Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Promena memorijske kartice za 6600 - hitno  (Pročitano 1693 puta)
04. Nov 2004, 11:27:51
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Danas treba da mi stigne nova kartica za phone od 256 mb. Kako i sta smem da uradim da bih sve sto sada imam zadrzao na telefonu, a da promenim karticu? Planirao sam da backup iz pc suite-a jednostavno vratim kada promenim karticu, ali ne znam da li to smem da radim, posto ne znam da li on vodi negde neku evidenciju u tom backup-u na koliko je kartica formirana, odnosno koji je kapacitet? Ako tako ne moze, kako onda moze? U principu bitno mi je makar da sacuvan phonebook, a on je valjda upisan u momeriji telefona, tako da bi to smeo valjda da vratim preko pc suite? Ajde pricajte sta da radim, posto moram cim dobijem karticu to da izvedem.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
I nigde ne napisa sta uopste imas na toj kartici?
Phone book je u memoriji telefona, kao i vecina drugog.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa imam instaliranih gomilu programa, koje bih manje vise mogao ponovo da instaliram. Bitno mi je da imenik sacuvam sigurno i eventualno poruke. Najbolje bi bilo da sve sacuvam da se ne zajebavam ponovo sa instaliranjem i podesavanjem, ali u svakom slucaju to je sekundarno.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa izbaci karticu stavi novu, a staru nemoj da formatiras, pa sam vidi sta ti treba.
U sustini ne vidim zasto ne bi radilo iz PC suite, al opet sacuvas 32mb i ne razmisljas.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
U sustini, pitanje da li ce to tako funkcionisati ako samo iskopiras memorijske kartice i onda pokusas iste instalirane programe pokrenuti... Najbolje je da ponovo instaliras sve sta ti treba...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 42
PC Mobile Drive-Bolji je od PC Suita.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Sta on radi, zasto je bolji?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 42
Vise o ovome na www.handango.com.

PC Mobile Drive - Explore your mobile phone directly from the Windows Explorer, just like the hard disk drives of you computer.
PC Mobile Drive is a revolutionary new PC connectivity solution for Symbian smartphones. With PC Mobile Drive you can explore data drives (Flash, MMC, ROM) of your smartphone directly from the Windows Explorer! You do not have to install a separate file manager program, everything is built into the Windows shell. Easily transfer documents and images, backup and restore important data, read content of a Multimedia Card (great alternative to MMC reader!)

Features:
Manage files and folders on the data drives of your mobile device.
All drives are accessible on the mobile device: C (Flash), E (MMC), Z (ROM), and any other drive that your mobile device may have.
Copy files from the mobile device to the PC and vice versa.
Search/Open/View the files (in place activation).
Works with all Symbian mobile phones (Nokia* 3600/3620/3650/3660/7650/6600/N-Gage/92xx, SonyEricsson P800/P900/P910, Motorola A9xx/A1000, Siemens SX1, Sendo X ... etc.).
PC Mobile Drive is tightly integrated into the Windows shell, no need to run and learn external file manger program.
Screen-shots:

 

 

 

Prerequisites:

Windows NT/2000/XP (or later) is recommended. Windows 98/ME is also supported. Standard PC Suite for your mobile phone should be installed on the PC before installing the PC Mobile Drive.

Installation:
Unpack the installation .zip package: PC_Mobile_Drive.zip
Install SCRuntimeSetup21.exe
Install setup.exe
Restart the computer (recommended)
Go to ''My Computer'' to explore ''Mobile Devices'' folder
Notes:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
E skinuo sam ga i stvarno je ok programcic. Za razliku od pc suite-a koji ti daje samo da pristupis folderima images i videos i tako tim osnovnim, ovaj moze da se krece kroz ceo phone. Tu je dosta bolji, medjutim kada si rekla da je bolji od pc suite-a mislio sam da je bolji generalno i da ima mogucnosti kao on, sto nijet acno. Znaci nema mogucnosti kao sto su backup telefona, sinhronizacija, control panel i tako dalje.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.