Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: promena boravista na tri meseca, panama, dominikana, argentina etc...  (Pročitano 1031 puta)
15. Feb 2014, 18:53:23
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 191
Browser
Mozilla Firefox 27.0
imam jedno pitanje.. kada bi neko od vas otišao na 2 - 3 meseca da promeni sredinu i pobegne od svega ovde, a možda i na mnogo duži period Smiley gde bi to po vama najbolje bilo.. samo da nije jedna on ovih Skandinavskih država što satraše sa njima po medijima pogotovo Blic... znači samo tropske zemlje Smiley gledao sam neku emisiju gde je bilo reči o dominikanskoj republici i oduševljen sam.. ne mogu je izbaciti iz glave.. ali pročitao sam na netu da je to poprilično haotična zemlja... da li ima neko od vas informaciju iz prve ruke o nekoj od ovih zemalja... ne mora to da bude jedna od nabrojanih u naslovu ali navešću neke stvari koje su bitne, ne samo meni već verujem i većini... par stvari koje bi mi bile prioritet su: 1.) kako je sredjeno zdravsto, 2.) koliko je sigurno za porodicu sa malim detetom (kradja, prevare itd...), 3.) Internet konekcija da je obavezna.. bez toga nema šanse ... par stvari vezano za budzet i vreme su 1.) za koliko se može iznajmiti stan.., 2.) koliki je potreban mesečni budzet da bi se moglo živeti lepo.. nije potreban nikakav luksuz Smiley , 3.) koji period je najbolji za boravište ( da se ne ubode neki kišni ili period sa uraganima ) ... Citao sam malo po netu i dosta spominju Dominikansku republiku, Tajland, Panama, Costa Rica, Argentina, Chile, St. Maarten ( ovo predpostavljan da je teško i skupo ), Tajland, Singapur ( mozda sam i za ovo malo preterao, mada ko zna ), ili neka druga destinacija u Aziji ... Dominikanska republikima mi je zapala za oko pošto kako vidim tamo se za nekih 400 dolara može naći fin smeštaj.. i da hrana manje više nije skupa... da li ima nešto slično tome i da li ima neko info iz prve ruke o nabrojanim destinacijama ili nekoj drugoj sličnoj Smiley Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.