Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Проклетство дуго 3504.године...  (Pročitano 11753 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
zashto imam osecaj da ce ova tema brzo da bude lockovana  Smile Smile .... citao sam neku zanimljivu raspravu ,gde se tvrdi da jevreji uopshte nisu adamova nego djavolova deca . naime ,navodno je eva sagrijeshila  Smile sa djavolom i rodila kaina ,koji posle ubi avelja ,pa ga bof prokle da on i njegovi potomci lutaju zemljom .zato posle isus u jevandjelju kaze jevrejima :

   Ye are of your father the devil, and the lusts of your father ye will do. He was a murderer from the beginning, and abode not in the truth, because there is no truth in him. When he speaketh a lie, he speaketh of his own: for he is a liar, and the father of it.   Smile

Kladim se da su akteri te rasprave neki teski rasisti i antisemite  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
zashto imam osecaj da ce ova tema brzo da bude lockovana  Smile Smile .... citao sam neku zanimljivu raspravu ,gde se tvrdi da jevreji uopshte nisu adamova nego djavolova deca . naime ,navodno je eva sagrijeshila  Smile sa djavolom i rodila kaina ,koji posle ubi avelja ,pa ga bof prokle da on i njegovi potomci lutaju zemljom .zato posle isus u jevandjelju kaze jevrejima :

   Ye are of your father the devil, and the lusts of your father ye will do. He was a murderer from the beginning, and abode not in the truth, because there is no truth in him. When he speaketh a lie, he speaketh of his own: for he is a liar, and the father of it.   Smile

Kladim se da su akteri te rasprave neki teski rasisti i antisemite  Smile

pa sigurno nisu PK po merilima danashnjeg judeo-liberalnog drushtva ,poshto su ziveli pre vishe stotina godina  Smile . ali bolje nemojmo o njima ,da ne bude ko sa linkolnom ....  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Sa Linkolnom nije bilo nista... vadjenje dela teksta iz konteksta i konstrukcija istog... a vec sam rekao da vreme u kojem zena nema pravo glasa, nema pravo na abortus (kontrola nad svojim telom), gde postoje raznorazni votumi i razlike medju samim belim "gradjaninma" nije reprezantativno za poredjenje.

I koliko me pamcenje sluzi, takodje rekoh da su to ipak bila neka vremena pre mnooooogo godina a da neki nazalost i danas mentalitetom zive u tom vremenu.

A opet, ti imas neki cudan utisak da si nesto u toj diskusiji pokazao i da si bio u pravu.

Nego, sta bese za obrazovanje, posao i putovanja?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10

Nego, sta bese za obrazovanje, posao i putovanja?  Smile

nepismen sam , prosim po ulicama i obisho sam sve ulice po bg i to peshke ....  Smile Smile Smile

nego ,evo je ta knjiga gde je bolje objashnjeno to verovanje da su jevreji deca kainova i posredno djavolova :

http://books.google.com/books?id=ZcUloXBT9k8C&pg=PA91&lpg=PA91&dq=jews+children+of+cain+john+8:44&source=bl&ots=Fq77HTecQG&sig=g5V6qGVjU30YTwWmaPU-MnQZZyk&hl=en&ei=yS0YSoj8C4ansAaIhqCRAg&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Hah, lik je bio direktor katolicke skole postavljen od strane francuskog katolickog reda. Bas zanimljivo da jedan katolicki ucitelj degradira jevreje... kao sto rekoh, nisam iznenadjen, ekstremi traze uporiste svojih stavova kod drugih extrema.

Samo je zanimljivo da se pozivas na misljenje jednog bolesnog coveka, kako bi ti to srocio... ja cu reci da je gay  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Hah, lik je bio direktor katolicke skole postavljen od strane francuskog katolickog reda. Bas zanimljivo da jedan katolicki ucitelj degradira jevreje... kao sto rekoh, nisam iznenadjen, ekstremi traze uporiste svojih stavova kod drugih extrema.

Samo je zanimljivo da se pozivas na misljenje jednog bolesnog coveka, kako bi ti to srocio... ja cu reci da je gay  Smile

primash se ko zumbul u beton   Smile  ko je rekao da mu ja verujem ? ja nisam hriscanin i cela prica o adamu me ne interesuje . samo iznosim ovo kao interesantno biblijsko tumachenje ,koje uzgred budi receno ne potiche od ovog profesora na koledzu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Znas kako, ne vidim razliku kako on koristi neke elemente necega kao sto to cinis ti. A njegovo izlaganje je relevantno isto koliko i tvoje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
A njegovo izlaganje je relevantno isto koliko i tvoje  Smile

 .... ne znam kako da ti kazem ,ali knjige ovog profe se chitaju i shtampaju i na oxfordu ... tako da se bojim da si opet ispao ..... neinteligentan .....  Smile Smile u drushtvu ....  Smile Smile Smile

http://www.oup.com/us/catalog/general/subject/ReligionTheology/Theology/?view=usa&ci=9780195140996
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
A njegovo izlaganje je relevantno isto koliko i tvoje  Smile

 .... ne znam kako da ti kazem ,ali knjige ovog profe se chitaju i shtampaju i na oxfordu ... tako da se bojim da si opet ispao ..... neinteligentan .....  Smile Smile u drushtvu ....  Smile Smile Smile

http://www.oup.com/us/catalog/general/subject/ReligionTheology/Theology/?view=usa&ci=9780195140996

Aha... znaci to sto neko stampa necije knjige znaci da on mora biti ispravan? Pa i kod nas se danas stampa i prodaje majn kampf, zatim razne gluposti o raznoraznim "junacima" iz grupacija cetnika, izdaje legija svoje knjige... argument ti je bas jak  Smile

To sto i medju ucenima zaluta poneki zadrti covek samo potvrdjuje izreku "nema budale do one skolovane"  Smile

P.S. Verovatno si cuo za slobodu govora i pisane reci... e pa vidis, dok god neko direktno ne vredja i ne poziva na linc moze biti objavljivan... isto kao sto se ti na Bureku krijes iza pravilnika i suzdrzavas se da ne napises sve sto mislis vec uvijas u formu koja ce se tolerisati... tako i ovaj, daje covek "analizu", ne misli on da su jevreji deca djavolova vec daje takvu mogucnost analizirajuci Sveto pismo... sto je dovoljno zadrtima i neukima da to progutaju i veruju da je tako... samo sto ja takve osobe nazivam kukavicama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Verovatno si cuo za slobodu govora i pisane reci... e pa vidis, dok god neko direktno ne vredja i ne poziva na linc moze biti objavljivan...

 pa nije bash da moze  Smile ...  ima ljudi koji su hapsheni zato shto su se usudili da posumnjaju u "sveti holokaust"  Smile  .... ipak , poshto si vec utvrdio da oksford ,univerzitet u chikagu i.t.d. objavljuju knjige koje su irelevantne ,molim te da napishesh i ti neki redak o ovom problemu i da im poshaljesh - sigurno takvu ochiglednu nauchnu istinu nece odbiti da objave  Smile .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.