Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 107 108 110
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prosveta od danas u štrajku, časovi 30 minuta  (Pročitano 44094 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
mob
Samsung 111111
Citat
Ti mislis. To sto ti mislis jasno ocrtava tvoju licnost. A to sto je tvoje misljenje zapravo misljenje dobrog dela populacije govori nam gde smo kao drzava.

Ih ajde sad..jedno moje misljenje vezano za nesto oslikava moju licnost.
Ja sam realan Smiley Ljudi ocigledno svoje misljenje ne zasnivaju na nekoj cinjenici vec na nekoj demagogiji Smiley

Ucitelji,vaspitaci i nastavnici su po meni ama bas prosecno zanimanje Smiley
Zanimanje je mozda jedino odgovorno jer radis sa decom ..ali to na ni jedan nacin ne cini jednog ucitelja kicmom drustva.Sama ta deca imaju i roditelje, a i to sto ce neko da lepi pasulj na slova, cita sa njima ni na nebu ni na zemlji ili analizira neke pesimce..ne cini ih ista posebnijim od vaspitaca koji im daje igracke Smiley

Stvar je jasna kao dan. Plata koju oni imaju je za nase uslove solidna Smiley
Radno mesto je odlicno.Uslovi rada su dobri. Rad je smesan.

Ko nece da radi ne mora da radi aman o cemu raspravljamo  Smile Neka ide u privatnu skolu,neka drze privatnu nastavu..neka promene struku.Ima neko ko hoce da radi taj posao za te pare. Ima mnogo njih koji ispunjavaju uslove za to radno mesto i Srbija je mirna po tom pitanju Smiley

Zvuci kako zvuci..ali nasa deca ama bas nista ne gube..Ako ucitelj Pera prekine da radi i dodje da radi ucitelj Mika slicnog kvaliteta.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
Dobro rodjeniiiiiiii Smile

Ti svoju decu posalji u neku cigansku skolu sa najgorim profesorima. Ja cu moju da saljem u neku privatnu gde ce neko da se brine o njima na pravi nacin. Smile

A bebisiterka nek ti bude neka baba kojoj je vaspitni metod da detetu lupi cusku kad ne radi kako ona hoce. Nemoj slucajno da o detetu brine osoba koja je ucena i sposobna za to. Osoba koja ce da mu pomaze pri razvoju motorike, logike itd.  Smile
« Poslednja izmena: 13. Nov 2015, 19:19:36 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows
Browser
Chrome 46.0.2490.86
mob
Qtek 666
Citat
Al dobro, skole treba da se klasifikuju po znanju, profesori prema ucinku. Profesori moraju da imaju veliku odgovornost za rezultate koje prave njihova deca i shodno tome da imaju primanja. Sve je to lako reseno u zemljama u kojima ljudi koji imaju 'misljenje' nemaju nikakvu ulogu u drustvu. Smile

Поента свега. Тачка.
Носачи дневника не треба да буду плаћени као наставници, али то у овој ретардираној држави, са оволико исто таквих необразованих грађана (да не говоримо о неписменима), авај, ко су нам и министри и председници, никад бити неће. Лоши ђаци су код нас увек били у моди. Smile
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
mob
Samsung 111111
Pa to i jeste poenta Smiley
Nasa Srbija ima pun kurac ucenih za to radno mesto. Posao dobija ko se snadje,plati,uvalja,gurne ga stranka.
Samo se ljudi tripuju da je u sigurnijim rukama.

Svaki nas gradjanin koji misli da mu dete zasluzuje vise ili bolje ima privatne skole pa nek taj kvalitet nadje na tom mestu.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
Browser
Ucweb 2.0
mob
LG Frizider
Nije problem da je nastavnik/ucitelj/pedagog bitan. Svakako da jeste.

Problem je sto kad se jednom neko zakuca na to mesto treba cetrdeset godina da se radno mesto oslobodi. I apsolutno veze nema to sa strucnoscu ili pedagoskim kapacitetima.

Dakle, u ovakvoj postavci kakva postoji u skolstvu, nemam ni gram razumevanja i tolerancije.

Nazalost.
« Poslednja izmena: 13. Nov 2015, 19:42:38 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.86
mob
Samsung 111111
Bitan u odnosu na sta Smiley
Skolovanje takvih kadrova je po meni za nase uslove realan dojam.
Da u ovom trenutku svi oni daju otkaz ali svi, u roku od mesec dana bi nasli kompetentan kadar koji bi ih zamenio u potpunoti Smiley A od ovih sto su otisli mozda njih 10% bi naslo slican ili bolji posao Smiley

Da li to isto mogu da kazem za kardiologe,neurohirurge ?

U Srbiji ama bas niko ne dobija normalnu platu.Niko.
Zivimo kako moramo a ne kako bi trebalo.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Iz Svetovog odeljenja je od 30, vise od 20 zavrsilo fakultet. Toliko o vaznosti ucitelja.
Eh, moja vaspitacica znala tacno da proceni ko ce biti odlican a ko ne. Od njene grupe ogromna vecina odlicnih kroz skolu, vecina tih fakultetski obrazovani.  Smile

Al ne ceni se to nista kod nas. I Ameri i Rusi znaju za znacaj obrazovanja. Cak Ameri(jedan od njihovih pedagoga) kazu da ukoliko "ispustis" samo jednu generaciju ucenika to znaci propast celog drustva. Al jbg, mi smo progresivni i znamo to bolje, ne valja to nista i nista nije bitno. Valjda zato i propadamo...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Овако момак од 18 година, уз помоћ свог професора физике, појашњава теорију релативности. Тако да, (част изузецима ) што се тиче нашиx наставнка, искењам им се  на ту чувену припрему часова  Smile

« Poslednja izmena: 15. Nov 2015, 02:15:18 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
mob
HTC One
Recitatori traze vece plate. Obzirom da je recitacija deo dramske umetnosti, mozda i nacionalnu penziju zasluzuju kao i drugi dramski umetnici.  Smile

Cast izuzecima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Овако момак од 18 година, уз помоћ свог професора из физике, појашњава теорију релативности. Тако да, (част изузецима ) што се тиче нашиџ наставнка, искењам им се  на ту чувену припрему часова  Smile



Odličan je batica.

Ma opet se sve svodi na onu našu dobru staru poznatu boljku - mnogo suvoparne teorije a malo prakse i primene. Ili bar objašnjenja zašto se to uči i kako će se primeniti.

Pa uostalom i one emisije na dokumentarnim kanalima nisu toliko popularne zato što se sve svodi na pisanje formula, nabrajanje pojmova i teoriju, nego zato što na konkretnim primerima pokažu šta je to, zašto se uči i kako se koristi.

To se lepo vidi i kod naših univerzitetskih profesora. Vidi se ko je imao kontakta sa kolegama sa zapada i naučio da predaje na njihov način i koristi njihove fore i trikove da približi nauku i uvede ljude u praksu i zanat, a ko se drži mantre da ako narokaš suvoparnu teoriju, lako ćeš sutra steći i praksu (al malo sutra).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 107 108 110
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.