Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: progam za uspostavljanje komunikacije izmedju d500 i pc-a  (Pročitano 1608 puta)
23. Feb 2006, 13:10:59
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
interesuje me koji je najbolji program za uspostavljanje veze izmedju samsunga d500 i pc-a preko ic ili bluetooth-a s time da program moze da skine npr. imenik, sms, da sam pravis melodije sa vibracijom.......

(01. May 2007, 10:51:06)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Ako već pri kupovini uz nj. nisi dobio nikakav disk sa programima i drajverima onda nije zgoreg da posetiš oficijelni sajt Samsungovih mobilnih telefona i skineš sve što ti je potrebno od softvera za tvoj model telefona.
Uz toliku agresivnu reklamu kakvu vodi Samsung ne bi me čudilo da na njihovom sajtu ne daju i free firmware za download!
Proveri i informiši se o svom modelu telefona na oficijelnom sajtu Samsung-a pre nego što uputiš ovde pitanje!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mislim da je ovo ipak forum i da nije bitno da li sam posetio samsungov sajt ili nisam vec bi trebalo ako znate nesto sto moze da pomogne meni ili bilo kome drugom da ako hocete podelite sa nama!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
E vidiš ovo jeste forum o mobilnim telefonima ali na kraju svih krajeva nije sve "izvolte na tacni i to na gotovo"! Ako treba da se pomogne, nema problema, tu smo. Ali postavi recimo neko konkretno pitanje oko povezivanja recimo odredjenog programa i telefona, problema u vezi konekcije i td.
Ovako ispada: ljudi mene jednostavno boli k***c da posećujem oficijelni sajt telefona koji posedujem i na njemu steknem osnovne informacije o softveru potrebnom za povezivanje telefona i PC-a jer ovo je forum, pa samim tim vi ste duzni da meni obezbedite sve a ja ne moram ni prstom da mrdnem!
Ja ovo zovem kratko i jasno "parazitluk i lenjost"!
Potrudi se i ti barem jednom u životu da nešto i sam naučiš u vezi telefona koji si nabavio i samim tim budi jednom u prednostio da ovde ti lično daš neki doprinos forumu i  budućim korisniicima ovog telefona time što ćeš jednostavno da jednostavnije ne može da bude, samo kliknuti na oficijelni sajt!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Baš kao što sam i tvrdio. Pored svega mene nije mrzelo da posetim Samsungov oficijelni sajt i na njemu pronadjem download softvera za recimo model D500:

OS  Category  Description  Language  File 
Win 98/ME/2K/XP  PC Link Software  SGH-D500 Samsung PC Studio PIMS (ver.2.0)  COMMON   

Win 2000/XP  Image & Ringtone Editor  SGH-D500 Samsung PC Studio Image Editor (ver.2.0)  COMMON   

Win 2000/XP  others  SGH-D500 Samsung PC Studio USB Driver (ver.2.0)  COMMON   

Win 2000/XP  others  SGH-D500 Samsung PC Studio Internet Access (ver.2.0)  COMMON   

Win 2000/XP  PC Link Software  SGH-D500 Samsung PC Studio PC Sync (ver.2.0)  COMMON   

Win 2000/XP  others  SGH-D500 Sample Media File (ver.2.0)

Samim tim ne vidim da će biti i tebi teško takodje!!!!!!!! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e ovako prijatelju kad vec tako napadas moram ja i da se branim, ja bi mogao satim da ti drzim predavanje oko mobilnih telefona njihove upotrebe cak i istorije poseti malo neke forume vezane za servisiranje mob tel. pa ces videti ko sam i sta sam u svetu gsm-a ali to je sve nebitno ja sam jednostavno ovde postavio tu temu zeleci da cujem sta je najbolje od ljudi koji koriste tu vrstu softvera nezeleci da satima gubim dragoceno vreme trazuci po internetu neke glupe programe!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Citat
nezeleci da satima gubim dragoceno vreme trazuci po internetu neke glupe programe!!!!
Pa i nisi, iskreno jer sam ti ja sve izservirao kao na tacni.
Samo treba da odeš na www.samsung.com klikneš na support i tu pronadješ svoj model skineš softver i sačuvano ti je dragoceno vreme do maksimuma.
Btw. takvom prevejanom liscu "majstor u gsm svetu" sigurno ne trebaju sati već sekunde da nešto nadje vezano za mob. tel.! Smile
Pored svega, nisi ti jedini koji gubi dragoceno vreme na internetu i imaj malo poštovanja i za "ostale" i njihovo dragoceno vreme takodje!

Pored toga zamalo da zaključam temu jer smo došli do odgovora na pitanje, ali zbog:
Citat
zeleci da cujem sta je najbolje od ljudi koji koriste tu vrstu softvera
ostavljam temu otvorenom i molim one koji znaju nešto u vezi ove problematike da se jave a sva prepucavanja idu samo u "recycle bin"!

« Poslednja izmena: 23. Feb 2006, 14:57:45 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hvala na razumevanju nisam ja hteo nikog da uvredim ili podcenim,
moram samo jos nesto naglasiti:
"Btw. takvom prevejanom liscu "majstor u gsm svetu" sigurno ne trebaju sati već sekunde da nešto nadje vezano za mob. tel.!"
nije problem da nadjem bilo koji flesh ili flesher za mob tel ali neznaci to sto sam ja serviser da trebam znati koji je najbolji program za povezivanje telefona sa pc i da je meni lakse da dojdem do njega!

hvala jos jednom na razumevanju!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.