Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:55:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: proteini  (Pročitano 6574 puta)
24. Sep 2007, 20:23:06
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 848
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung Galaxy S4
pozdrav kupio sam proteine sa ukusom cokolade probao sam i uopste ne mogu da ih podnesem uvek kad krenem da ih pijem bude mi muka jel to mozda zato sto organizam ne podrzava to? inace pijem sa hladnim mlekom.
IP sačuvana
social share
....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N95
Pre će biti da ti se jednostavno ne dopada ukus. Meni bi verovatno bilo još gore, hladno mleko u životu ne bih mogao da popijem Smiley

Probaj sa vodom.

Ako ništa drugo, onda predji na amino kiseline, tečne ili u kapsulama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Sa vodom tek neces imati sanse da popijes. Meni se iskrena svidja protein od cokolade, kao milk shake...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
pa sigurno da ti ne prija
da je prirodno
rasli bi na drvetu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
proteine sa ukusom cokolade? jel mislis na whey? whey ima extra ukus kad se pomesa bilo sa vodom, bilo sa mlekom.

@presiderium: proteini i amino kiseline su totalno 2 razlicita pojma...
« Poslednja izmena: 26. Sep 2007, 12:03:14 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
probaj sa vodom ako ne mozes ni sa vodom onda si lactose intolerant i mozes da pijes samo izolate

koji si whey kupio ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N95
proteine sa ukusom cokolade? jel mislis na whey? whey ima extra ukus kad se pomesa bilo sa vodom, bilo sa mlekom.

@presiderium: proteini i amino kiseline su totalno 2 razlicita pojma...

da li si baš siguran? amino kiseline grade proteine. obnovi hemiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


keksi krem

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
veoma je bitno koji si protein kupio...jel whey ili je neki blend...

blendovi su mnogo ukusniji,a neki od njih imaju ukus bolji od milksejka...na nasem trzistu jedino mozes naci Pro V60 (Labrada),a u inostranstvu mozes naci Muscle Milk (CytoSport), ProPeptide (Dorian Yates Approved), UltraPeptide (Xtreme Formulations),itd...uglavnom ovo ti je vrh vrhova medju proteinskim blendovima...

s druge strane,whey nije bas toliko ukusan ali se i tu moze naci neki izuzetak...na primer imas koncentrate (najjeftiniji,ali i najnekvalitetniji proteini...verovatno si taj i kupio) i izolate/hidrolizate (oni su brze svarljiviji,kvalitetniji su,ukusniji,i mogu ih bez problema piti i osobe koje ne podnese laktozu)...od izolata kod nas jedino imaju ISO-100 (Dymatize) i Iso-Sensation 93 (Ultimate Nutrition),medjutim nisu ni blizu nekih boljih predstavnika te kategorije...opet,u inostranstvu mozes naci Nectar (Syntrax), Gf-Pro (ErgoPharm), VP2 (AST Sports Science),itd...

i dolazimo na whey koncentrate,njih uglavnom ljudi kupuju,sto zbog nize cene,ali vise iz razloga jer na nasem trzistu i nema drugog izbora...od njih jedino bih ti preporucio dva proizvodjaca,a to su Champion Nutrition i Optimum Nutrition...kvalitet je prosecan,a ukusi su solidni...kod nas se mnogi lepe i na Elite Whey od firme Dymatize (cena,ukus i kvalitet su skoro isti kao i ova dva sto sam preporucio) medjutim taj protein je pre par meseci pao na testiranju u Americi,tj ustanovljeno je da ima manje proteina po merici serviranja od onoga sto oni pisu na svojim kutijama...

od ostalih proteina na nasem trzistu ne bih vise nista preporucio jer im je kvalitet veoma los...

znaci ako zelite proteinski blend kupite Pro V60 (Labrada),a ako zelite whey (koncentrat) uzmite Pure Whey Protein Stack (Champion Nutrition) ili 100% Whey Protein (Optimum Nutrition)...whey (izolat) nema potrebe da kupujete,jedino ako imate problema sa laktozom,u tom slucaju uzmite ISO-100 (Dymatize)...

ali ako je god to moguce (ako ste u inostranstvu,imate nekog preko bare ili mozete sebi da priustite da narucite sa interneta) nabavite blend Muscle Milk (CytoSport) ili izolat Nectar (Syntrax)...ta dva proteina imaju bolji ukus od bilo kod milksejka ili kakvog god napitka koji ste do sada probali...

ako vas interesuje bilo sta u vezi proteina,suplementacije i ostalih stvarcica u vezi bodibildinga samo pitajte...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
ja narucujem suplemente preko neta sta za mene sta za ortake, skupimo se jednom mesecno i onda ja narucim , inace sve sam zivo probao  i za sada najbolji protein je sa trueprotein.com   sto se tice blend protein  ma to je prevara , vecinom to je samo koncentrat , inace pijem samo hidrolizate i CF izolate

ko zeli da proba ono sto nema ovde neka mi poslje PM , a ko hoce mogu da ga naucim kako da narucuje preko neta samo mora te da obratite paznju isplati se samo ako narucujete vecu kolicinu , npr. ja sakupim jednom mesecno sve koji hoce i narucim , paket bude tezine 20-30kg u suplementima , ako uzimate po jednu dve kutije nema nista od toga , kada narucujem sa trueproteina onda narucujem samo za sebe , do sada  narucujem po 4 one vece kutije



whey stack
http://img508.imageshack.us/my.php?image=spa0063wx6.jpg
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


keksi krem

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
evo brate ja vec nekih 5 godina "zivim" na proteinima...jeste, true protein je sjajna stvar,ali ima jos dosta toga dobrog...blendove koje ja pijem tokom dana imaju kao glavni sastojak uglavnom milk isolate,a nakon treninga pijem hidrolizate...

evo jos jednom cu navesti najbolje od najboljeg...

blendovi:

Muscle Milk (CytoSport)
ProPeptide (Dorian Yates Approved)
Ultra Peptide (Xtreme Formulations)
Micellar Matrix (ISS Research)
Ultimate Muscle Protein (Beverly Intl.)

izolati:

Nectar (Syntrax)
GF Pro (ErgoPharm)
VP2 (AST Sports Science)
Zero Carb Isopure (Nature's Best)
Zero Carb Protein (VPX Sports)

mrp:

Infusion (S.A.N)
Muscle XGF (AST Sports Science)
Micell Edge (Iron-Tek)
Syntha-6 (BSN)
Mass Meal (ErgoPharm)

proteinski deserti i zanimljive kombinacije (e ovo treba probati):

Muscle Milk Pudding (CytoSport)
High Protein Pudding (InStone)
ProDessert (Dorian Yates Approved)
Muscle Milk 'N Oats (CytoSport)
Elite Oats 'N More (Dymatize)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:55:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.