Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 06:30:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prokleti umnjaci  (Pročitano 5469 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 65
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG U880
Joj,jeste shugav osecaj.Ja sam imala takodje neverovatne bolove par dana,pila sam i brufene i analgine,a nista nije pomoglo.E onda mi je preporucen novalgetol,ampula i stvarno,prestalo je da boli.
Moji su inace pogresno izrasli pa sada imam problema za desnima.Trebala bih na operaciju,ali mi se nesto ne ide.Kad pomislim samo na bolove i to da necu moci da jedem kao covek narednih 6 meseci,muka me hvata.Neka ih i ovako  Smile
IP sačuvana
social share
ZTI
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N70
Најбоље решење је операција, јер те зубе човек слабо користи при жвакању, храна често запада, а при прању се често прескоче.

Мени су два нормално израсла, а два су ми хируршким путем извадили... ништа страшно, локална анестезија, расеку, изваде, зашију и готово.

После мало боли пар дана, а за бол је мени био најбољи "нимулид".

Нисам могао да једем само пар сати, али чим ме је пустила анестезија, јео сам нормално, с' тим да сам недељу дана (док ми нису извадили конце) морао да пазим да не гризем тим делом вилице. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


The truth is out there

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 273
Zastava Juzni Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung E250
Jest u pravu si potpuno, dodao bih samo to da je hirursko vadjenje zuba oko 50-60 evra po zubu kod specijaliste ali ima i za 2-2,5 hiljade kod hirurga na specijalizaciji na stomatoloskom fakultetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1425
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 1234
jel' mora to da se operise i ako ne izbiju, mislim, smetaju li oni i kad su ispod desni?
IP sačuvana
social share
povežite:

kako si?                            -pa tu sam, a ti? nema te ovih dana...
e cao gde si ti?                  -eto, nista
cao, sta radis?                   -evo, dobro sam, ti?

Virtuelna galerija ~ mkicus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N70
zavisi, nekom smetaju, a nekom ne.

Ako ne osetis nista onda ti ne smetaju, ja sam otisao tek kad me je zabolelo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 06:30:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.