Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Promena pola  (Pročitano 3207 puta)
25. Jul 2004, 15:23:43
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U Australiji se trenutno vodi spor oko trinaestogodisnje devojcice koja zeli da izvrsi operaciju promene pola,iako zakon zabranjuje pomenuti proces dok osoba ne navrsi 18 godina.
Devojcica je kao mala izgubila majku,i citavo vreme je zivela sa ocem koji ju je odgajao kao musko.Ista sad zeli da promjeni ime,i izvrsi operaciju promene pola.
Moze li dete od 13 godina doneti "pravu odluku" za ovakav postupak?
Ja nisam protiv samog cina,al mislim da,ma koliko danasnje generacije brzo sazrijevaju,13 ipak nije dovoljno za ovakav korak.
Vi?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Apsolutna glupost.Ne znam de dodje na sud?A i stari je lujka,ako je hteo sina nemo se na dete izivljava.To utice na psihu bre.Pa deca se kaju zbog tetovaza a gde da pol promeni(a operacija kosta zivotnu ustedjevinu!)
Ma bjaaaazi.Ako bas hoce neka sebi kupi neku protezu,jer jutro je pametnije od noci(unatoc vremenskoj razlici)
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije mi samo jasno kako sa 13 godina moze da dodje na takvu ideju
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Meni nije jasno kako ijedan covjek dodje na takvu ideju? Ja bi to sve kao Hitler, maljem pa u glavu...
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hitler je inace bas praktikovao tu praksu, maljem pa u glavu...
Ti ne shvatas tako nesto, kad bi shvatao bilo bi zabrinjavajuce, ali to shvatas li tu potrebu ili ne uopste nije bitno za ovu temu. Bitno je sta mislite moze li dete od 13 koje nije najsvesnije ni gde zivi a kamoli kako zivi da proceni pravilno i donese dobru odluku u vezi necega sto ce je pratiti do kraja zivota.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Prvo, devojcica sa 13 godina, u bioloskom smislu postaje zena, to valjda znate. Dakle, spoznaje svoju seksualnost. Moguce da je shvatila da to nije ono sto zeli i onda jednostavno hoce da to promeni dok je jos vreme. Ako je ovo u pitanju mislim da je to ok. Ako devojcica medjutim hoce ovo da uradi pod nagovorom oca ili pod njegovim uticajem, onda se potpuno slazem da tog oca treba po kratkom postupku, maljem pa u glavu. Inace sto se takvih sudbonosnih odluka tice, ni jedna osoba ma koliko da bila odlucna i ma koliko godina da ima ne moze da bude potpuno sigurna da radi pravu stvar.

Kad smo vec kod ovoga, da vam se pohvalim da sam licno prisustvovao jednoj od operacija promene pola zensko u musko. Ja studiram stomatologiju i ove godine sam imao vezbe iz opste hirurgije, koje mi je vodio dr.Milosevic, inace najveci strucnjak u ovoj oblasti na SVETU. Dr.Milosevic je povratio moju veru u nase zdravstvo. On je covek koji je na celu jednog malog tima od 10-tak ljudi, svi su domaci lekari koji izdaju licence svim lekarima na svetu koji zele da se bave ovom oblasti. Znaci ako neki Amerikanac hoce da se bavi promenom pola, on mora da dodje u Beograd kod dr.Milosevica da dobije licencu i onda moze tek to da radi. Znaci to je nesto sto svakako prija i sto je meni povratilo veru u nasu medicinu nakon svog jada i cemera koji sam video. Inace sama operacija je prilicno gadna, vecinom se oseca miris rostilja, sto kada znate odakle dolazi, izaziva veoma negativne reakcije po vas zeludac. Na kraju sve deluje manje vise kao da je tu i bilo, tako da su rezultati zaista impresionirajuci.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cekaj cekaj cekaj, devojcica otkriva svoju seksualnost sa 13, pa i decak otkriva sa 12-13 godina pa ne mislis valjda da ih to cini dovoljno odraslima? Poznato je da u to vreme telo ide ispred glave.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Govorim samo sa medicinskog stanovista, ne i sa psiholoskog. Tada spoznaju svoju seksualnost i mozda neko od njih jednostavno nije zadovoljan njome. Inace ja nikako to ne podrzavam, ako je to pitanje ovde.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Ako im se menja pol,neka menjaju, ali onog trenutka kada postanu punoletni,jer deca u pubertetu znaju cesto da menjaju misljenje....da se ne bi kasnije kajali
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
O tome pricam, i ako sam imao cvrste planove za dalji zivot sa 13 nikako nisam mogao zeleti isto kao sa 18, 19 ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.