Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:16:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: prorocki snovi  (Pročitano 28622 puta)
Clan u razvoju

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Pozdrav

Meni su se pre desavali snovi kojih se setim mozda 10 sekundi pre nego sto se dogode ali sada ne pamtim snove jedino me ujtru bude na primer jutros cujem glas kaze vracas se za 3.2.1 i onda mi je odjednom telefon zazvonio i probudio ili na foru dok spavam vidim kevu kako okrece telefon sa posle i posle 2 sekunde zazvoni mi telefon.
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia the best
desilo mi se da ja i moj decko sanjamo identican san.ja sanjam kao putujem u svajcarsku,s njim se oprastam,a ljudi nam govore da ostanemo zajedno i patim.ujutru kad sam ustala ispricala sam mu san,rekao mi je da je sanjao isto,samo u njegovom snu on je bio taj koji odlazi.cudno bilo jako...
a za dve osobe,meni jako drage a retko se vidjamo,cim ih sanjam tog dana 100% se jave il ih vidim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja se probudim obicno u razdoblju od 30 sec do 2 min pre nego sto mi zvoni sat ujutru za ustajanje.
Onda, setim se nekog filma, znaci samo mi prodje kroz glavu u jednom trenutku, i posle dan, dva pojavi se na TV-u.
I u zadnje vreme me ljudi nazivaju baksuzom jer predpostavljam stvari koje se dese, ili koje ce njima da se dese
posle nekoliko minuta, sati.
  Trip samo tako...
IP sačuvana
social share
James Bond је био Србин!!!
Прво и основно правило професионализма: НE наседати на провокације.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Pozdrav

To je mnogo dobro sa telefonom ujtru kad se probudim ono kazem evo sace da zazovoni telefoni i posle nekoliko sekudni zazvoni.
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
:weirdface:Meni se cesto desava da sanjam meni bliske osobe,kojima se desi potpuno ista stvar kao u mom snu.Pa se cak i desi da sanjam isti san kao i neki ljudi istu noc!!!Mozda to ima neke veze sa podsvesti jer te misli negde"lutaju",a pojedine osobe ih u snu prime...Da li ste imali slicna iskustva? :no:
Naravno!Srecu se vam se duse u snu!Ne tako retka pojava,samo sto toga najcesce nismo svesni!
IP sačuvana
social share
To see a world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower,
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bastra od boga data!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 529
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mozak radi matematicki, tacno je da je neistrazen ali ne moramo zbog toga da nipodastavamo znake koje nam on salje. Te prorocke snove mogu da dozive samo malobrojni i probrani, srecan sam sto sam jedan od njih. Neprestano sam dozivljavao de javu situacije dok nisam shvatio da sam ih sanjao. Kako mogu da sanjam buducnost. MOzak matematicki ukomponuje sve delove slagalice a prorcki snovi nam govore da je sudbina zapisana u krugu i da se moze prepoznati ali ne moze promeniti. Zato treba nauciti pratiti te cudne znake i jos uvek neistrazene znake koje nam mozak salje.
IP sačuvana
social share
Bastra od Boga data!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
Hm, ne verujem da je sudbina zapisana i da se ne moze promeniti, to bi potrlo covekovu kontrolu nad samim sobom, a cemu onda uopste zivot, da budemo lutke sudbine?

Sa druge strane, ranije, kada sam bio klinac desavalo mi se da nesto sanjam, a da se to onda dogodi, ali su u pitanju bile manje vise banalne situacije, cisto nadjem se na nekom mestu koje sam sanjao sa osobom koju sam sanjao, i onda me strefi deja vu.

« Poslednja izmena: 13. Maj 2006, 12:40:57 od magnusartist »
IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 877
Zastava Pored vrlo prometne ulice :(
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
Naravno!Srecu se vam se duse u snu!Ne tako retka pojava,samo sto toga najcesce nismo svesni!

Pa, ne bi rekao da se srecu duse u snu, pre ce biti da primas misli ili saljes misli nekoj osobi. Slanje misli na daljinu je moguce, a kako smo mi, po svoj prilici (vecina barem), totalno ignorisali vekovima centar u mozgu zaduzen za to, onda i slanje misli na daljinu se manifestuje uglavnom u nesvesnom stanju, verovatno se taj centar aktivira zajedno sa podsvescu koja produkuje nase snove.
IP sačuvana
social share
Ретко која жена виси о руци мушкарца који је био одиста човек њеног укуса.
 Јован Дучић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 571
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Nije mi se desilo da sanjam san čiji se sadržaj docnije potvrdi u stvarnosti. Ali, jesam u zadnjih dvadesetak godina sedam puta sanjao u svim pojedinostima isti san. U početku nisam obratio pažnju na to, a onda sam, usanjavši ga treći put, zapisao. Interesantno je da se sve u dlaku poklapalo: mjesto, ličnosti, osjećanje krivice, nemir poslije sna, ali i olakšanje što u stvarnom životu nisam ništa učinio slično onome čime me je san sedam puta ''teretio''.
IP sačuvana
social share
Sve što nije napisano nije ni postojalo, a i ono što je napiano nije u svemu postojalo onako kako je napisano.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bastra od boga data!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 529
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Banalne, nevazne ili sitne stvari u zivotu ne postoje, sve ima svoje znacenje... ceo zivot je prost i banalan, samo sto se trudimo da mozgom nesto stvorimo kao sto je fikcija da zivot nije uzaludan...
IP sačuvana
social share
Bastra od Boga data!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:16:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.