Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Провокација или нешто друго?  (Pročitano 7624 puta)
Zvezda u usponu


крв југа - душа истока

Zodijak
Pol
Poruke 1224
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
naši su se opustili,umjesto da učeste patrole i zasjede oni patroliraju kao da je to granica sa švedskom. Da su u zasjedi pobili te majmune sledećim ne bi na pamet palo da ponovo dođu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13

Majstor si za plasiranje poluistina.

Vojska patrolira na administrativnoj liniji sa Kosovom kao i policija. Cela 3. i 4. brigada su angažovane na tim zadacima kao i žandarmerija i lokalna policija.

Potpuno je druga priča granice prema drugim državama. Tamo nije vojska nego pogranična policija zato što je to evropski standard.

Војска не патролира о административној линији. Жандармерија и полиција да. Погранична полиција је заменила јединице војске на границама као што сам и рекао.

Nenadjebivi,

Hajde se malo informiši pre nego što pišeš notorne neistine po forumu.

Vojska patrolira na administrativnoj liniji u KZB svakog dana. Duž cele administrativne linije su smeštene baze iz kojih se realizuju te patrole. Evo i mape zona odgovornosti 2, 3. i 4. brigade u obezbeđivanju kopnene zone bezbednosti. Označene su i baze.

Vojska više ne patrolira međunarodno priznatim granicama sa Hrvatskom, Mađarskom. BiH, Rumunijom, Bugarskom, Makedonijom i Crnom Gorom. To radi pogranična policija i to nema nikakve veze sa KZB. Pobrkao si lončiće.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

kimmapa_v.jpg
(220.75 KB, 961x719)
« Poslednja izmena: 16. Apr 2008, 17:34:18 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
И мени се чини да си Данило потпуно у праву, нешто ми се сад враћа цела прича око КЗБ, чини ми се да кад ми је рођак био војсци пре две године да су добијали неке фине дневнице за патролирање кзб-ом ...
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Krađa drvne građe je najčešća stvar zbog koje kosovski Albanci prelaze adminstrativnu liniju. Dođu, kradu i ako se pojavi policija ili vojska pucaju.

Da je nenadjebivi barem pročitao vest pre nego što je postavio ne bi napisao tako glup naslov.
 

Znaci uredu je to sto prelaze krada ali nije uredu to sto se tu slucajno zadesio neki policajac
Koji ce on tamo jel tako nek pusti Albance da demokratski kradu stoku sjeku sumu i td...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Znaci uredu je to sto prelaze krada ali nije uredu to sto se tu slucajno zadesio neki policajac
Koji ce on tamo jel tako nek pusti Albance da demokratski kradu stoku sjeku sumu i td...
Наравно да није у реду, право питање је зашто полиција није адекватно одреаговала како налажу правила службе?  Smile
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


крв југа - душа истока

Zodijak
Pol
Poruke 1224
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
sad meni nije jasno da li naši uopšte imaju instrukcije da pucaju na te kriminalce ili da ih samo otjeraju nazad svojim pojavljivanjem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Nesmiju da pucaju dobili bi otkaz zbog pritiska nevladinih organizacija koje bi se digle i osule drvlje i kamenje zbog ranjavanja ili pogibije  nekoliko'' civila ''
Ako neko misli da pretjerujem neka me razuvjeri
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Sasaborg,

Zašto sada ti kao i Nenadjebivi iznosiš neistine i proizvoljne ocene?

Zna se kako se postupa sa kriminalcima i kada neko puca na policajce ili vojnike. U Kopnenoj zoni bezbednosti i vojska i policija ima puna ovlašćenja i da hapsi i da puca.

Ovde je verovatno reč o tome da su na naoružane lopurde naišli lokalni policajci odnosno saobraćajci i kursisti koji nisu vični da vode borbu po šumama i gorama. Obično kada patrola naleti na kalašnjikov-drvoseče ovi drugi izvuku deblji kraj.
« Poslednja izmena: 16. Apr 2008, 17:54:37 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


крв југа - душа истока

Zodijak
Pol
Poruke 1224
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ne, mislim da si u pravu. Na to nam je spala oružana sila, da joj hipici određuju mjeru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Boro,

Šteta je što se tema o drvokradicama pretvorila u ispoljavanje nacionalnih frustracija i nekakvih anti-EU sentimenata.

Odakle bilo kome ideja da policija nije pucala zbog EU? To je isto kada bi rekao da onaj žandar koga su palili navijači bakljom na stadionu C.Zvezde nije upotrebio pištolj zbog EU. Notorna glupost.

EU nema veze sa regulisanjem pravila i postupaka u kopnenoj zoni bezbednosti. Policija i vojska mogu da pucaju a zašto ova konkretna patrola nije uzvratila na paljbu treba pitati nekoga iz MUPa a ne praviti teorije zavere i širiti histeriju

Ne izvrci moje reci!!!  Smile Smile Ja nisam nigde rekao da nisu pucali zbog EU nego sam rekao da ako si ti toliki evropejac da onda postujes pravila EU.Nevazno je to dal je to kopnena zona bezbednosti ili nesto drugo.Bitno je da su pucali Albanci na policiju i da policija nije uzvratila vatru.Ne lupetaj o teorijama zavere nego je cinjenica da je nasa politika da na Jugu Srbije ne diramo Albance da nam EU ne bi lupila packu i kenjala o ugrozenim ljudskim pravima.Ti bi prvi govorio da je su nasi pucali na jedne Albance koji nemaju drva pa moraju da kradu a eto nasa policija ni manje ni vise nego puca zato sto su Albanci.A eto kao nose kalasnjikove jer se boje od Srba koji su ih mucili 99 godine a oni su se samo borili za slobodu....  Smile Mozda tako ne mislis ali iz svih tvojih postova ne bi me cudilo da i to kazes  Smile Ja sam rekao jednostavne stvari"Ustav Srbije se mora postovati i nema isticanja zastava druge drzave na teritoriji Srbije.drugo ako neko napada policiju oni su duzni da uzvrate vatru" Ko krsi ustav treba da ide u zatvor.Nista drugo ja ne trazim nego da se postuju takva pravila
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.307 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.