Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prostitutka narucena za Tomislava Nikolica u Skupštini Srbije!  (Pročitano 850 puta)
26. Apr 2010, 18:51:46
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Novi skandal u parlamentu: Prostitutka u Skupštini Srbije!

Policija je u zgradi Skupštine Srbije uhapsila Suzanu P., za kojom je sud raspisao potragu zbog profesionalnog bavljenja prostitucijom! Hapšenje prostitutke u zgradi parlamenta potvrdili su za Press ministar policije Ivica Dačić i predsednica parlamenta Slavica Đukić-Dejanović
s

Znali za damu sumnjivog morala... Đukić-Dejanović i Ivica Dačić

Međutim, niko nije želeo da otkrije kod koga je u posetu došla Suzana P. i da li je bila najavljena od strane nekog narodnog poslanika, ili je možda došla da naplati neke ranije „usluge" koje je „izvršila" nekome u Skupštini Srbije.

Dačić: Redovna kontrola

Prema saznanjima Pressa, incident sa Suzanom P. dogodio se krajem februara, a ova informacija je skrivana od javnosti kako ne bi narušila ionako lošu sliku koju parlament već ima. Suzana P. je odmah po ulasku u zgradu parlamenta bila sumnjiva obezbeđenju Skupštine zbog vrlo provokativnog oblačenja.

- Imala je malo garderobe na sebi i previše šminke. Kada su joj uzeti podaci radi provere, utvrđeno je da je za njom još ranije raspisana potraga. Obezbeđenje je odmah pozvalo policiju i ona je uhapšena. Dok su je privodili, ona je vikala, psovala, vređala je policiju - kaže izvor Pressa iz Skupštine.

Ministar policije Ivica Dačić potvrdio je za Press da je žena koja se tereti za prostituciju uhapšena u zgradi parlamenta.

- Ona je privedena u okviru redovne kontrole i provere lica koja ulaze u Skupštinu. Nakon što je dala svoja lična dokumenta i provere, obezbeđenje je utvrdilo da je za njom raspisana potraga, jer koliko se sećam, nije se odazivala na sudske pozive. Konkretno, radi se o raspisanoj potrazi Prvog osnovnog suda u Beogradu zbog krivičnog dela prostitucije. Ona je odmah posle toga privedena tom sudu - priča Dačić, i dodaje da ne zna iz kog razloga je Suzana P. došla u Skupštinu.
a

Jedna htela sa pištoljem u Skupštinu, drugi postavio lažnu bombu

U julu 2009. u zgradi Skupštine uhapšena je Nataša T. iz Grocke. Ona je pokušala u zgradu da unese pištolj za koji je imala dozvolu za držanje, ali ne i za nošenje. Pištolj je otkriven na ulazu pri prolasku kroz detektor za metal. Ona je u parlament došla kao posetilac i na ulazu tražila „nekog zaduženog za privredni kriminal".

U novembru 2009. godine ispred Doma Narodne skupštine uhapšen je J. D., koji je pretio da će na parlament baciti bombu. Međutim, nakon pretresa kod njega nije nađena eksplozivna naprava niti drugo naoružanje. U novembru iste godine uhapšen je S. G. zbog sumnje da je uputio lažnu dojavu da je u Skupštini Srbije postavljena bomba, i to tako što je na telefon 92 uputio lažnu dojavu da je u parlamentu, na tri mesta, postavljena bomba koju će neko od poslanika aktivirati svojom karticom.

Predsednica Skupštine Slavica Đukić-Dejanović kaže da je slučaj Suzane P. jedan u nizu uhapšenih na vratima parlamenta.

- Od kada sam ja na ovoj funkciji, bilo je nekoliko takvih slučajeva, a među njima je ta žena koju pominjete. Ne znam detalje, ni šta je tražila u Skupštini, ali me je Služba obezbeđenja, kao i o svakom drugom slučaju, odmah obavestila. O ovom incidentu u pisanoj formi podatke sam dostavila Odboru za bezbednost Skupštine Srbije. Znate, svaki građanin ima pravo da dođe u Skupštinu, ali ako za njim postoji bilo kakva potraga ili poternica, nadležni moraju da reaguju u skladu sa zakonom - priča Đukić-Dejanović.

Todorović: Šta?!

U vreme ovog incidenta predsednik Skupštinskog odbora za bezbednost bio je Dragan Todorović (SRS), ali on kaže za Press da prvi put čuje da je žena koja se tereti za prostituciju uhapšena u zgradi Skupštine.

- Šta?! Prostitutka u Skupštini? Evo, sad sam prvi put čuo za to! Dok sam bio predsednik Odbora mene niko nije obavestio ni pismenim, ni usmenim putem! Možda je predsednica Skupštine obavestila nekog drugog člana, ali mene kao predsednika nije! Šta da vam kažem, osim da sam iznenađen - rekao je Todorović.

S. VOJINOVIĆ
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 6300
Smile Smile Smile Smile

Ко каже да је наручена за Тому? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Suzana P. uhapšena kada je po pozivu došla u srpski parlament
Radikal naručio prostitutku u Skupštinu?!
Utorak - 27.04.2010

Prostitutka Suzana P. uhapšena je na ulazu u Skupštinu Srbije, a prema saznanjima „Alo!“, njen „domaćin“ trebalo je da bude jedan poslanik Srpske radikalne stranke.

Međutim, ova seks afera koja se dogodila još u februaru vešto je zataškana, jer je procenjeno da bi ovaj skandal naneo neprocenjivu štetu ionako poljuljanom ugledu najvišeg zakonodavnog tela.

- Informacija o hapšenju je ipak procurila u javnost, ali se sad svi vade da je ova žena zalutala u parlament. Ona je išla kod jednog poslanika radikala koji ima decu i unuke i porodičan je čovek. Plakao je i molio da se ne otkrije cela priča. Da se sve otkrilo, to bi bio stvarno ogroman udarac za ovu instituciju - objašnjava naš izvor iz Skupštine. Kako saznajemo, u pitanju je poslanik iz unutrašnjosti, dežmekast, sa dugogodišnjim iskustvom u parlamentu.
U parlamentu juče nije bilo moguće dobiti zvaničnu informaciju o ovom događaju, pa su poslanici, zajedno sa novinarima nagađali svrhu posete Suzane P. Zamenik šefa SRS-a Aleksandar Martinović obećao je da će proveriti sopstvene redove i kaže za „Alo!“ da sumnja da se „krivac“ nalazi među radikalima.
- Ukoliko bude bilo kakvih dokaza da je neko od naših poslanika hteo da posegne za uslugama te dame, onda će biti sankcionisan. Razgovarao sam sa poslanicima SRS-a i nisam stekao utisak da je bilo ko od naših poslanika umešan u taj slučaj - izjavio je Martinović.

Lider naprednjaka Tomislav Nikolić se zapitao da li se uhapšena dama bavila prostitucijom ili je organizovala bavljenje prostitucijom.
- Sad treba proveriti koji poslanik je primio osobu koja se bavila prostitucijom i da li je to bilo zbog njenog zanata ili da vidi zgradu skupštine i upozna se sa prostorijama - kaže Nikolić. Poslanik NS-a Miroslav Markićević kao iz topa odgovara da Suzana P. sigurno nije išla kod njegovih stranačkih kolega.
- Voleo bih da znam više informacija, na primer, kako su oni procenili da se ta osoba bavi tim zanimanjem. Možda je to njen stil oblačenja. Šta ćemo sutra kad dođu pripadnici nekih seksualnih manjina. A svedoci smo da se i oni koloritno oblače - izjavio je on.
Šefica poslaničke grupe ZES-a Nada Kolundžija kaže da bi volela kada bi se odgovornost individualizovala.
- Mislim da je i žena koju policija traži došla u skupštinu tražeći neku pomoć. Ne bih osuđivala unapred - objašnjava Kolundžija.

 
Dačić: Tačno je!

Ministar policije Ivica Dačić potvrdio je da je žena koja se tereti za prostituciju uhapšena u zgradi parlamenta.
- Ona je privedena u okviru redovne kontrole i provere lica koja ulaze u Skupštinu. Nakon što je dala svoja lična dokumenta i provere, obezbeđenje je utvrdilo da je za njom raspisana potraga jer koliko se sećam, nije se odazivala na sudske pozive. Konkretno, radi se o raspisanoj potrazi Prvog osnovnog suda u Beogradu zbog krivičnog dela prostitucije. Ona je odmah posle toga privedena tom sudu - objasnio je Dačić, ne navodeći razloge njenog dolaska.


I. K.



Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.