Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:52:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prorocanstva  (Pročitano 44723 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
E svako li proriče. Ovi naše vidovnjaci su baš zabavni. Za 2008 jedino tačno što sam čuo je pobeda Obame i to nedelju dana pre izbora kada je to bilo očigledno. Za ovu 2009 nisam još ništa čuo. Mada ne treba biti mudar i predviditi ekonmsku krizu širom sveta i sukobe na bliskom istoku
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 228
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
     Gottago: Hvala za tekst, odavno se nisam tako smejao ! Smile
     Ali...moram nešto ispričati pa makar dobio ne znam kakve komentare. Početkom 90-tih
svakog dana su se pojavljivali listovi tipa "Tajne", "Misterije", "Treće oko" i sl. U jednom od njih sam našao na neku "proročicu" (na žalost, zaboravio sam i časopis i ime dotične), koja mi je upala
u oči preciznim odgovorima. Npr. na pitanje majke čiji se sin nije vratio iz rata odgovor je bio: "Na njegovom putu vidim krst, ne nadajte se više!". Bilo je i onih pozitivnijih primera ali se najviše sećam jednog : neka žena je postavila pitanje o mužu, vojnom pilotu koji je iz Zadra poleteo na
borbeni zadatak i nestao. Odgovor je bio: "On nije oboren, u pitanju je druga žena...neće vam se
vratiti !".
     Mnogo godina sam ovo pričao kao zanimljivost, sve dok 2005. nisam naleteo na sajt o gubicima JRV. Tu se pominje Kap I kl koji je zaista 1991. poleteo iz Zadra a ono što je čudno je
da za razliku od svih drugih razloga (oboren, udario u brdo, zaledio se u vazduhu...) jedino kod njega piše "nestao" !
« Poslednja izmena: 05. Jan 2009, 14:47:41 od kolton »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
odakle bese onaj citat o laznim prorocima  Smile   ne mogu da se setim.
Matej 24,4,5     Jovan 5,43,44

Citat
postoji teorija po kojoj, ne znam sta se desilo Luciferu pa je postao dobar i vencao se sa nekom "andjelkom" (zenskim andjelom  Smile ) tako da je sada glavna faca u paklu Belzebub.
To mi više liči na vicc. Smile Kao što si rekao to je teorija na izmišljenim pretpostavkama pretpostavljam zbog humora, pošto ta osoba nije upoznat sa jasnim činjenicem da je Lucifer kao čisto biće svetlonoša bio najlepši ženski anđeo velikih moći,tako da kao žensko biće nikako nije mogao da se venča sa ženskim anđelom.Uostalom Isus u Jevanđelju jasno reče da u čistom nebu niti će se ženiti,niti će se udavati.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
postoji teorija po kojoj, ne znam sta se desilo Luciferu pa je postao dobar i vencao se sa nekom "andjelkom" (zenskim andjelom  Smile ) tako da je sada glavna faca u paklu Belzebub.


ja mislim da je bilo obratno

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Lucifer kao čisto biće svetlonoša bio najlepši ženski anđeo
   1.   odakle ti ovo
   2.   andjeli su bezpolni kao pcele. nisu kao hindu bozanstva.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
evo jedna anti-proroci knjizica

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
5proroci.pdf (232.71 KB)
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Počni da istraživaš pa ćeš razumeti.Ženski anđeli na nebu se ne vezuju za polne organe,već za ženski princip u Božjem stvaranju.Drugim rečima to su duhovni duali.Svaki anđeo ili duhovno biće ima svog duhovnog duala ženskog principa.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 228
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
     Samo da podsetim da je na ovoj temi rasprava o proročanstvima tj. prorocima. Retko mi se
dešava da se slažem sa mišljenjem većine, ali mi se čini da dosta prisutnih deli moje verovanje kako
su 99,99 % vidovnjaka u stvari varalice, šarlatani...budale !
    Ali, šta je sa onih 0,01 % ? Drugim rečima, verujete li da postoje takvi ljudi koji mogu predvideti budućnost ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ako već govorimo strogo o proročanstvima ni tvoja konstatacija da su ljudi "varalice,šarlatani i budale" nemaju veze sa temom o proročanstvima.A što se tiče anđela,i duhovnih bića,da te podsetim,upravo oni igraju najveću ulogu u davanju proročanstva preko ljudi za skoriju ili dalju budućnost.Mislim da ti netreba da citiram veliki broj citata iz Biblije koje to potvrđuju,da ne bi bilo da za tebe to nije tema.Ako ne veruješ ljudima,u onih 0,01 možeš ubrajati Isusovo proročanstvo,gde se ostvaruje svaka reč koje je onda bilo najavljeno.
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 09:05:22 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Voja Antonic je stvarno bez presedana... jako je surov u raskrinkavanju raznih zavera i prorocanstava... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
bez rasprave ovde ili cu ja da ispadnem krivac sto sam aktivirao temu stariju od 6 meseci !

evo malo dragog nam deda Miloja  Smile  ako neko moze da nadje njegovo prorocanstvo gde govori o ratu izraela sa islamskim zemljama, posle cega ce jevreji da pobegnu u Srbiju, neka ga postavi ovde. ja sam negde slucajno naleteo i sad nemam pojma gde je. trazim ga vec 2 dana.
a sad deda MIloje  Smile
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
o Slobi
"Nemoj da narod pogrešno s'vati al' jedini koj' vredi od ovi što su na vlas' i od ovi što 'oće da otmu vlas' je Milošević. On je jedini u stanju da se nosi sa đavola. On nikako ne sme da padne. Ako ga smene, sa Srbiju je gotovo!"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
o Seselju
Деда Милоје о Шешељу:

" Он ће ускоро да буде млого јак. Млого је паметан и зна шта 'оће. Ал' не мож' да буде прецедник Србије. Ће да га поштују, ал му није суђено да влада. Треба да се чува од лудаци. Има некол'ко опасни' ситуација по живот. Мора се чува од пријатељи, да му не угасу свећу. "
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Одломак из књиге: Биће тумбање по целом свету

- Извесни типови шире гласине да "после Христа нема пророка", и да сви они који предвиђају будућност нису "божји људи" већ да "кроз њихова уста говори Сатана". По њима...
- Ја радим радњу са ђавола?! Не љутим се ја на (рекао ми је име човека који је то написао) њега. Он је болес'ан човек, лудак! Ако прича да с' мене управља ђаво, како то да ми ђаво унапред каже шта ће се деси?! Зар би ђаво био тол'ко луд да ми каже за рат у Југославију? За пропас' што се догодила и све друго што се остварило? Ђаво никад не упозорава људе! Он удара курвињски, кад се не надаш.
- Значи...
- Ђаво говори кроз те што ме нападају, а не кроз мене! Ђаволу смета што сам унапред открио његов план да затамани Србе! Да сам обећав'о мед и млеко, а догодило се ово што се догодило, ондак би могло да се прича да шурујем с ђавола. Овако, пошто сам упозорио шта ће се све догоди у Југославију и свет јасно ти је да ђаво управља са оне који неће да погледају истину у очи! Кој губи има право да се љути...
- Ти си ми говорио да се никако не упуштам у полемике нити да демантујем било кога... да једноставно ћутим и...
- Да пушташ будале да лупетају! Запамти, људи су млого љубоморни и покварени. Само чекају прилику да ти забоду нож у леђа. Пусти их... Нек' лупетају и даље. Време што ће да дође, ће да покаже кроз чија уста је говорио ђаво. Кроз њи'ова или моја! А та' што тако говори видеће кој је говорио кроз његова уста кад оде на она' свет!

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:52:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.169 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.