Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Promocija novog albuma Svetlane Ražnatović  (Pročitano 2141 puta)
02. Jun 2005, 10:01:14
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Promocija novog albuma Svetlane Ražnatović
Ceca peva i hip-hop

Beogradski klub "Koling" bio je juče mesto sa najviše novinara po kvadratnom metru u Srbiji zbog promocije novog CD-a Cece Ražnatović "London miks - Očekuj neočekivano".

Najintrigantnija estradna ličnost sa ovih prostora vojsci poklonika predstavila je pesme sa poslednja dva albuma u ultramodernim ritmovima dok se, kako kaže, od oktobra ne "baci" na snimanje novog albuma.

- Imam mnogobrojnu publiku, mnogi su mladi pa moram da se prilagođavam njihovim ukusima. Oni koji slušaju moju muziku vole hip-hop, rep i RNB, kao i pop, te sam kroz pesme koje oni već vole htela da ubacim moderne ritmove, da celog leta imaju šta da puštaju u automobilima, da to gruva na sve strane.

Ovo je neka vrsta eksperimenta - rekla je pevačica. Bila je to prilika i za najavu koncerta o kome se u javnosti prilično spekulisalo.
- Koncert na Ušću biće 25. juna i jedva čekam da zapevam. Planirala sam da napravim besplatan koncert ali, zbog poplava u Banatu, odlučili smo se za cenu od sto dinara - objasnila je ona i dodala da joj zanimanje medija za karijeru imponuje.

- Smeta mi kada se pišu neistine o meni. Ne tražim hvalospeve, da kažu da sam čudo neviđeno - ne! Samo želim da se pridržavaju novinarske etike i da raspolažu činjenicama.
Ne zaslužujem da mi se ime blati posle 18 godina na estradi - smatra ona, a novo izdanje "Hip-hop Cece" pojaviće se na svim kioscima već od ponedeljka.
O. S.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
 Smile
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Hip-Hop Ceca 

E svaka joj se dala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Citat
da celog leta imaju šta da puštaju u automobilima, da to gruva na sve strane.
  Smile Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Hip hop, r'n'b, pop...da imaju sta da gruvaju u automobilima...hip hop ceca  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
sto toliko cudjenje.. zena zna da je popularna, da u svetu takva muzika sve vise prolazi, pa sto da ne uveca svoj racun u banci i spasi Obilic Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Ma ona ce da uveca svoj racun pa taman da peva uz prangijanje. Ona uopste nema kvalitetnu muziku, jer uglavnom kopira sve sto peva u poslednje vreme. Ali mladi je vole, pogotovo zene zbog izgleda, a i muskarci. Nego cudim se sto ne znam kako ce ceca da bude hip hop, ili r'n'b. Ona je narodnjakinja, e sad ko zna, mozda je vidim na TV kako djuska kao Britney Spears.
« Poslednja izmena: 02. Jun 2005, 18:04:19 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Ceca i hip-hop... 'Ajde da svarim nekako "Ceca i tehno", ali Ceca i "hip-hop" ili "r'n'b?" E, to moram da cujem!  Smile Kakav ce to cross over da bude... Ko prvi aplouduje, neka postavi link! 
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 46
smesna je ova ceca...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
" da celog leta imaju šta da puštaju u automobilima, da to gruva na sve strane."....e moja zemljo Srbijo......

Ko zna, mozda ce da snimi i hevi metal album, da cele zime pustaju po Akademiji da gruva na sve strane, a i sire
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.