja joj je ispričala kako je čula da sam hteo da UDARIM U KOLA, da nisma pogledao ima li nekog kad sam išao u rikverc (netačno), da sam IZ BESA da gas posle svega (da jesam) i da mi treba tutor. Znam osobu koja je izvršila prenos.
Posle sam prolazio tim krajem - ne prolazim tamo nikad, ne poznajem NIKOG. Mene poznaju. Ne mogu da verujem koliko su me ljudi fiksirali pogledom kao zadnjeg krimosa, u prolazu, iz dvorišta... I to da je neko zurio u mene i pamtio svaki moj pokret... Zašto sam baš ja crvena krpa; možda 'zračim' nečim?
Pričao sam mnogima, svi su u fazonu 'Ma pusti nemaju druga posla...' 'Opušteno brate' itsl.
Meni je lično bilo jezivo.
IP sačuvana
social share
“But now and then, a woman walks up, full blossom, a woman just bursting out of her dress…a sex creature, a curse, the end of it all.” ― Charles Bukowski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Mislim, možda je banalno, možda nije. Ne znam kakva se pitanja ovde inače postavljaju... Mene muči.
IP sačuvana
social share
“But now and then, a woman walks up, full blossom, a woman just bursting out of her dress…a sex creature, a curse, the end of it all.” ― Charles Bukowski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 60 61 63 64 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:28:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.