Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Промоција најмлађих српских официра  (Pročitano 9036 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Kombi koji su ti ovo partizani?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1251
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG G2
Не знам колико су пара спи#кали на ово шепурење и чеми све ово ако отворено говоре да нам војска не треба и да је никада нећемо користити, мислим на то што је остало од војске.
Боље да су тај новац уложили у даље образовање нових кадрова, него што деле позлаћене мачеве.
Сад ће еУропејска нова година за који месец па ће градска влада да опет пљачка грађане БГ.
Нека их чланови и тајкуни финансирају, само да изваде руку из мог џепа!


Ti verovatno nisi nikada dobio, a tek nisi zaslužio nagradu za ostvarene najbolje rezultete u nečemu...  da jesi , ne bi pričao gluposti, jer bi znao kakvu čast su doživeli ovi mladi ljudi i koliko im je to potsticaj za dalji rad... naročito ukoliko sablju dobiju iz ruku vrhovnog komandanta vojske Srbije, kojoj će posvetiti čitav svoj život!
Razumem slepu stranačku direktivu za pljuvanje po svemu što nije veštičije krilo radikalčića, ali pljuvati po srpskoj vojsci i njenim oficirima, pri tom spominjati sopstveni džep.... patriotizam na delu!!!  Smile

Ovi oficiri, a naročito prva tri u rangu, zaslužuju sve čestitke i počasti koje mogu da im sleduju!!!



IP sačuvana
social share

Vojvodini pesmu pevam, punu hleba rujna vina,
sve što imam dala mi je zemlja ova Vojvodina!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
А кад је дошао неки мерички шпијунчић да реформише ''геноцидну војску'',наредио је да се сви официри обрију по правилима крвавих ватрогасага из Охаја!Тако је Бранко Крга остао без бркова!

Odakle ti ova informacija? Smile

ma jok bre. to je samo stajling, da izgledaju pitomije zato sto su svi svetski "diktatori" nosili brkove.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E
Не знам колико су пара спи#кали на ово шепурење и чеми све ово ако отворено говоре да нам војска не треба и да је никада нећемо користити, мислим на то што је остало од војске.
Боље да су тај новац уложили у даље образовање нових кадрова, него што деле позлаћене мачеве.
Сад ће еУропејска нова година за који месец па ће градска влада да опет пљачка грађане БГ.
Нека их чланови и тајкуни финансирају, само да изваде руку из мог џепа!


Ti verovatno nisi nikada dobio, a tek nisi zaslužio nagradu za ostvarene najbolje rezultete u nečemu...  da jesi , ne bi pričao gluposti, jer bi znao kakvu čast su doživeli ovi mladi ljudi i koliko im je to potsticaj za dalji rad... naročito ukoliko sablju dobiju iz ruku vrhovnog komandanta vojske Srbije, kojoj će posvetiti čitav svoj život!
Razumem slepu stranačku direktivu za pljuvanje po svemu što nije veštičije krilo radikalčića, ali pljuvati po srpskoj vojsci i njenim oficirima, pri tom spominjati sopstveni džep.... patriotizam na delu!!!  Smile

Ovi oficiri, a naročito prva tri u rangu, zaslužuju sve čestitke i počasti koje mogu da im sleduju!!!




Kako to lepo zvuci vrhovni komandant!!! cekaj bre malo zar sloba nije bio vrhovni komandant Smile a vi ga mrzeli Smile izgleda da se njegove dodele sablji najboljim oficirima danas takvi kao ti stide a kao sto rece ima li lepseg priznanja nego d ati sablju uruci tvoj vrhovni komandant Bora Broz Tadic
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Kako sam se najezio kad su pevali himnu i marsirali....bruka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 3720c
Gledam ovu "decu" danas i gledam Tadića kako se šepuri, a tuga me hvata razmišljajući koliko će njih sutra biti poslato da gine po nekom Avganistanu i Kurdistanu, za čije babe zdravlje.

Prisećam se parade na Banjici od pre par godina kada je moj rođak završio i tada je bio onaj bezvrati Šami, i držani su isti govori, a od tada do danas sve je manje hrane i odeće u toj istoj vojsci, o stanovima se i ne pomišlja...tuga. Samo jagnjeće brigade napreduju.

A kada im se javio pilot i kada su uglas povikali ono "Živela Srbija", kada su se drugarski iskreno zagrlili, srce mi je zaigralo.

Tako sam se bedno osećao zbog onoga "Gospodo potporučnici- Zdravo" Koliko bi ubedljivije bilo "Pomoz' Bog"!
I sve su živo skratili zbog kiše, samo je Tadić mleo kao da je željan govora...

Ima nade za ovu zemlju, mogu glavešine da palamude koliko hoće, ali dok je ovakvih momaka ( a i devojaka Boga mi  Smile Smile ) biće i Srbije! 


I da, do danas sam se malo i dvoumio, ali danas sam prelomio, regularno u vojsku pa šta bude.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
"Gospodo potporučnici- Zdravo" Koliko bi ubedljivije bilo "Pomoz' Bog"!

Помоз' Бог јунаци !
Бог ти помого !!!

 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Naravno da su Bulajka, Mrgec i Gambino licemerni oko ove promocije. Nedostaje im Titova vojska i one socrealističke pionirske pričice o tome kako smo bili vojna velesila u Evropi.


Smile Smile Smile
ako ti je lakse...licemer sam...srecan? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 5610
I da, do danas sam se malo i dvoumio, ali danas sam prelomio, regularno u vojsku pa šta bude.
Све је боље од оног педерског цивилног служења војске. Честитам на одлуци!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung XYZ1004
Cini mi se da je prosle godine bilo mnogo vise potporucnika i vise esalona...sad su nekako sve skratili i smanjli (kao i celu vojsku uostalom  Smile ), ali bilo je lepo videti mlade ljude koji s ponosom nose uniformu srpske vojske, mada kad se setim nase vojske u celini odusevljene me prodje, pa mi je najjaci utisak jako dobre kineske svecane uniforme  Smile   Smile
Bravo za bracu Kineze  Smile i oni su se modernizovali, samo mi jos nosimo one odvratne uniforme nedefinisane - prdi mis boje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.